Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від      24 квітня     2014  р    

 

           №  21/14

 

 

Про затвердження

Плану заходів виконавчого комітету Барвінківської міської ради

  комунальних підприємств  та дошкільних навчальних закладів міста   щодо  роботи  в  осінньо-зимовий період  2014-2015 років

 

 

Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства міськвиконкому Гапону Є.Б. щодо необхідності розгляду та затвердження проекту Плану заходів виконавчого комітету Барвінківської міської ради та  дошкільних навчальних закладів міста по підготовці до роботи  в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити План заходів виконавчого комітету Барвініківської міської ради, комунальних підприємств  та   дошкільних навчальних закладів  міста щодо роботи  в осінньо-зимовий період 2014-2015 років (додається).

 

2. На засіданнях виконавчого комітету  щомісячно заслуховувати звіти про хід виконання  вище затверджених заходів:

                  -  керівників комунальних підприємств:  директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. та  директора філії ХОКП «ДРІТ» БПКГ Гончара О.А.

                  -  завідувачів дошкільних навчальних закладів міста: ДНЗ №1 (Шевченко І.В.), ДНЗ №2 (Рєзнікову Н.В.), ДНЗ №3 (Шаповалову Г.П.), ДНЗ №4 (Давидченко М.В.)

   

            3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

 

 В.о. міського голови

 секретар міської ради                                             Г.В. Блудова

 

 

 № 22/14

 

Про хід виконання заходів в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території міста у 2014 році

 

 

 Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунальн6ого господарства виконавчого комітету міської ради Гапона Є.Б. про хід виконання заходів щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території міста Барвінкове у 2014 році, керуючись ст..30 та ст. 59 Закону України «про місцеве самоврядування в Україні»,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

  

                                                          В И Р І Ш И В:

 

           1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Гапона Є.Б. про хід виконання заходів щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території міста Барвінкове у 2014 році прийняти до відома (додається).

 

          2. Продовжити виконання заходів щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на території міста у 2014 році.

 

          3. Відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради проводити моніторинг санітарного стану міста.

 

          4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

          В.о. міського  голови,

          секретар  міської ради                                                  Г.В. Блудова                            

 

 №  23/14

 

Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів

в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування

 м. Барвінкове

           

Розглянувши заяву ФОП Трикули Василя Давидовича щодо погодження тарифу на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування в м. Барвінкове № 1, № 2, № 3 та № 4, в зв’язку із збільшенням вартості паливно-мастильних матеріалів та інших складових собівартості перевезень на даний вид послуг, та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради  «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування м. Барвінкове”, відповідно до Законів України "Про автомобільний транспорт", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити ФОП Трикулі Василю Давидовичу тариф на послуги з перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування №1, № 2, № 3 та № 4  у розмірі   3 грн. 50 коп. на перевезення одного пасажира.

2. Міськвиконкому оприлюднити дане рішення на інформаційних стендах та сайті міської ради в 10-ти денний термін з дня його прийняття з метою інформування населення міста з приводу зміни тарифу на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування                       м. Барвінкове.

3. Тариф на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування  вступає в дію з дня оприлюднення даного рішення.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

     

    

В.о. міського голови                                                                          Г.В. Блудова

 

 

  №   24/14

 

Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням Барвінківського виконавчого комітету міської ради від 28.11.2013 року № 146

 

          На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Внести зміни та доповнення до Плану діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням Барвінківського виконавчого комітету  міської ради від 28.11.2013 року № 146, а саме, п. 23 видалити та замінити  його пунктом:

- пункт 23  «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в межах міста Барвінкове».

           2. Затвердити «План діяльності Барвінківського виконавчого комітету  міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік в новій редакції (додається).

