Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради  від  25 червня  2012  року    

  № 69/12

Про хід виконання заходів з підготовки  дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки

     Заслухавши інформацію завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове    про хід виконання  заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію про хід виконання   заходів з підготовки  дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки прийняти до відома (додається).

2.  Завідувачам ДНЗ міста   продовжити роботу по   виконанню   заходів з підготовки до осінньо-зимовий період 2012-2013 роки. 

3. На черговому засіданні виконавчого комітету заслухати інформацію завідувачів ДНЗ міста з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 р. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

№  70 /12

Про  використання паливно-мастильних матеріалів на підвіз води по вулицям міста

        Розглянувши   подання міського голови   від 25 червня 2012 р. стосовно надзвичайної ситуації з забезпеченням питною водою міста Барвінкове в зв’язку з виходом з ладу, 24 червня 2012 р., свердловини на центральному водозаборі, лист  директора філії ХОКП «ДРІТ» «Барвінківське підприємство комунального господарства»   від 24.06.2012 року № 193, акт обстеження артезіанської  свердловини №2 на центральному водозаборі по вул. Штирова від 24 червня 2012 року,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

                1.  Доручити міському голові  . використати паливно-мастильні матеріали, бензин А-76 в кількості 290 л та 300 л бензину А-76 благодійної допомоги, яку надало ПП «Агроінвест»  на заправку транспорту, який задіяний на підвіз води по вулицям міста Барвінкове.

            2. Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

№ 71/12

 

Про  переміщення з КФК на КК

            Проаналізувавши виконання бюджетних асигнувань за період з 1 січня по 1 червня 2012року ,  зробити  переміщення  бюджетних асигнувань по кодам , керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішенням XVI сесія  міської  ради  V! скликання  від 30 грудня 2011р. «Про бюджет м. Барвінкового на 2012 р.»  п.15,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

    1      Зробити переміщення з КФК на КФК  по загальному фонду   

                     з  КФК 250102 «Резервний фонд» КЕКВ 3000 «Нерозподілені видатки» в сумі 7,0 тис. грн. та направити їх на КФК 100202 «Водопровідно – каналізаційне господарство» КЕКВ 1131 ««Предмети, матеріали, обладнання  та   інвентар:  у   тому  числі  м»який інвентар та  обмундирування»  в  сумі  7,0 тис.грн. ( для придбання ПММ)

2.        Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

72/12

Про внесення змін  та доповнень  до  рішення міськвиконкому
від 24 травня 2011 року № 95 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу до публічної інформації» (зі змінами).

З метою забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, систематизації запитів на публічну інформацію, організацію діловодних процесів виконавчого комітету міської ради у даному напрямку , керуючись  ч.2 ст 19 Конституції України, ч.3 ст. 24, ст. 40 та ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

                                 В И Р І Ш И В:

1.Внести  зміни до рішення  міськвиконкому  від 24 травня 2011 року № 95 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу до публічної інформації» (зі змінами), а саме: внести зміни в п. 3 додатку 3 та викласти його в новій редакції (додається)

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

      №  73/12

Про  придбання  службового  житла  для  прокуратури

           На  виконання  рішення  Барвінківської   міської  ради   від 30.ХП  2011 року  №  259  «Про  бюджет  міста  Барвінкове  на  2012 рік»   в  частині  придбання  службового  житла  (додаток №3), керуючись  ст..28  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  виконавчий   комітет  міської   ради

ВИРІШИВ:

              1.В  період  червня-липня  2012 року  провести   процедуру  придбання  службового  житла  ( житловий  будинок)   для  органів  прокуратури  в  межах  затвердженої у  бюджеті  на  2012 рік  суми  (додаток №3).

             2.Доручити  міському  голові  підписати   договір  купівлі-продажу  службового  житла  в  установі   нотаріата. Вартість  придбаного  житла  не  повинна   перевищувати  суму  визначену  у  звіті  незалежної  експертизи.

            3.Проінформувати  продавця  житлового  будинку  що  витрати  по  оформленню  договору  продажу-купівлі,  покладаються  на  нього. Сума  коштів  вартості  будинку   перераховується   продавцю на   банківський  рахунок  вказаний   ним  в  договорі,  на  протязі  5  банківських  днів.

            4.Відділу  бухгалтерської  служби  виконавчого  комітету  на  підставі  договору  купівлі-продажу  в  триденний  термін  поставити  придбане  житло  на  бухгалтерський облік.

