Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від     25 березня     2014  р    

 

 № 15 /14

 

Про виконання рішень виконавчого комітету міської ради  від 07.02.2014 року № 08/14 та   від 04.03.2014 року № 13/14 

    На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 04.03.2014 року № 13/14 «Про розгляд листа філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ від 26.02.2014 року №48» щодо підготовки та надання на розгляд виконкому інформації про виділення коштів міською радою  та ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»  на оновлення матеріально-технічних засобів, заслухавши директора філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ  Гончара О.А., начальника відділу житлово-комунального господарства міськвиконкому Гапона Є.Б., головного бухгалтера відділу бухгалтерської служби міськвиконкома Янгурської Н.В., керуючись    Законом  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

В И Р І Ш И В:

      1.Інформації  директора філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ  Гончара О.А., начальника відділу житлово-комунального господарства міськвиконкому Гапона Є.Б., головного бухгалтера відділу бухгалтерської служби міськвиконкому Янгурській Н.В. про виділення коштів міською радою  та ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»  на оновлення матеріально-технічних засобів  прийняти до відома. 

      2.  Доручити начальнику відділу житлово-комунального господарства міськвиконкому Гапону Є.Б. та головному інженеру філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ  Сопку А.Г.  замовити виготовлення кошторису  витрат по перекладці 80 п.м. труби  до дитячого навчального закладу №3 з метою недопущення її перемерзання в зимовий період.

      3.  Включити до порядку денного чергової сесії Барвінківської міської ради, яка відбудеться 11.04.2014 року звіт дирекції  ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»   про роботу  Барвінківського ПКГ  за 2013 рік.

4.                       Створити спільну комісію міськвиконкому та представників філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ по вивченню питання  переходу квартир в будинках по вул. Леніна,39 та вул. 50 років Радянської України, 131 м. Барвінкове на індивідуальне опалення, в зв’язку з відключенням зазначених будинків від центрального теплопостачання. 

5.     Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

          В.о. міського  голови,

          секретар міської ради                                           Г.В. Блудова                            

 

 

№ 16 /14

 

Про  стан сплати заробітної плати та своєчасність

сплати податків до бюджету комунальними підприємствами міста

 

 

 Заслухавши інформації директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. та директора філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ  Гончара О.А. щодо сплати заробітної плати та своєчасність  сплати податків до бюджету, керуючись    Законом  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                      

В И Р І Ш И В:

 

      1.Інформації директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. та директора філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ  Гончара О.А. щодо сплати заробітної плати та своєчасність  сплати податків до бюджету прийняти до відома.

      2. Попередити  директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. та головного бухгалтера підприємства Подушко Т.І. про неналежне виконання своїх службових обов’язків в частині сплати заробітної плати та по сплаті податків до бюджету.

      3. Директору  КП «Благоустрій» Чередниченку В.І В термін до 10.04.2014 р.  надати до міськвиконкому графіки погашення заборгованості по оплаті заробітної плати та сплаті податків.

6.                       На черговому засіданні міськвиконкому у квітні м-ці 2014 р. заслухати директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. про результати погашення заборгованості по всіх видах податків та заробітної плати.

7.     Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

          В.о. міського  голови,

          секретар міської ради                                           Г.В. Блудова                            

        

№  17/14

 

Про проведення на території міста  щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010р. № 777-р „Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля”” та дня благоустрою територій населених пунктів (зі змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 серпня 2013 року № 321 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою, розпорядження Барвінківської районної державної адміністрації від 17.03.2014р. № 57 «Про проведення в Барвінківському районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та дня благоустрою», Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку утримання територій  міста  Барвінкове,  затверджених  рішенням  ХХVІ  сесії  VІ  скликання від 06.07.2012р. № 355 (зі змінами та доповненнями), керуючись ст.ст.30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Провести  з 21 березня по 30 травня поточного року на території міста щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою  «За чисте довкілля» та у рамках акції – день благоустрою у третю суботу квітня (19.04.2014р.).

2. Для організації проведення на території міста щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та дня благоустрою утворити робочу групу та затвердити її персональний склад (додаток № 1).

2.1. Робочій групі провести обстеження території міста з метою визначення обсягів робіт в рамках щорічної всеукраїнської акції з  благоустрою  «За чисте довкілля» та дня благоустрою.