3.              Вищевказані доповнення оприлюднити на сайті міської ради та інформаційних стендах Барвінківського виконавчого комітету міської ради.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

 

 

В.о. міського голови                                                                            Г.В. Блудова

 

               №  25 /14

Про  розгляд листів Ізюмської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області від 31.03.2014 року № 444/9/20-14-25 та Подання  прокуратури Барвінківського району від 24 квітня 2014 року № 22-02/717вих-14 

 

      Розглянувши листи начальника Ізюмської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області Тимофієва Г.М.  про розірвання трудового договору (контракту)  з керівником БКП «Благоустрій» Чередниченко В.І. та Подання  прокуратури Барвінківського району від 24 квітня 2014 року № 22-02/717вих-14  про усунення порушень вимог Конституції України, Законів України «Про оплату праці» та «Про державну статистику», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. За неналежне виконання своїх посадових обов’язків, яке привело до несвоєчасної сплати  податків  до бюджету,  внаслідок якого виник  податковий борг підприємства, який станом на 28.03.2014 року становить 138,7 тис. грн. та невиплати заробітної плати працівникам підприємства, (заборгованість КП «Благоустрій» із виплати заробітної плати станом на 01.04.2014р. становить 37,1 тис. грн.) притягнути до дисциплінарної відповідальності, а саме:

                 -  винести догану директору КП «Благоустрій» Чередниченку Віктору Івановичу;

2.   директору КП «Благоустрій» Чередниченку Віктору Івановичу  своїм наказом винести догану головному бухгалтеру  КП « Благоустрій»  Подушко Тетяні Іванівні.

2. Директору КП «Благоустрій» Чередниченку В. І. та головному бухгалтеру Подушко Т.І. активізувати роботу  по  сплаті податкового боргу до бюджету, дотримуючись графіків погашення заборгованості по  сплаті податків до бюджету та  заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам підприємства.

 

3.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

В.о. міського голови                                                       Г.В. Блудова

                   

 № 26 /14

 

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста.

 

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування,  виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                      

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

 

2.Надати,як виняток, адресну одноразову матеріальну допомогу в звֹязку зі скрутним матеріальним станом на проживання наступним громадянам міста :

 

       3.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі   __ грн.  із  загального фонду.

                      

          В.о. міського  голови,

          секретар  міської ради                                                  Г.В. Блудова   

 

         №  27/14

 

Про клопотання перед Барвінківським районним судом

щодо  призначення опікуна

над  гр. 

 

       Розглянувши, заяву гр. про призначення її опікуном над донькою, матеріали  опікунської  ради та взявши до уваги  що:

 - відповідно довідки обласної психіатричної лікарні №2 від  31.03.2014 року № 194 гр. страждає на хронічну психічну  хворобу, є інвалідом першої групи по психічному захворюванню та в силу свого психічного розладу здоров’я потребує  стороннього догляду та нагляду ;

- гр.  на даний час мешкає разом з батьками по вул. ___    м. Барвінкове Харківської області;

- відповідно характеристики за місцем проживання гр. ___характеризується позитивно.

  Керуючись ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, ст. 58 Цивільного Кодексу України,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

  

                                                          В И Р І Ш И В:

 

      Клопотати перед Барвінківським районним судом щодо  призначення гр.  опікуном над донькою,  ___

 

 

 

          В.о. міського  голови,

          секретар  міської ради                                                  Г.В. Блудова   

 

            № 28/14

 

Про клопотання перед Барвінківським районним судом

щодо  призначення опікуна

над  гр.    

       Розглянувши, заяву гр.  про призначення її опікуном над матір’ю,   матеріали  опікунської  ради та взявши до уваги  що:

 - відповідно довідки обласної психіатричної лікарні №2 від   24.03.2014 року № 182 гр.  гр..__   страждає на хронічну психічну  хворобу: шизофренія параноідальної форми, непереривний тип протікання   та в силу свого психічного розладу здоров’я потребує  стороннього догляду та нагляду ;

- гр. на даний час мешкає разом з  донькою по вул. м. Барвінкове Харківської області;

- відповідно характеристики за місцем проживання гр. характеризується позитивно.

