Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акту

«Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території м. Барвінкове»

 

На виконання ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами) здійснено базове відстеження проекту рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території м. Барвінкове».

 

1.      Вид та назва регуляторного акта: проект рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території м. Барвінкове».

 

2.      Виконавець заходів з відстеження результативності: спеціаліст І категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

 

3.      Ціль прийняття регуляторного акта:

- запровадження єдиного порядку погодження місць для розміщення об’єктів надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території міста Барвінкове;

- утворення прозорого механізму розміщення таких об’єктів для припинення видачі дозволів на розміщення атракціонів для надання послуг з організації відпочинку та розваг;

- інформування суб’єктів господарювання про порядок надання послуг з організації відпочинку та розваг на території, підпорядкованій Барвінківській міській раді.

 

4.      Строк виконання заходів з відстеження: термін виконання заходів з базового відстеження регуляторного акта здійснюється з 16 листопада 2017 року по 30 листопада 2017 року.

 

5.      Тип відстеження: базове відстеження

 

6.      Метод одержання результатів відстеження: для проведення базового відстеження результативності використовувався статистичний метод.

 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також одержання даних: при відстеженні результативності використовувались статистичні дані, дані відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

- кількість поданих заяв на погодження місця розміщення об’єкта надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території міста Барвінкове;

- кількість виданих документів, що надають право на розміщення об’єкту надання послуг у сфері відпочинку та розваг;

- кількість скарг від жителів міста на роботу суб’єктів господарювання при наданні послуг у сфері відпочинку та розваг;

- розмір надходжень до місцевого бюджету міста Барвінкове у вигляді плати за користування місцем для розміщення об’єктів надання послуг у сфері відпочинку та розваг.      

 

9.      Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:  прийняття даного регуляторного акту забезпечить дотримання прав та законних інтересів суб'єктів господарювання, створить найбільш ефективні умови для реалізації ними своїх прав, надасть додаткові можливості для розвитку підприємницької діяльності у м. Барвінкове. Передбачається не обмежувати строк дії запропонованого регуляторного акта. У разі виникнення потреби, у зв'язку з зміною чинного законодавства України та за підсумками відстеження його результативності, вноситимуться зміни до даного регуляторного акта.

           Відповідно до ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на підставі      порівняння вищевказаних показників базового відстеження за отриманих у подальшому даних по аналогічним показникам повторного та періодичного відстеження, можна буде зробити висновок щодо досягнення очікуваних результатів та досягнення цілей діючого регулювання.