             5.Заступнику  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів  ради    впродовж  10  днів  підготувати  і передати  по акту  приймання-передачі  придбаний  будинок  на  баланс  КП «Благоустрій» -  балансоутримувача  міського  житлового  фонду.

             6.Дане  рішення  затвердити  на  черговій  сесії  міської ради.

 

№  74/12

Про   внесення змін та доповнення до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради 

        від  27   грудня 2011 року  № 286 «Про  бронювання робочих місць на підприємствах, установах, організаціях міської ради на 2012 рік для осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці»

         Розглянувши лист директора Барвінківського РЦЗ   від   15.06.2012 року №   1172 про внесення змін до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 27 грудня 2011 року № 286 «Про  бронювання робочих місць на підприємствах, установах, організаціях міської ради на 2012 рік для осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці»   виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                      В И Р І Ш И В:

                  1. Внести зміни та доповнення до  рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 27 грудня 2011 року № 286 «Про  бронювання робочих місць на підприємствах, установах, організаціях міської ради на 2012 рік для осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці», а саме:     

                  1.1. У зв’язку із ліквідацією філії «Агросервіс» ДП АФ «Шахтар» перебронювати 1 робоче місце на філії «Барвінківський райавтодор»  ДП «Харківський облавтодор» згідно з фактичного працевлаштування.

                   1.2. Забронювати 2 робочих місця на підприємство КЗОЗ «Барвінківська ЦРЛ» згідно фактичного працевлаштування.

                   1.3. Довести загальну кількість заброньованих робочих місць згідно додатку 1 (додається).

                 2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  . 

 

       75 /12

             Про затвердження розпорядження міського голови

Розглянувши розпорядження ,   прийняте  міським головою  в    червні м-ці 2012 року щодо безкоштовної передачі КП «Благоустрій»   зрубу на колодязь для встановлення його по вул. Штирова,249,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

   Затвердити  розпорядження     міського голови   прийняте  в   червні місяці 2012 року :

·     від   06 червня 2012 року № 99 « Про безкоштовну передачу  зрубу на колодязь БКП «Благоустрій». 

     76/12

Про видачу ордеру

Розглянувши   протокол житлової комісії від 20 червня 2012 року, заяву громадянина   ___ щодо видачі ордеру на   однокімнатну квартиру   та взявши до уваги те, що:

 -гр.__ перебуває на квартирному обліку в міськвиконкомі на першочерговій черзі, мешкає на приватній квартирі, власного житла не має;

- технічний стан вищевказаної квартири його повністю задовольняє;

- капітальний ремонт квартири, придбання необхідних побутових приладів зобов’язується виконати за власний рахунок, керуючись    ст.42 , 45, 58 Житлового кодексу України ,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати ордер ___  , на однокімнатну квартиру   в будинку по вул. ___     м. Барвінкове  Харківської обл., загальною площею – ___   Перебуває на  першочерговій  квартирній черзі.  Власної сім’ї,  житла немає.

2. Зобов’язати   гр..___     в 5-ти денний термін заключити договори на комунальні послуги з відповідними комунальними службами міста.

3. Зняти з квартирного обліку гр.     в зв’язку з поліпшенням житлових умов.

№   77  /12

                          Про скасування поштової адреси

    Розглянувши заяву СПДФО   стосовно скасування поштової адреси  нежитлового приміщення (котельні) по вул. Першотравневій,2 «а», яка належить йому на підставі договору купівля-продажу від 26.09.2007року, посвідченого приватним нотаріусом   за реєстровим №1459, для подальшого її використання як господарська будівля   нежитлового приміщення «Універмагу»,  який належить  . на підставі свідоцтва про право власності від 24.11.2005 року,  (будівлі  знаходяться поруч) та з необхідністю оформлення земельної ділянки на якій вони розташовані ,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.                     Скасувати поштову адресу  нежитлового приміщення (котельня) по вул. __ м. Барвінкове.

2.                     Визнати  нежитлове приміщення (котельня) господарською будівлею нежитлового приміщення    ___

                    3. Зобов’язати СПДФО   в місячний термін внести необхідні зміни в технічну документацію в Барвінківському КПТІ

78/12 

         Про  надання адресної  одноразової матеріальної    допомоги      громадянам    міста.