  Керуючись ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, ст. 58 Цивільного Кодексу України,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

  

                                                          В И Р І Ш И В:

 

      Клопотати перед Барвінківським районним судом щодо  призначення гр. ___  опікуном над матір’ю __

          В.о. міського  голови,

          секретар  міської ради                                                  Г.В. Блудова    

 

                       

 № 29/14

                 

Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації та підключення житлових будинків

до центрального водогону міста

 

 Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове  щодо надання дозволу  на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлових будинків до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м. Барвінкове, листи погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації та підключення житлових будинків до міського водогону:

2.Зобов`язати     вищевказаних громадян.:

2.1.   Врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

2.2. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території. В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

2.3. При виконанні всіх видів земляних робіт у 25-ти метровій охоронній зоні проходження кабелів  зв’язку необхідно перед початком проведення робіт отримати обов’язково погодження ГЕЛКС-272 РЦТЕТТМ-2 №82.

 3. Попередити  вищезазначених громадян, що в разі порушення п.2  ст. 152 Адміністративного кодексу вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу  ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б. 

  

        В.о. міського голови                                            Г.В. Блудова

 

 

№ 30/14

                 

 

Про присвоєння поштової адреси

 

Розглянувши заяву гр. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована  поблизу будинку №1 по вул. 50 років Радянської України в м. Барвінкове,  та виділена під будівництво індивідуального гаражу,  керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                              ВИРІШИВ:

 

        Присвоїти поштову адресу земельній ділянці, площею0,0074га,  кадастровий номер 6320410100:600:002:0140 для будівництва індивідуального гаражу, яка розташована поблизу будинку №1 по вул. 50 років Радянської України в м. Барвінкове –  вул. 50 років Радянської України, 1/2, м. Барвінкове Харківська обл.

 

В.о. міського голови                                                                Блудова Г.В.

 

 

№ 31/14

                 

Про надання дозволу  на отримання технічних умов  та розробки індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку

 

            Розглянувши заяву гр. щодо надання дозволу на збір вихідних даних та розробки індивідуального теплопостачання квартири в багатоквартирному  житловому будинку, керуючись п.5 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл  на  отримання технічних умов та розробки  індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку наступним громадянам:

2. Зобов`язати вищевказаних громадян :

2.1.Виготовити за власний рахунок проект індивідуального теплопостачання   квартири з розрахунком теплового балансу житлового  будинку, згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт, в зв’язку з відокремленням від мереж централізованого опалення .

2.2.  Відповідно до проектної документації після закінчення опалювального сезону за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирі, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське підприємство комунального господарства.

2.3. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

 

В.о. міського голови                                                                Блудова Г.В.

 

№ 32/14

                 

 

Про  переведення

адміністративної будівлі в житловий будинок

 

Розглянувши заяву гр.  , будівельний паспорт на переобладнання будівлі, наданий завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації Даньшиної І.В.,  керуючись, п.9 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                              ВИРІШИВ:

 

        1. Перевести нежитлове приміщення (адміністративну будівлю) по вул.. Першотравневій, 12 в м. Барвінкове Харківської області, в житлове.

        2. Вищевказаному громадянину оформити необхідну правову документацію на будинок.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

   В.о. міського голови                                                                Блудова Г.В.

 № 33/14

Про надання дозволу на збір вихідних даних, виготовлення

проектно-технічної документації та газифікацію

  житлового будинку

Розглянувши заяву гр.  , погоджену з відповідними організаціями, щодо надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації на газифікацію  житлового будинку, керуючись п.9 ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати гр.____   дозвіл на збір вихідних даних, виготовлення проектно-технічної документації та газифікацію   житлового будинку по  провулку Коцюбинського,10  м. Барвінкове Харківської області.

 

2. Гр.___      розроблену    проектну-технічну документацію  на  підключення до  систем  газопостачання  м.  Барвінкове надати на розгляд виконавчому комітету в термін до 01 листопада 2014 р.

 

3.       При не виконанні умов зазначених у п.2 цього рішення вважати його
таким, що втратило чинність.

 

4.       Дозвіл на підключення   житлового будинку до систем газопостачання буде прийнято окремим рішенням.

 

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу
ЖКГ міськвиконкому  Гапона Є.Б.

