Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від       30 квітня  2013  р.

 №   29/13 

Про підсумки виконання заходів в рамках Всеукраїнської акції з   благоустрою м. Барвінкове  «За чисте довкілля»
у 2013 році

 Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   про виконання заходів щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою м. Барвінкове «За чисте довкілля» у 2013 році,  керуючись п  ст. 30  та ст. 59  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                                           В И Р І Ш И В

   1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   про підсумки виконання заходів щорічної акції з благоустрою м. Барвінкове «За чисте довкілля» у 2013 році прийняти до відома (додається).

   2. Відділу ЖКГ міськвиконкому проводити постійно моніторинг санітарного стану міста та вживати термінових заходів в разі його погіршення.

    3. Вказати спеціалісту по контролю за благоустроєм території міста відділу ЖКГ міськвиконкому   на низький рівень виконання правил по благоустрою території міста.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

 

     №  30/13

                                                Про затвердження 

Плану заходів виконавчого комітету Барвінківської міської ради

 та комунальних підприємств міста

щодо  роботи  в  осінньо-зимовий період  2013-2014 років

Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства міськвиконкому   щодо необхідності розгляду та затвердження проекту Плану заходів виконавчого комітету Барвінківської міської ради та  дошкільних навчальних закладів міста по підготовці до роботи  в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.  Затвердити План заходів виконавчого комітету Барвінківської міської ради та   дошкільних навчальних закладів  міста щодо роботи  в осінньо-зимовий період 2013-2014 років (додається).

 

2.  На засіданнях виконавчого комітету  щомісячно заслуховувати:

 

               - начальника відділу ЖКГ -  про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки об’єктів житлово-комунального господарства;

              - завідувачів  дошкільних навчальних закладів міста :  про хід виконання вищезазначених заходів.

             

           3. В травні місяці 2013 року на засіданні виконавчого комітету міської ради  затвердити заходи комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки.

 

            4. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  .

 № 31/13

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 25.11.2010р. № 224  «Про утворення міського конкурсного комітету на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування»

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови, з приводу необхідності внесення змін до конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», керуючись п.1б ст.30  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 25.11.2010р. № 224 «Про утворення міського конкурсного комітету на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування», а саме:

            - вивести зі складу комітету:

 - спеціаліст по контролю за благоустроєм території міста відділу ЖКГ міськвиконкому.

2. Затвердити конкурсний комітет з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в такому складі:

Голова конкурсного комітету:

 - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

Заступник голови  конкурсного комітету:

 - начальник відділу житлово-комунального господарства,

Секретар конкурсного комітету:

 - спеціаліст з юридичних питань та регуляторної політики відділу ЖКГ,

Члени комітету:

        - заступник начальник територіального управління Головної державної інспекції в Харківській області (за згодою)

  - начальник відділу ДАІ Барвінківського РВ    ГУМВС України в Харківській області , капітан  міліції (за згодою);

 - начальник управління праці та соціального захисту населення (за згодою).

                   - голова товариства інвалідів Барвінківського району(за згодою);

                   -  голова районної ветеранської організації (за згодою).

                   -  голова садово-огороднього товариства «Гарматчина Гора»(за згодою).

                   -  голова громадської організації «Надеждівська»(за згодою)

                    -  голова районної профспілки (за згодою).

3.      Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

          №  32 /13

Про затвердження розпорядження   міського голови

 

Розглянувши розпорядження,  прийняті  міським головою    в   квітні місяці  2013 року  щодо початку перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті №1 м. Барвінкове  та надання адресної матеріальної  допомоги,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           Затвердити  розпорядження   міського голови        прийняті  в   квітні     місяці 2013 року :

 

від  12 квітня 2013 року № 56  «Про  початок перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті №1 м. Барвінкове»;

 

- від 26 квітня 2013 року № 80 « Про надання адресної одноразової матеріальної допомоги». 

 

  №  33/13  

                                                            Про зняття з квартирного обліку

Розглянувши матеріали житлової комісії від  24 квітня 2013 року,   та взявши до уваги те, що громадяни міста, які перебувають на квартирному обліку в виконавчому комітеті Барвінківської міської ради  не виконують вимоги п. 25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року „ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень “ згідно якого вони зобов’язані  щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку та  не відреагували на листи-повідомлення направлені їм поштою, керуючись ст. 40 Житлового Кодексу України, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                        В И Р І Ш И В

  1.   Зняти  з квартирного обліку,   в зв’язку з невиконанням вимоги п. 25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року „ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень “    : 

    

      №  34/13  

 

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітньої     1996 р.н.