2.2. Щотижня проводити засідання, на яких розглядати випадки правопорушень благоустрою та вживати відповідні заходи впливу до порушників.

3. Затвердити «Заходи в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» з  21.03.2014р.  по  30.05.2014р. та дня довкілля 19.04.2014р. на території міста Барвінкове» (додаток № 2).

4. Відділу житлово-комунального господарства провести організаційну роботу з керівниками підприємств, організацій, установ міста незалежно від форми власності та населенням щодо належного санітарного утримання територій та інших об’єктів благоустрою, забезпечення своєчасного прибирання прилеглих територій, проведення побілки бордюр та дерев.

5. Ініціювати разом з депутатами проведення санітарно-екологічних суботників з залученням громадськості для здійснення заходів з благоустрою та санітарного очищення території міста.

6. Зобов’язати директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І.  забезпечити своєчасне вивезення несанкціонованих сміттєзвалищ на полігон ТПВ.

7. Зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ міста незалежно від форми власності та приватних підприємців заключити договори на вивіз твердих побутових відходів з надавачем послуг з вивезення ТПВ.

8. Здійснення контролю за своєчасним та якісним проведенням заходів покласти на спеціаліста з контролю за благоустроєм території міста виконавчого комітету Барвінківської міської ради Топал Н.І.

9. Заслухати на засіданні виконкому в травні поточного року звіт голови робочої групи про підсумки виконання вищевказаних заходів.

10. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                         Г.В.Блудова

 

 

 

 

Додаток № 1

 

Склад робочої групи

по організації та  проведенні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою

«За чисте довкілля» та дня довкілля на території міста

з 21.03.2014р. по 30.05.2014р.

 

Голова робочої групи:

 

 

Козлов Володимир Павлович             

заступник міського голови з              питань діяльності органів ради;

Секретар робочої групи:

 

Топал Наталія Іванівна                                                

спеціаліст     з     контролю   за благоустроєм території міста відділу ЖКГ міськвиконкому; 

Члени робочої групи гр

Гапон Євген Борисович  

начальник   відділу  житлово-     комунального господарства міськвиконкому

 

Лямцев Олег Леонтійович                                          

спеціаліст з юридичнихпитань та регуляторної політики відділу ЖКГ міськвиконкому

 

Докунін Максим Олександрович                                

начальник відділу  земельних відносин та соціальних питаньміськвиконкому; 

 

Чередниченко Віктор Іванович                   

директор Барвінківського КП «Благоустрій»;

 

Онишко Іван Миколайович                                 

дільничий         інспектор            Барвінківського РСГУДМСУ В Харківській області

 

Копійка Вадим Вадимович                                       

дільничий            інспектор Барвінківського РСГУДМСУ В Харківській області

 

Самелюк Андрій Володимирович                  

головний  спеціаліст  відділу с

 

 

Додаток № 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконкому

Барвінківської міської ради

від  25.03.2014 р. № 17/14

 

 

ЗАХОДИ

 в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

 з  21.03.2014р.  по  30.05. 2014р. та дня довкілля 19.04.2014р. на території міста Барвінкове

 

з/п

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Об’єм робіт

Фінанс,

Міський бюджет

тис. грн.

Термін виконання

Відповідальний за виконання

1

2

3

4

5

6

7

1.

Утворити робочу групу по організації проведення на території міста щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля»,  затвердити її персональний склад та проводити її постійні засідання

 

 

 

 

до 25.03.2014

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Козлов В.П. )

2.

 Направити підприємствам, організаціям та установам міста телефонограми щодо наведення належного санітарного стану прилеглих та закріплених територій, відповідно до вимог діючих «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку утримання територій міста Барвікове»

 

 

 

 

На протязі акції

відділ житлово-комунального господарства

(Гапон Є.Б., Топал Н.І.)

3.

В разі необхідності додаткого закріплення прилеглих територій, затвердити такі схеми санітарного очищення території міста за підприємствами, організаціями, установами та суб’єктами господарювання незалежно від форми власності для постійного прибирання закріплених територій

 

 

 

 

В разі потреби

відділ житлово-комунального господарства

(Гапон Є.Б., Топал Н.І.)

4.

