Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акту

«Про зупинення дії окремих положень рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження норм витрат води згідно з           

ДБН В.2.5-64:2012 від 24.06.2015 року №64/15»

 

На виконання ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами) здійснено базове відстеження проекту рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про зупинення дії окремих положень рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження норм витрат води згідно з ДБН В.2.5-64:2012 від 24.06.2015 року №64/15».

 

1.   Вид та назва регуляторного акта: проект рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про зупинення дії окремих положень рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження норм витрат води згідно з ДБН В.2.5-64:2012 від 24.06.2015 року №64/15».

 

2.   Виконавець заходів з відстеження результативності: спеціаліст І категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

 

3.   Ціль прийняття регуляторного акта:

-врегулювання відносин між філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське підприємство   комунального господарства» та споживачами, що не мають засобів обліку води;

-забезпечення стабільної роботи підприємства, яке надає послуги з централізованого постачання холодної води;

- встановлення контролю за використанням питної води споживачами;

-  виконання заходів, направлених на надання більш якісних послуг;

- отримання прибутку підприємством.

 

4.   Строк виконання заходів з відстеження: термін виконання заходів з базового відстеження регуляторного акта здійснюється з 30 травня 2017 року по  16 червня 2017 року.

 

5.   Тип відстеження: базове відстеження

 

6.   Метод одержання результатів відстеження: для проведення базового відстеження результативності використовувався статистичний метод.

 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також одержання даних: пунктом 31 постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» передбачено, що  в разі затвердження органами місцевого самоврядування норм споживання житлово-комунальних послуг, що перевищують соціальні нормативи, визначені підпунктами 2-4 пункту 3 цієї постанови, компенсація додаткових витрат громадянам, яким відповідно до законодавства призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, у разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та гарячої води здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.

     Проект рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про зупинення дії окремих положень рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження норм витрат води згідно з ДБН В.2.5-64:2012» від 24.06.2015 року №64/15» розроблений з метою виконання вимог чинного законодавства, а саме розроблення та наукового обґрунтування нормативів питного водопостачання у місті Барвінкове  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1107 згідно з Методикою визначення нормативів  питного  водопостачання населення.

 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: основними показниками результативності дії регуляторного акта є:

- збільшення кількості водокористувачів, облік води у яких ведеться за встановленими засобами обліку води;

- відшкодування доходами витрат підприємства, пов'язаних з наданням послуг споживання питної води;

- зменшення скарг абонентів споживання питної води на діяльність комунального підприємства.

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:  регуляторні цілі досягнуто шляхом зупинення дії окремих положень рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради від 24 червня 2015 року №64/15 «Про затвердження норм витрат води згідно з ДБН В.2.5-64:2012». Рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про зупинення дії окремих положень рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради «Про затвердження норм витрат води згідно з ДБН В.2.5-64:2012» від 24.06.2015 року №64/15» єдиний процедурний документ, відповідно до якого споживачам, що не мають приладів обліку, проводиться нарахування за послуги.

      Відповідно до ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на підставі порівняння вищевказаних показників базового відстеження за отриманих у подальшому даних по аналогічним показникам повторного та періодичного відстеження, можна буде зробити висновок щодо досягнення очікуваних результатів та досягнення цілей діючого регулювання.