Розглянувши клопотання  начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації   від 23.04.2013р.  № 169    щодо постановки  на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітньої, 1996 р.н., дитини, позбавленої батьківського піклування,  в зв’язку з досягненням 16-и річного віку  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

-  рішенням Барвінківського районного суду від 16 листопада 2006 року мати,   була позбавлена батьківських прав щодо доньки   1996 р.н. та  встановлений  опікун  ;

- батько,   помер 13 травня 20912 року  .

- за неповнолітньою   закріплене житло відсутнє;

- неповнолітня мешкає в квартирі бабусі,        

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину-сироту,   1996  року народження , яка мешкає по вул.     м. Барвінкове Харківської області.

2. Довести до відома гр. опікуна,  та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень   зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1       буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому з соціальних питань.   

 

         №  35/13 

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітнього  , 1996 р.н.

Розглянувши клопотання  начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації від 23.04.2013р.  № 171   щодо постановки  на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітнього  1996 року народження, дитини, позбавленої батьківського піклування.  в зв’язку з досягненням 16-и річного віку,    протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

- мати,   рішенням Барвінківського районного суду від  28 жовтні 2003 року визнана безвісті відсутньою.  

- батько,   у свідоцтві про народження записаний за вказівкою матері, відповідно до ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України ;

- за неповнолітнім     закріплене житло відсутнє;

- рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради призначений опікун над неповнолітнім     ;

- неповнолітній мешкає  разом з опікуном,   м. Барвінкове, Харківської області,  в домоволодінні яке належить  на правах особистої власності..     

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,   п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину, позбавлену батьківського піклування,    1996  року народження  

2. Довести до відома гр.,     опікуна,     та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень     зобов’язаний щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1   буде  знятий з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  з соціальних питань

 

      №   36/13 

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітнього  , 1996 р.н.

Розглянувши клопотання  начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації від 23.04.2013р.  № 170   щодо постановки  на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітнього   1996 року народження, дитини, позбавленої батьківського піклування.  в зв’язку з досягненням 16-и річного віку,    протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

- мати, рішенням Барвінківського районного суду від   22 січня 2004 року  позбавлена батьківського піклування щодо сина, 1996 р.н.;  

- батько,  рішенням Барвінківського районного суду від    08 жовтня 2003 року  позбавлений батьківського піклування щодо сина, 1996 р.н.;  

-  розпорядженням Барвінківської районної державної адміністрації від 12 травня 1998 року № 338 призначений опікун над   малолітнім;

- неповнолітній мешкає  разом з опікуном,  по  пров. м. Барвінкове, Харківської області,  в домоволодінні яке належить  опікуну на правах особистої власності..     

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,   п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                             В И Р І Ш И В:

 

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину, позбавлену батьківського піклування,     1996  року народження , який мешкає по  пров.    м. Барвінкове Харківської області.

2. Довести до відома гр.  , опікуна,      та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень       зобов’язаний щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1     буде  знятий з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  з соціальних питань.

 

          №  37/13  

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітньої    1996 р.н.

Розглянувши клопотання  начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації   від 23.04.2013р.  № 168    щодо постановки  на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітньої  1996 р.н., дитини-сироти в зв’язку з досягненням 16-и річного віку,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

- розпорядженням Барвінківської державної адміністрації від  18 вересня 2009 року № 248 неповнолітній      наданий статус дитини-сироти та призначений опікун;

- мати,    померла 27 серпня 2009 року;

- батько,    у свідоцтві про народження записаний за вказівкою матері, відповідно до ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України.

- за неповнолітньою    закріплене право на проживання та користування житловим будинком за адресою: Харківська область м. Барвінкове вул..  

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину-сироту,  1996 року народження , яка мешкає по вул. м. Барвінкове Харківської області.

2. Довести до відома гр.-__,    опікуна   та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень    зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1      буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  з соціальних питань.

 

        №  38/13  

 

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітньої   1996 р.н.