Утримувати центральні вулиці міста (підмітання, прибирання, очищення бордюрного каменю від сміття, побілка опор, бордюр, вивіз сміття, гілок дерев, очищення газонів, видалення порослі)

 

га

 

14,8

 

19,3

 

На протязі акції

 

КП «Благоустрій»

(Чередниченко В.І.)

5.

Провести обстеження території міста щодо його реального санітарного стану та з метою виявлення стихійних сміттєзвалищ, несанкціонованого розміщення будівельних матеріалів, захаращення територій іншими матеріалами

 

 

 

 

до 01.04.2014

Робоча група по організації та проведенню щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

(Козлов В.П.)

6.

Ліквідувати виявлені несанкціоновані сміттєзвалища

 

 

 

30.05.2014

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Козлов В.П.)

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.)

7.

Облаштувати контейнерні майданчики для твердих побутових відходів

 

 

 

 

до 30.05.2014

КП «Благоустрій» Чередниченко В.І.

8.

Провести суботники на вулицях міста з залученням мешканців вулиць та організувати роботу по вивезенню стихійних сміттєзвалищ на міське звалище ТПВ, які утворилися в приватному секторі

 

 

м3

 

 

36,0

 

 

2,0

 

На протязі акції

депутати  міської  ради, (Блудова Г.В.) ,

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.,)

відділ ЖКГ (Гапон Є.Б.)

9.

Придбати вапно для побілки бордюрного каменю, опор

тн

1,5

4,0

15.04.2014

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.)

10.

Завезти пісок на кладовища міста,  в ДНЗ  № 1,2,3,4 та на міський пляж

тн

210,0

3,0

до 25.04.2014

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.)

11.

Провести роботи по ремонту  пам’ятників та  братських могил  міста (придбання будівельних матеріалів)

шт.

8

1,5

до 28.04.2014

КП «Благоустрій»

(Чередниченко В.І.)

12.

Підготувати міський пляж (о.Івашинівське) до роботи в літній  період (прибирання  та облаштування території пляжу)

 

 

 

 

 

до 28.04.2014

КП «Благоустрій»

(Чередниченко В.І.),

13.

Привести до належного санітарного стану прилеглу територію та територію міського звалища ТПВ

га

6,3

2,0

квітень 2014

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.)

14.

Провести ямковий ремонт доріг по вул.Б.Хмельницького,   вул.Леніна

м2

92,0

8,5

квітень 2014

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.)

15.

Виявляти безхазяйні  домоволодіння, прилеглі земельні ділянки у місті з визначенням порядку  їх подальшого використання

 

 

 

 

до 17.05.2013

Відділ з регулювання земельних відносин та соціальних питань

(Докунін М.О. )

16.

Приведення до санітарного порядку територій перед приватними торговими підприємствами (установка урн,  ремонт і фарбування фасадів,  утримання клумб, забезпечення освітлення), заключення договорів на вивіз ТПВ

 

м2

 

3160,0

 

 

 

до 01.04.2014

 

суб’єкти господарювання

міста

17.

Проведення рейдів з контролю по утриманню і прибиранню вуличних, дворових територій та скверів міста відповідно до санітариних вимог та  діючих Правил благоустрою території міста з застосуванням до порушників заходів адміністративного впливу

 

 

 

 

постійно

 

Комісія з благоустрою міста

18.

Провести організацію оплачуваних громадських робіт  по санітарному очищенні території міста з залученням безробітних з центру зайнятості

 

тис.

грн.

 

 

20,0

 

березень-травень 2013

 

районний центр зайнятості, комісія по організації проведення громадських робіт (Гапон Є.Б.),

КП «Благоустрій» (Чередниченко В.І.)

19.

Провести загальноміський суботник по упорядкуванню територій кладовищ  міста: по, вул.Червонозаводській

 

 

 

 

12.04.2014

Виконавчий комітет міської ради,

депутати міської ради, підприємства, організації та установи міста, населення

20.

Провести день  благоустрою території міста:

- прочищення посадки зелених насаджень від порослі та сміття по вул.Червонозаводській, вул.Куйбишева, вул.Свердлова;

- прибирання території скверів міста вул.Леніна (РБК, БК       з-да, центральний сквер);

- прибирання території лісосмуги біля пам’ятного знаку «Танк»

 

 

 

 

 

 

19.04.2014

 

Виконавчий комітет міської ради,

підприємства, організації та установи міста незалежно від форми власності

21

Провести організаційну  роботу разом з депутатами міської ради по відновленню та очищенню водовідвідних канав на вулицях міста

 

 

 

 

до 30.05.2014

депутати міської ради, (Блудова Г.В.),

населення , відділ ЖКГ (Гапон Є.Б.),

КП «Благоустрій»

(Чередниченко В.І.)

