Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від       27 червня   2014  р    

№  42 /14

Про хід виконання заходів   комунальними підприємствами міста щодо роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки

          Заслухавши інформацію директора філії ХОКП«ДРІТ» «Барвінківське ПКП» Гончара О.А. та директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. про хід виконання  заходів щодо підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію директора філії ХОКП«ДРІТ» «Барвінківське ПКП» Гончара О.А. та директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. про хід виконання заходів щодо підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки прийняти до відома (додається).

2.   Директорам вищезазначених підприємств  продовжити роботу по   виконанню   заходів з підготовки до роботи осінньо-зимовий період 2014-2015 роки. 

3. На черговому засіданні виконавчого комітету заслухати інформацію  директорів комунальних підприємств міста з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 р. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                       О.О. Бало

 

№  43 /14

Про хід виконання заходів  дошкільними навчальними закладами міста щодо роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки

 

Заслухавши інформацію завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове   про хід виконання  заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове про хід виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки прийняти до відома (додається).

2.  Завідувачам ДНЗ міста ( ДНЗ №1 – Шевченко І.В., ДНЗ№2- Лівановська К.І., ДНЗ №3 – Шаповалова Г.П., ДНЗ №4 - Давидченко М.В.) продовжити роботу по   виконанню   заходів з підготовки до роботи осінньо-зимовий період 2014-2015 роки. 

3. На черговому засіданні виконавчого комітету заслухати інформацію завідувачів ДНЗ міста з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 р. 

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                       О.О. Бало

         №  44/14

            Про затвердження розпорядження   міського голови

 

           Розглянувши розпорядження,  прийняте  міським головою Бало О.О. у  червні місяці  2014 року  щодо безкоштовної передачі паливно-мастильних матеріалів БКП «Благоустрій» для обслуговування доріг міста.   керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

           Затвердити  розпорядження   міського голови прийняте   у  червні   місяці 2014 року :

 

від  20 червня 2014 року № 119  « Про  безкоштовну передачу   паливно-мастильних матеріалів  БКП «Благоустрій»

 

    Міський голова                                                   О.О. Бало                          

 

         №  45/14

 

Про клопотання перед Барвінківським районним судом

щодо  призначення опікуна

над  гр.  

 

       Розглянувши, заяву гр.  про призначення його опікуном над  дружиною,  матеріали  опікунської  ради та взявши до уваги  що:

 - відповідно довідки обласної психіатричної лікарні №2 від  16.06.2014 року № 368 гр. страждає на хронічну психічну  хворобу,  хворобу Альцгеймера з раннім початком і деменцією є інвалідом другої групи по психічному захворюванню та в силу свого психічного розладу здоров’я потребує  стороннього догляду та нагляду ;

- гр.  на даний час мешкає разом з  чоловіком по вул. м. Барвінкове Харківської області;

- відповідно характеристики за місцем проживання гр. характеризується позитивно.

  Керуючись ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, ст. 58 Цивільного Кодексу України,  Барвінківський виконавчий комітет

міської ради

                                                          В И Р І Ш И В:

 

      Клопотати перед Барвінківським районним судом щодо  призначення гр.   опікуном над  дружиною. 

 

        Міський голова                                                           О.О. Бало

      № 46/14

 

Про надання адресної одноразової матеріальної  допомоги громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування,  виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                      

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

       2.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі    __  грн.  із  загального фонду.

                      

        Міський голова                                                           О.О. Бало

 

№ 47/14

 

Про надання дозволу на  підключення житлового  будинку

до центрального водогону міста

          Розглянувши заяву гр. Городової Олени Павлівни, яка зареєстрована по вул.. Щорса,40 м. Барвінкове харківської обл. щодо надання дозволу  на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлового будинку по вул.. Щорса,40 до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

 

                1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації та  підключення житлового будинку до комунального водогону м.Барвінкове:

         -  Городовій Олені Павлівні - житлового будинку по вул.Щорса, №40 в м.Барвінкове Харківської області.

          2.Зобов`язати  гр.. Городову О.П. врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

           2.1. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.     

             3. В разі порушення п.2 вищевказана громадянка, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, буде притягнута до адміністративної відповідальності.

           4 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

             

  

  Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

№  48/14

Про зміну поштової адреси

Розглянувши заяву Адаменко Ірини Юріївни, яка мешкає по вул.. Ліхачова,21 м. Барвінкове Харківської обл.. щодо зміни поштової адреси частини житлового будинку по вул.. Богдана Хмельницького, 21 м. Барвінкове Харківської області, погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

 Відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за Законом від 05.11.2013р. та договору на конкретне користування домоволодінням від 23.05.2014року змінити поштову адресу  житловому будинку по вул. Б.Хмельницького, №106 на адресу: вул. Б.Хмельницького, №106 квартира №1-власник Пісковський Ігор Юрієвич, та квартира №2 - власник Адаменко Ірина Юріївна.