Розглянувши  заяви  громадян  з проханням про  надання  матеріальної  допомоги на лікування та в  зв’язку  із скрутним матеріальним становищем , виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги   акти  обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням  про  надання  матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХХ1 сесії  міської ради У скликання  від  26 лютого  2009 року № 441,  керуючись   ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                                                       В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

     2.Надати одноразову матеріальну допомогу гр..___ на оперативне лікування  в умовах травматологічного відділення Ізюмської міської лікарні  та яка отримала численну кількість переломів,струс мозку внаслідок  дорожно-транспортної пригоди 12 червня 2012 року –  в розмірі  1000 грн.

      2.1.Затвердити пункт 2 даного рішення на черговій сесії міської ради.

3.Надати одноразову матеріальну допомогу в зв’язку із скрутним матеріальним станом наступним громадянам міста :

     3.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради     сплатити  кошти  готівкою   в  сумі  1600 грн.  із  загального фонду.

№  79/12

Про  продовження терміну дії ордеру  на видалення зелених насаджень 

На підставі п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.6,ст.25 Закону України «Про рослинний світ», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105 , ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розглянувши звернення   щодо продовження терміну дії ордеру на видалення зелених насаджень, враховуючи обставини, які не дозволили розпочати аварійне видалення дерев, а саме відсутність коштів на виконання зазначених робіт, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                   В И Р І Ш И В  :

1.Продовжити термін дії :

-ордеру  від 01 листопада 2007 року № 56 на видалення  зелених насаджень, розташованих по вул.Червонозаводська, 219, наданого рішенням виконкому міської ради від 30.10.2007 року  № 299   – до 01 квітня 2013 року. Благоустрій території  провести до 03 квітня 2013 року.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради .

 

№  80/12

 Про видачу дублікату свідоцтва про право власності

Розглянувши заяву  , щодо видачі Дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок по вул.   м. Барвінкове взамін втраченого свідоцтва, матеріали Барвінківського КПТІ, та заслухавши інформацію директора Барвінківського КПТІ Діденко Л.І., згідно Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за №582/17877, ст. 30 п. 10 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

            Видати Дублікат свідоцтва про право власності на житлові будинки:

    -  гр..___ на житловий будинок по вул.   (загальна площа – 76,4 кв.м, житлова – 43,1 кв.м), взамін втраченого свідоцтва про право власності, виданого Виконкомом Барвінківської міської ради 27.07.1977  року.

 

№81/12 

 Про оформлення права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши лист голови районної ради    від 1 червня 2012 року № 02-04/238 щодо оформлення права власності на цілісний майновий комплекс Барвінківської друкарні по вул. Леніна, 16 м. Барвінкове територіальній громаді міста та сіл Барвінківського району, матеріали Барвінківського КПТІ, та заслухавши інформацію директора Барвінківського КПТІ Діденко Л.І., згідно Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за № 582/17877, ст. 30 п. 10 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

Оформити  право комунальної власності на об’єкти нерухомого майна :

Територіальній громаді міста та сіл Барвінківського району на цілісний майновий комплекс Барвінківської друкарні ( по  вул. Леніна № 16 м. Барвінкове.

 

     82/12

Про надання дозволу
на переобладнання в житлових будинках,квартирі,  господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель 

          Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове щодо надання дозволів на переобладнання в житлових будинках, квартирі, господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель, погоджені начальником відділу містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації Даньшиною І.В.,   керуючись ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на переобладнання в житлових будинках, квартирі, господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель: 

     2.   Зобов‘язати   вищевказаних громадян. в місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро.

                    3.    Отримати дозвіл на будівництво в інспекції ДАБК.

                     4.  Після закінчення будівельних робіт оформити прийняття вищезазначених об’єктів в експлуатацію у порядку затвердженому постановою Кабміну від 13.04.2011р №461 та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

 

 83 /12

Про надання дозволу на газифікацію індивідуальних житлових будинків

  Розглянувши заяви громадян міста   Барвінкове,  погоджені з відповідними організаціями, щодо надання дозволу на газифікацію індивідуальних житлових будинків,  керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл на збір вихідних даних, виготовлення проектно-техничної  документації та газифікацію індивідуальних  житлових будинків:

2. Зобов’язати       вищезазначених громадян:

                  2.1 До початку робіт узгодити з відповідними організаціями проведення    земельних робіт (копію погодження надати до міськвиконкому) та виконати роботи по підключенню житлових будинків  до газової мережі спеціалізованою організацією.

2.2 В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

                2.3. Після виконання робіт провести благоустрій задіяної території за власні  кошти.