22

Провести організаційну роботу разом з депутатами міської ради по прибиранню прилеглих територій домоволодінь від сміття, будівельних матеріалів, побілку дерев та опор

 

 

 

 

постійно

депутати міської ради, (Блудова Г.В.),

населення

23.

Надавати інформацію в районну газету «Вісті Барвінківщини»  про  хід  та підсумки проведення  на території міста  щорічної всеукраїнської екологічної  акції з благоустрою території міста

 

 

 

 

2  раза  на  місяць

Робоча група по організації та проведенню щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

(Козлов В.П.)

 

Всього:

 

 

60,3

 

 

 

 

 

 

Додаток № 3

 

Заходи

по організації  проведення суботників в рамках щорічної акції

«За чисте довкілля» на території міста

 

Об’єкт та його адреса

Назва підприємства оргазнізації

Од.виміру

м2

Дата проведення

заходу

 

1.

Центральний сквер

вул.Леніна

райдержадміністрація

80

 

28.03.2014

райрада

80

статистика

80

Управління праці

80

ЦЗ

80

 

 

Всього:

 

400

 

2.

Сквер РБК

вул.Леніна

Відділ культури

200

 

28.03.2014

Відділ освіти

200

Міськвиконком

200

КПТІ

70

Пенсійний фонд

200

МЧС

200

КП «Благоустрій»

Податкова інспекція

100

70

 

 

«Мега-банк»

50

«Регіон-банк»

50

«Приват-банк»

50

«Аваль-банк»

50

Всього

1440

 

3.

Сквер

вул.Свердлова

 

 

 

 

Будинок творчості дітей та юнацтва

600

 

28.03.2014

Центр соц.служб

600

Дитяча районна бібліотека

250

Комп’ютерний зал

100

Партія «Батьківщина»

100

 

Всього:

 

1650

 

4.

Дитячий майданчик

по вул.Правди

Депутат

Донченко С.Ю., населення

 

520

 

28.03.2014

5.

Посадка зелених насаджень, вул.Свердлова

ДНЗ № 1

550

 

04.04.2014

ДНЗ № 2

550

ДНЗ № 3

550

ДНЗ № 4

550

 

Всього:

 

2200

 

6.

Посадка зелених насаджень пам’ятник «Танк»)

вул.50років Радянської України

Міськвиконком

365

 

04.04.2014

КПТІ

120

КП “Благоустрій»

120

 

Всього:

 

605

 

7.

Територія стадіону «Колос» (спортивний міні майданчик)

«Укртелеком»

450

28.04.2014

ЦОС № 3 (пошта)

450

 

 

Всього:

 

900

 

 

8.

 

Посадка зелених насаджень, вул.Червонозводська

(кінець вулиці)

 

 

 

МЧС

1340

 

11.04.2014

Барвінківська дільниця Куп’янської філії ПАТ «Харківгаз»

 

1320

Відділ культури

1320

Відділ освіти

1320

«Барвінкове-агро»

1320

ЦРЛ

1320

Х/база № 85

1320

РТП

1320

РЕМ

1320

РВ «Харківенергозбут»

1320

 

Всього:

 

13220

 

9.

Посадка зелених насаджень, вул.Червонозводська

(кінець вулиці

«Укртелеком»

1900

11.04.2014

Філія ХОКП «ДРІТ»

1900

 

Всього:

 

3800

 

10.

Посадка зелених насаджень, вул.Куйбишева

(кінець вулиці)

ДНЗ № 1

630

 

11.04.2014

ДНЗ № 2

520

ДНЗ № 3

620

ДНЗ № 4

520

Податкова інспекція

100

КП «Благоустрій»

100

Міськвиконком

880

КПТІ

420

 

Всього:

 

3790

 

11.

Узбіччя вул.Київська (початок вулиці)

«Агроінвест»

1440

 

04.04.2014

12.

Посадка зелених насаджень перед в’їзним знаком до міста

Міськвиконком

850

 

19.04.2014

КПТІ

450

КП «Благоустрій»

450

 

Всього:

 

1750

 

13.