 

Міський голова                                                               О.О.Бало

 

№ 49/14

 

Про надання дозволу  на отримання технічних умов

та розробки проекту індивідуального теплопостачання квартири в житловому будинку

        Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання квартири, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                         В И Р І Ш И В:

           1. Надати дозвіл  громадянину міста на отримання технічних умов та розробку проекту індивідуального  теплопостачання  квартири в 2-квартирному житловому будинку  м. Барвінкове:

          1.1Адаменко Ірині Юріївні, що мешкає по вул. Ліхачова, д.21 – квартири №2 в житловому будинку по вул. Б.Хмельницького,106 м.Барвінкове.

2.      Вищеназваному      громадянину     розроблену      проектну-технічну документацію  на  підключення до  систем  газопостачання  м.  Барвінкове надати на розгляд виконавчому комітету в термін до 01 листопада 2014 р.

3.       При не виконанні умов зазначених у п.2 цього рішення вважати його
таким, що втратило чинність.

4.       Дозвіл на підключення  квартири в житловому будинку до систем газопостачання буде прийнято окремим рішенням.

5.       Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради Гапон Є.Б.

 

Міський голова                                                                       О.О.Бало

 

  № 50/14

 

                  Про присвоєння поштової адреси гаражу

Розглянувши заяву Щербакова Миколи Олексійовича, який мешкає по вул.. Леніна,6-а кв.9 м. Барвінкове Харківської обл.,  щодо присвоєння поштової адреси гаражу , який розташований поблизу будинку № 6-а по вул. Леніна м. Барвінкове Харківської обл., погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розглянувши Схему розміщення гаражів та господарських споруд у дворі житлового будинку №4,6,6а,4а, погоджену міським головою та завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації присвоїти поштову адресу гаражу, що розташований  у дворі житлового будинку №6а , замовник – Щербаков  Микола Олексійович – м. Барвінкове, вул. Леніна 6-а №1.

2. При розробці генерального плану м. Барвінкове врахувати розроблену схему існуючих гаражів та господарських споруд внести до даної містобудівної документації.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                                  О.О.Бало

 

 

  № 51/14

                 

 Про  присвоєння поштової адреси гаражу

Розглянувши заяву Шеруди Олени Володимирівни,яка мешкає по вул.. Леніна,11 кв.18 м. Барвінкове Харківської обл. щодо присвоєння поштової адреси гаражу, який розташований поблизу будинку по вул. Леніна,11, м. Барвінкове Харківської обл., погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розглянувши Схему розміщення гаражів у дворі житлового будинку №11, погоджену міським головою та завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації присвоїти поштову адресу гаражу, що розташований  у дворі житлового будинку №11 , замовник – Шеруда Олена  Володимирівна – м.Барвінкове, вул.Леніна 11-г №1.

2. При розробці генерального плану м.Барвінкове врахувати розроблену схему гаражів та внести до даної містобудівної документації.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                                  О.О.Бало

 

№ 52/14

 

Про переведення

нежитлової будівлі в житловий будинок.

Розглянувши заяву гр. Корнєєвої Лариси Анатоліївни, яка мешкає по  вул.Пушкіна, №51  міста Барвінкове та будівельний паспорт на переобладнання будівлі, наданий завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації Даньшиной І.В., керуючись п.9 ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Перевести нежитлове приміщення по вул. Пушкіна,51-а м. Барвінкове, власник - Корнєєва  Лариса Анатоліївна, в житлове.

   2.    Вищеназваному      громадянину     оформити необхідну правову документацію на будинок.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

 

Міський голова                                                                            О.О.Бало

 

№ 53/14

Про переведення

виробничої будівлі в нежитлову будівлю.

Розглянувши заяву гр. Давидченка  Ігоря Валерійовича, який мешкає по  вул.Червонозаводській, №46 кв.2  міста Барвінкове, погоджену  завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації Даньшиной І.В., керуючись п.9 ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Барвінківської міської ради 

ВИРІШИВ:

1. Перевести виробничу будівлю  по вул. Червонозаводській, 13 м.Барвінкове, Харківської обл., власник - Давидченко  Ігор Валерійович, в нежитлову – готельний комплекс по вул. Червонозаводській, 13 м.Барвінкове , Харківської обл. 

2.      Вищеназваному      громадянину     оформити необхідну правову документацію, а саме: замовити проект реконструкцію та провести будівельні роботи після отримання дозволу інспекції ДАБК на будівництво. Після закінчення будівельних робіт отримати сертифікат про введення в експлуатацію та отримати право власності на будівлю в реєстраційній службі.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                            О.О.Бало

 

№54

Про присвоєння поштової адреси

Розглянувши заяву Курочкіна Олександра Леонідовича, погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відповідно до генерального плану м.Барвінкове земельним ділянкам, наданим Курочкіну Олександру Леонідовичу для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий №6320410100:00:002:0264) та для ведення індивідуального садівництва (кадастровий №6320410100:00:002:0265) присвоїти поштову адресу: м.Барвінкове, провул.Степовий,№4.

2. Замовнику Курочкіну О.Л. внести відповідні зміни до правової документації .

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                                  О.О.Бало