Розглянувши клопотання  адміністрації Харківського професійного ліцею швейних технологій від 03.04.2013 року №180     щодо постановки  на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітньої  1996 р.н., в зв’язку з досягненням 16-и річного віку, протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

- розпорядженням Барвінківської державної адміністрації від 25 вересня 2012 року № 442 неповнолітній     наданий статус дитини, позбавленої батьківського піклування;

- розпорядженням Барвінківської державної адміністрації від 25 вересня 2012 року № 443    направлена до державного закладу;

- мати,   рішенням Барвінківського районного суду від 22.08.2012 року позбавлена батьківського піклування;

- батько,  , у свідоцтві про народження записаний за вказівкою матері, відповідно до ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України.

- за неповнолітньою   закріплене житло відсутнє, 

  керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов ученицю Харківського професійного ліцею швейних технологій  , дитину позбавлену батьківського піклування .

2. Довести до відома гр.       та адміністрації  Харківського професійного ліцею швейних технологій що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень “  зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку ( на період навчання в ліцеї обновлення відповідних документів проводить адміністрації  Харківського професійного ліцею швейних технологій).

 2.2. В разі невиконання п.2.1     буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому   з соціальних питань

 

      №  39/13  

  Про  постановку  на  квартирний облік

Розглянувши заяву  гр.    , 1993 р.н., яка мешкає за адресою: Харківська обл., м. Барвінкове, вул.   , в домоволодінні яке  належить  на правах особистої власності   ,   щодо постановки її на квартирний облік для  поліпшення житлових умов,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що вона має пільгу як  особа, яка була позбавлена батьківського піклування , власного житла не має, неодружена,  власної сім’ї не має,    керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

1.    Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов, як особу, яка  була позбавлена батьківського піклування,:

                 -  гр. , 1993 р.н., яка мешкає по вул.   м. Барвінкове Харківської обл.  Власної сім’ї  та житла не має .

2. Довести до відома гр.        що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень “ вона зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку.

 2.2. В разі невиконання п.2.1  вона буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому з соціальних питань.  

 

        №   40/13  

                                           Про зняття з квартирного обліку

Розглянувши довідку  Барвінківського РСГУДМСУ в  Харківській області  від  04 березня 2013 року № 02-18/201  щодо зняття з реєстраційного обліку в м. Барвінкове  , 1983 р.н., керуючись п.2 ст. 40 Житлового Кодексу України, п.2 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                              В И Р І Ш И В

             1.  Зняти  з квартирного обліку гр. , яка зареєстрована по вул.    с. Федорівка   Барвінківського р-ну Харківської області , в зв’язку з виїздом на постійне проживання  в другий населений пункт. 

 

2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста з соціальних питань міськвиконкому.

  

 № 42  /13

                 

Про надання дозволу на  підключення житлових  будинків

до центрального водогону міста

 

 Розглянувши заяву  громадян міста  Барвінкове  щодо надання дозволу    на підключення житлових будинків до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл на підключення житлових будинків до міського водогону:

 

2.Зобов`язати     вищевказаних громадян.:

2.1.   Врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

2.2. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території. В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

2.3. При виконанні всіх видів земляних робіт у 25-ти метровій охоронній зоні проходження кабелів  зв’язку необхідно перед початком проведення робіт отримати обов’язково погодження ГЕЛКС-272 РЦТЕТТМ-2 №82.

 3. Попередити  вищезазначених громадян, що в разі порушення п.2  ст. 152 Адміністративного кодексу вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу  ЖКГ міськвиконкому  

 

  43/13

                 

Про  погодження   перепланування  та переобладнання

в квартирах 

          Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове   щодо  погодження    перепланування та переобладнання в квартирах, погоджених  завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись розд.У ст.26, 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

         1.  Погодити  перепланування та переобладнання в квартирах:   

         2. Зобов‘язати    вищевказаних громадян:

           2.1. В місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро та виготовити будівельні паспорти у  секторі містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області про початок будівельних робіт.