Кладовище по вул.Червонозаводській

 

 

820

 

19.04.2014

 

ВСЬОГО:

 

32535

 

 

 

 

         

№  18/14

 

 

Про затвердження дислокації місць розміщення носіїв зовнішньої політичної реклами в місті, мобільних агітаційних пунктів та приміщень для проведення публічних заходів передвиборчої агітації.

 

 

Відповідно до ст. 69 Закону України «Про вибори Президента України», Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити дислокацію місць розміщення носіїв зовнішньої політичної реклами в місті (додаток № 1), мобільних агітаційних пунктів та приміщень для проведення публічних заходів передвиборчої агітації (додаток № 2) на період передвиборної кампанії по дострокових виборах Президента України та міського голови 25 травня 2014 року.

2. Директору Барвінківського КП «Благоустрій» Чередніченко В.І. встановити 11 щитів розміром 1,20 х 1 м. на відведених місцях, вказаних в додатку № 1, в термін до 31 березня 2014 року за рахунок благоустрою.

3. Дане рішення діє на період з 25 березня 2014 року по 24 травня 2014 року.

4. Дане рішення затвердити на черговому засіданні міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

 

 

В.о. міського голови                                                                            Г.В. Блудова

 

 

 

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

міської ради

від 25.03.2014 р. №18/14

 

 

 

ДИСЛОКАЦІЯ

місць розміщення носіїв зовнішньої політичної реклами в м. Барвінкове

 

Назва населенного

пункту

Місце розміщення зовнішньої реклами

Наявність обладнаного

щита для розміщення

реклами

Розмір щита

місто Барвінкове

вуллиця Київська, 2

(район Хлібної бази № 85)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця 50 років Радянської У країни, 5

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Котовського, 20 (район ЦРЛ)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Скрипника (в районі аптеки)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Мічуріна, 68 (район ЗОШ № 4)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Слов'янська, 7 (в районі магазину)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Київська, 60

(в районі магазину «Корона»)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Ленінських батальйонів, 1

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Червонозаводська, 57

(в районі магазину «Аннушка»)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Леніна, 31

 (поворот до ХКП «ДРІТ»)

стаціонарний

1,20 х 1

 

вулиця Леніна, 6

(в районі магазину «Ваш дім»)

стаціонарний

1,20 х 1

 

 

 

 

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

міської ради

від 25.03.2014 р. № 18/14

 

 

 

ДИСЛОКАЦІЯ

розміщення мобільних агітаційних пунктів та приміщень для проведення публічних заходів передвиборної агітації у місті Барвінкове

 

- Центральна района лікарня /територія району магазину «НІКА» по вул Рози Люксембург, 41/.

- Центральна площа міста.

- Біля будинку АТ «Еліт-побут» по вул. Леніна, 14.

- Територія центрального ринку /за погодженням з власником землі/.

- Примлегла територія біля магазину «Мередіан».

- Привокзальна площа міста.

- Територія біля Хлібної бази « 85 по вул. Київська, 2.

- Територія біля магазину ПП Довгаль по вул. Киівська 298.

- Територія біля пам'ятника «Загиблим воїнам» по вул. Жовтневої Революції.

- Територія біля магазину на перехресті вулиць Нєкрасова та Штирова.

- Територія біля ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4 по вул. Мічуріна, Шевченка.

 

 

Приміщення:

 

 

-         Актовий зал районного відділу освіти (вул. Леніна, 3).

-         Глядацький зал районного будинку культури (вул. Леніна,9).

-         Глядацький зал районного будинку дитячої та юнацької творчості (вул. Свердлова, 1)

    

№  19 /14

 

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста.

 

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування,  виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                       

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

 

 

       3.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі ___   грн.  із  загального фонду.

                      

В.о. міського голови                                                                            Г.В. Блудова

 

 

№20/14

 

 № 20/14          Про зміну поштової адреси

Розглянувши заяву гр..__щодо зміни поштової адреси  гаражу №5, який розташований поблизу будинку №37 по вул. Леніна м. Барвінкове Харківсьткої області, погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв'язку із впорядкуванням номерних знаків змінити поштову адресу   гаражу №5 по вул. Леніна,37   на адресу: вул. Леніна,  37а/5

 

 

 

В.о. міського голови                                                                Г.В. Блудова