Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

На виконання листа Департаменту соціального захисту населення від 19.11.18 року №01-46/05/17266 щодо участі в опитуванні «Зробимо Україну дружньою до малюків», управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації, інформує щодо створення міжфракційним депутатським об’єднанням у Верховній Раді України «Рівні можливості» спільно з ГО «Центр соціального лідерства» ініційовано опитування серед роботодавців «Зробимо Україну дружньою до малюків».

Метою даного дослідження є створення інформаційно-освітньої платформи виявлення та заохочення кращих практик охорони та безпеки праці, практик реінтеграції до роботи жінок-годувальниць, інших інструментів рівних можливостей для жінок що працюють у відповідності з планом імплементації Директиви Ради 95/85/ЄЕС про вжиття заходів із поліпшення безпеки та охорони здоров’я на виробництві вагітних працівниць, які нещодавно народили, або годують (десята індивідуальна Директива у значенні статті 16 (1) Директиви 89/391/ЄЕС).

Уряд України прагне сприяти та захищати право матері та дитини на грудне вигодовування, незалежно від того повертається вона до роботи чи залишається в декретній відпустці. Кодекс законів про працю України в розділі XII стимулює роботодавців як приватних так і державних форм власності впроваджувати політики та практики що підтримують та захищають жінок, які мають малюків на грудному вигодовуванні.

Прийняти участь в опитуванні «Зробимо Україну дружньою до малюків», можна за наступним посиланням https://goo.gl/WUNpdi.