          3. Після закінчення будівельних робіт оформити прийняття вище- зазначеного об’єкту в експлуатацію у порядку затвердженому постановою Кабміну від 13.04.2011р №461 та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 №  44/13

 

Про присвоєння поштової адреси

             Розглянувши  лист голови Барвінківської районної ради   від 02 квітня 2013 року № 02-14/ 149  щодо присвоєння  поштової  адреси гаражу на 4 бокси, який знаходиться у спільній власності територіальної громади міста та сіл Барвінківського району та розташований по вул. Першотравневій,  поблизу будинку № 12  ,  на підставі Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                              ВИРІШИВ:

           1.  Присвоїти   поштову   адресу гаражу на 4 бокси, який розташований по вул. Першотравневій – вул.. Першотравнева,12-г м. Барвінкове Харківська обл.

           2.    Зобов’язати Барвінківську районну раду  в   місячний термін внести зміни в технічну документацію в Барвінківському КПТІ.

 

   № 45 /13

     

Про внесення змін  та доповнень до рішення № 182/12 від  27.11.2012р.

«Про присвоєння поштової адреси».

 

             Розглянувши заяву гр.   щодо присвоєння поштової адреси сараю, розташованого поблизу житлового будинку по вул.  ,    погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації   , на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись законом України “Про місцеве самоврядування”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                              ВИРІШИВ

 

Внести зміни та доповнення  до рішення № 182/12 від  27.11.2012р. «Про присвоєння поштової адреси» та викласти п.1.14 в новій редакції:

 

1.              «Присвоїти поштові адреси господарським будівлям:

            1.14. гаражу та сараю, які розташовані у дворі будинку  №4  по вул. Першотравневій: гаражу - вул. Першотравнева, №4/1, сараю - вул. Першотравнева, №4/3.

   

 №  46  /13

                 

Про надання дозволу  на отримання технічних умов   та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках

 

Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове щодо надання дозволу на отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення квартир в багатоквартирних  житлових будинках, протоколи засідань міжвідомчої комісії , керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл  громадянам міста на отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального  теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення квартир в багатоквартирних  житлових будинках   м. Барвінкове:

2. Зобов`язати вищеназваних громадян:

 

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти індивідуального теплопостачання   квартир з розрахунком теплового балансу житлових будинків згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт, в звязку з відокремленням від мереж централізованого опалення .

2.2.  Відповідно до проектної документації після закінчення опалювального сезону за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

2.3. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради  .

 

 №  47/13

 

Про надання дозволу на газифікацію

 житлових  будинків 

  Розглянувши заяви громадян міста   щодо надання дозволу на газифікацію житлових будинків,    керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл  на газифікацію   житлових  будинків :

2. Зобов’язати      вищезазначених громадян:

2.1 До початку робіт узгодити з відповідними організаціями проведення земельних робіт (копію погодження надати до міськвиконкому) та виконати роботи по підключенню  житлового будинку та кухні до газової мережі спеціалізованою організацією.

       2.2  Після виконання робіт провести благоустрій задіяної території за власні    кошти.

3. Попередити  вищевказаних громадян    що, в разі невиконання п.2 даного рішення  вони будуть  притягнуті  до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 152 Адміністративного кодексу.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голов з питань діяльності виконавчих органів ради .  

 

          № 49  /13

Про   скасування рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради  від 21.12.2007 року № 357 « Про надання дозволу на збір вихідних даних та виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію ½ частини житлового будинку під кафе та будівництво підсобного приміщення по вул.. Московській, №5 в м. Барвінкове. Харківської області»,

    В зв’язку з відсутністю документів, на підставі яких було прийняте рішення   № 357 від 21.12.2007 року « Про надання дозволу на збір вихідних даних та виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію ½ частини житлового будинку під кафе та будівництво підсобного приміщення по вул.. Московській, №5 в м. Барвінкове. Харківської області», невиконанням  п.1,2  зазначеного рішення,  керуючись законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                              ВИРІШИВ

 Скасувати рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 21.12.2007 року № 357 «Про надання дозволу на збір вихідних даних та виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію ½ частини житлового будинку під кафе та будівництво підсобного приміщення по вул.. Московській, №5 в м. Барвінкове. Харківської області», як таке що   не відповідає чинному законодавству.