 

 

 

     В.о. міського  голови                                                      Г.В. Блудова

                             

№  34/14

 

Про   видачу ордеру на службове приміщення      

 

          Розглянувши подання    прокуратури  Барвінківського району   від  29  квітня 2014 року № 22-02/769 вих-14  щодо надання  в користування службової квартири прокурору Барвінківського району Ткаченку Олександру Вікторовичу та видати ордер на службову квартиру №27 в будинку №41 по вул. Котовського в м. Барвінкове Харківської області, керуючись   Постановою Ради Міністрів УРСР від 4 лютого 1988 р. № 37 із змінами та доповненнями, Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1997 року “ Про службові жилі приміщення “,   ст.30 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                 В И Р І Ш И В:

 

                     1.  Враховуючи необхідність надання службового житла      видати ордери прокурору Барвінківського району  старшому раднику юстиції Ткаченку Олександру Вікторовичу  на службову двохкімнатну квартиру  № 27 в будинку № 41  по вул.  Котовського   м. Барвінкове , загальною площею –    39,4 кв.м,  житловою площею –  26,6 кв.м.  

2.     Зобов’язати  Ткаченка Олександра Вікторовича:

2.1. Відповідно до розділу ІІ п. 21 Положення про порядок  надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР   в місячний термін  здати ордер у житлово-експлуатаційну організацію ( БКП „Благоустрій) та заключити договір найму службового приміщення.

2.2. Згідно ст. 30 ЖК України   в 5-ти денний термін заключити договори на комунальні послуги з відповідними організаціями, та самостійно їх сплачувати.

3. Спеціалісту з соціальних питань Курченко О.В. внести зміни в журнал обліку житлових приміщень.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на спеціаліста з соціальних питань Курченко О.В

 

 

  В.о міського голови

  секретар міської ради                                                      Г.В. Блудова    

 

   № 35  /14

 

 

Про організацію літнього відпочинку  та забезпечення безпеки населення   на водних  об’єктах м. Барвінкове у 2014 році

 

 Відповідно до підпунктів 7, 8 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Про благоустрій населених пунктів», Розпорядження Президента України від 14.07.2001р. №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій   від 03.12.2001 р. №272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» та з метою поліпшення організації літнього відпочинку на міському пляжі, в межах функцій органу місцевого самоврядування виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.                             Затвердити зону відпочинку для купання в літньому оздоровчому сезоні 2012 року – пляж на Івашинівському озері, площею 750 м²  ( берегова частина пляжу – 500 м², акваторія пляжу – 250 м²), 

 м-рн.  Ліхачова м. Барвінкове.

 

2.       Зобов’язати КП «Благоустрій»:

2.1.Організувати роботу із своєчасної підготовки міського пляжу до масового відпочинку населення біля води.

2.2.Забезпечити наявність громадських вбиралень, місць затінення (грибки, навіси) та підтримання санітарного стану пляжу ( встановлення баку для вивозу побутового сміття);

2.3.Забезпечити організацію та функціонування рятувального поста та пункту  надання першої невідкладної допомоги в районі пляжу.

2.4.Забезпечити планове обстеження і очистку дна акваторії міського пляжу.

2.5. Забезпечити   проведення  навчання  рятувальників.

2.6.Погодити  паспорт  пляжу з  відповідними  установами  згідно  чинного  Законодавства.

 

3.       Звернутися з проханням до:

3.1.Начальника Барвінківського відділення   Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області щодо недопущення несанкціонованого руху автотранспорту в межах прибережних захисних смуг.

 

3.2.Службі  Барвінківського РС ГУ ДСНС України в Харківській області, районного відділу освіти Барвінківської РДА провести інформаційно-

роз’яснювальну роботу серед населення у дитячих та навчальних закладах щодо попередження нещасних випадків на воді.

 

3.3.Барвінківського районного відділу ГУМВС України в Харківській області щодо підтримання правопорядку в місцях масового відпочинку населення біля води в період літнього оздоровчого сезону.

 

3.4.Головного лікаря Барвінківської центральної лікарні щодо забезпечення чергування медичних працівників на міському пляжі на період літнього оздоровчого сезону 2014 року.

 

4.                             Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

 

В.о. міського  голови                                    Г.В.Блудова