             3. Попередити  вищезазначених громадян  що, в разі невиконання п.2 даного рішення  вони будуть притягнуті  до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 152 Адміністративного кодексу.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.

№ 84 /12

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення в  житлових  будинках

        Розглянувши заяви громадян міста  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир   в багатоквартирних житлових будинках, протокол     засідання міжвідомчої комісії №46 від   06 червня 2012 року,    керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

                1. Надати дозвіл  громадянам міста на  отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках   м. Барвінкове.

          2. Зобов`язати    вищевказаних   громадян  :

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти реконструкції на переобладнання системи опалення квартир з розрахунком теплового балансу житлових будинків згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартир.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківським підприємством комунального господарства.

 2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

85  /12

Про присвоєння поштової адреси

             Розглянувши заяву, погоджену начальником відділу  містобудування та архітектури Барвінківської РДА  - щодо присвоєння номерного знаку житловому будинку керуючись законом України “Про місцеве самоврядування”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                                   ВИРІШИВ:

           1.Присвоїти  поштову адресу   будинку по вул. м. Барвінкове.

           2.Зобов`язати   вищевказаним громадянам в місячний термін внести зміни в технічну документацію в Барвінківському КПТІ.

 

86/12

Про надання дозволу на  перепланування 

          Розглянувши заяву першого заступника директора Харківського ГРУ ПАТ КБ    «Приватбанк»    від 19.06.2012 р. № Э.НА.0.0.0.0/17-1327 щодо надання дозволу на перепланування орендованого приміщення, в якому розміщене Барвінківське відділення банку за адресою: вул. Першотравнева,6 м. Барвінкове, для більш якісного та зручного обслуговування клієнтів банку, погоджену    начальником відділу містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації   керуючись ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

                    1. Надати дозвіл Харківському ГРУ ПАТ КБ    «Приватбанк»     на перепланування орендованого приміщення по вул. Першотравнева,6 м. Барвінкове, в якому розміщене Барвінківське відділення банку.

 

           2.   Зобов‘язати  дирекцію  Харківському ГРУ ПАТ КБ    «Приватбанк» в місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро.

          3.    Отримати дозвіл на будівництво в інспекції ДАБК.

          4.  Після закінчення будівельних робіт оформити прийняття вищезазначеного об’єкту в експлуатацію у порядку затвердженому постановою Кабміну від 13.04.2011р №461 та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

 

№ 87/12

Про надання дозволу на проведення робіт по благоустрою території поблизу магазину «Дом Радіо» по вул. 50 років Радянської України, 3.

Розглянувши заяву гр.   щодо проведення благоустрою території поблизу магазину «Дом Радіо» по вул. 50 років Радянської України, 3 в м. Барвінкове, керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати гр.   дозвіл на проведення робіт по благоустрою території поблизу магазину «Дом Радіо» по вул. 50 років Радянської України, 3 відповідно до схеми благоустрою території по 50 років Радіянської України (Додаток №1), яка є невід’ємною частиною даного рішення.

2.  Гр.   погодити схему благоустрою у інженерно-експлуатаційних організаціях (РЕС, РУС, ПАТ «Харківгаз»), ДАІ та провести благоустрій території до грудня 2013 року.

3. При невиконанні п. 2 цього рішення вважати його таким що втартило чинність.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

№88/12

Про надання дозволу на благоустрій прибудинкової території  та під’їзду до житлового будинку

Розглянувши заяву щодо надання дозволу на благоустрій прибудинкової території та під ’їзд до житлового будинку  та заслухавши інформацію начальника відділу містобудування та архітектури Барвінківської РДА, керуючись ст..31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                                  ВИРІШИВ:

1.                       Надати дозвіл на благоустрій прибудинкової території та під’їзду до житлового будинку.

2.                       Зобов’язати гр..___ в місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро.

3.                       Контроль за виконання рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

№  89 /12

Про  передачу майна комунальної власності

        На виконання рішення V сесії Барвінківської міської ради VІ скликання від 17 лютого 2012 року №67 «Про відчудження комунального майна»,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

                1. Провести процедуру передачі – приймання ПАТ «Харківгаз» газопроводу низького тиску загальною протяжністю 324 п.м., який розташований по вул. Базарній в м. Барвінкове Харківської області.

            2. Доручити міському голові оформити відповідні документи, які визначені у рішенні V сесії Барвінківської міської ради VІ скликання від 17 лютого 2012 року №67.