 

         №  50/13

Про затвердження порядку використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень на території міста

            Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про питну воду та питне водопостачання”, „Про житлово – комунальні послуги”, наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 27 червня 2008 року №190 „Про затвердження Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в населених пунктах України”, з метою раціонального розподілу, використання та зниження непродуктивних витрат питної води та враховуючи звернення Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» від 18 квітня 2013 року № 42/04, виконавчий комітет  міської ради

                                                                        вирішив:

            1. Затвердити Харківському обласному комунальному підприємству «Дирекція розвитку інфраструктури території»:

            1.1. Порядок використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень на території міста, населенням, підприємствами, установами, організаціями без лічильника обліку споживання холодної води з 01 травня по 31 серпня  2013 року з 2100 до  0600 години ранку згідно з додатком 1;

            1.2. Форму заявки на розрахунок споживання води на поливну площу, при відсутності лічильника обліку води згідно з додатком 2.

            2. Виконачому комітету міської ради оприлюднити зміст цього рішення в засобах масової інформації.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Козлова В.П.

 

Міський голова                                                                  В.Г. Магда

                                                                                                                 

                                                                                                                   Додаток 1

до рішення виконавчого

комітету міської ради

від  30.04.2013р. № 50/13

 

Порядок

використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень на території міста, населенням, підприємствами, установами

 

            1. Дозволити використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень на території міста:   

            - абонентам з лічильниками обліку споживання, які зареєстровані в абонентському відділі філії Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ;

            - абонентам без лічильників обліку споживання, які склали додаткову угоду з філією Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ згідно з нормами водоспоживання.

            При безобліковому споживанні питної води на полив, абонент зобов’язаний спільно з представником філії Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ виконати заявку – розрахунок на планову площу поливу та здійснювати оплату згідно з розрахунком.

            2. Заборонити використання питної води на полив садів, городів, присадибних ділянок на території міста:

            - абонентам без лічильників обліку споживання, які не надали заявки на розрахунок споживання води на поливну площу до філії Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ;

            - підприємствам і організаціям, у яких відсутні лічильники обліку;

            - приєднання труб, шлангів до вуличних водорозбірних колонок.

            В разі виявлення факту самовільного приєднання, на порушника складається акт, і розрахунок здійснюється згідно з пунктом 9.6 „Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в населених пунктах України”, враховуючи пропускну спроможність труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м за сек. в дії з повним наповненням протягом 24 годин за добу.

            3. При використанні питної води на полив всупереч вимогам пункту 2 даного „Порядку...”, на абонента складається акт і протокол, як установлений факт. При цьому, обсяг води на полив, розраховується з застосуванням норми використання питної води на полив, за період полива, або, в разі неспроможності встановити термін поливу, за один місяць.

            Сплата за використану воду, здійснюється згідно зі складеним актом, вказаним у пункті 3 „Порядку...” по середньому тарифу протягом десяти днів з дати одержання рахунку.

            4. Акти та рахунки на оплату надаються абоненту, або направляються наказним повідомленням для здійснення сплати використаної води.

            5. При невиконанні порушниками вимог „Порядку...”, або при повторних порушеннях, складені матеріали направляються до адміністративних органів або в Господарський суд, згідно з чинним законодавством.

 

 

 

 

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради                                   В.П.  Козлов

 

                                                        

 

 

                                                                             Додаток 2

                                                         до рішення виконавчого

                                                         комітету міської ради

                                                         від 30.04.2013р. № 50/13

  

Погоджено:

Дректору  філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ Гончару О.А.

 

________________________

___________________________

від ______________________________

«______»_______________2013р.

вул.______________________________

 

буд.______________________________

 

Особистий рахунок ____________________

                                                                  

                                                              ЗАЯВКА

на розрахунок споживання води на поливну площу,

при відсутності лічильника обліку води

 

            Прошу Вас дозволити споживання води без лічильника обліку на полив території, яка виділена мені для ведення особистого господарства.

Поливна площа S, м2 або в сотці ____________________________

Норма поливу, 4 л на 1м2 за добу   

Розрахунок водоспоживання за місяць, V, м3 за місяць:

______________________________________________________________________

S x N = V, м3 за місяць;                                Vх вартість =             грн.

 

            Якщо абонент не надасть в установлений термін, або подасть фіктивні дані щодо витрат води, які необхідні для проведення розрахунків на водоспоживання при безобліковому використанні, постачальник має право провести розрахунки згідно з затвердженим „Порядком...” на надання послуг з водопостачання в весняно – літній період 2013 року.

  

 

                    Дата                            підпис                                    П.І.Б.

 

  Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради                                   В.П.  Козлов