Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від     26 липня   2012  року   

№ 90/12

Про хід виконання заходів з підготовки господарського комплексу в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки

Заслухавши інформацію керівників комунальних підприємств про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р. та виконання заходів з енергозбереження, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р. та виконання заходів з енергозбереження прийняти до відома (додається).

2. Визнати роботу КП «Благоустрій» по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р. та виконання заходів з енергозбереження незадовільною.

3. Директору КП «Благоустрій»  . надати до виконавчого комітету план заходів по виходу підприємства із складної фінансової та кадрової ситуації в строк до 15 серпня 2012 року.

4. На черговому засіданні виконавчого комітету у вересні місяці заслухати інформацію про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р.

5. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе. 

 № 91/12

Про хід виконання заходів з підготовки  дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки

Заслухавши інформацію завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове    про хід виконання  заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію про хід виконання   заходів з підготовки  дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки прийняти до відома (додається).

2.  Завідувачам ДНЗ міста продовжити роботу по   виконанню   заходів з підготовки до осінньо-зимовий період 2012-2013 роки. 

3. На черговому засіданні виконавчого комітету у вересні місяці заслухати інформацію завідувачів ДНЗ міста про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 р. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 № 92/12  

Про  надання адресної  одноразової матеріальної  допомоги громадянам  міста.

Розглянувши  заяви  громадян  з проханням про  надання  матеріальної  допомоги на лікування та в  зв’язку  із скрутним матеріальним становищем , виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги   акти  обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням  про  надання  матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХХ1 сесії  міської ради У скликання  від  26 лютого  2009 року № 441,  керуючись   ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                         В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

     2.В.о.головного бухгалтера відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради   сплатити  кошти  готівкою   із  загального фонду.

                       

       №93 /12

              Про затвердження розпорядження  міського голови

Розглянувши розпорядження ,   прийняте  міським головою в    липвні м-ці 2012 року щодо призупинення роботи дошкільного навчального закладу №1 «Промінець», №3 «Золотий ключик», №4 «Сонечко»,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

           Затвердити  розпорядження     міського голови   прийняте  в   липні місяці 2012 року :

·     Від 04 липня 2012 року № 129 «Про призупинення роботи дошкільних навчальних закладів міста для проведення ремонтних робіт»;

·     від 19 липня 2012 року №144 ««Про призупинення роботи дошкільного навчального закладу міста №4 «Сонечко» для проведення ремонтних робіт» . 

       № 94 /12

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення  в  житлових  будинках

        Розглянувши заяви громадян міста  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир   в багатоквартирних житлових будинках, протокол  засідання міжвідомчої комісії №46 від 06 червня 2012 року, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

                1. Надати дозвіл  громадянам міста на  отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках   м. Барвінкове:

          2. Зобов`язати    вищевказаних   громадян  :

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти реконструкції на переобладнання системи опалення квартир з розрахунком теплового балансу житлових будинків згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартир.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

 2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  

              № 95 /12

Про надання дозволу
на переобладнання в житлових будинках,квартирі,  господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель 

Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове щодо надання дозволів на переобладнання в житлових будинках, квартирі, господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель, погоджені начальником відділу містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації.,   керуючись ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на переобладнання в житлових будинках, квартирі, господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель: 

2.   Зобов‘язати   вищевказаних громадян в місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро.

3.    Отримати дозвіл на будівництво в інспекції ДАБК.

4. Після закінчення будівельних робіт оформити прийняття вищезазначених об’єктів в експлуатацію у порядку затвердженому постановою Кабміну від 13.04.2011р №461 та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

 № 96/12

Про надання дозволу на  підключення житлового будинку до центрального водогону міста.

           Розглянувши заяву гр.  щодо надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлового будинку до міського водогону, погоджену головним інженером філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» “Барвінківське ПКГ”,     керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

                 1. Надати гр. дозвіл  на виготовлення проектно-технічної документації  на підключення житлового будинку № по вул. Червонозаводській до міського водогону:

2. Зобов`язати  гр. врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території “Барвінківське ПКГ”. 

2.1. Після виконання робіт провести благоустрій задіяної території. В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці,   тротуарної доріжки і таке інше,   відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

3. В разі порушення п.2 громадяни, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, будуть  притягнуті до адміністративної відповідальності.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  

 

           № 97 /12

Про надання дозволу на газифікацію індивідуальних житлових будинків

  Розглянувши заяви громадян міста   Барвінкове,  погоджені з відповідними організаціями, щодо надання дозволу на газифікацію індивідуальних житлових будинків,  керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

                                               В И Р І Ш И В:

1.   Надати дозвіл на збір вихідних даних, виготовлення проектно - техничної

документації та газифікацію індивідуальних  житлових будинків:

2. Зобов’язати  вищезазначених громадян:

2.1 До початку робіт узгодити з відповідними організаціями проведення земельних робіт (копію погодження надати до міськвиконкому) та виконати роботи по підключенню житлового будинку до газової мережі спеціалізованою організацією.

2.2 В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

2.3.  Після виконання робіт провести благоустрій задіяної території за власні  кошти.

3. Попередити  вищезазначених громадян  що, в разі невиконання п.2 даного рішення  вони будуть притягнуті  до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 152 Адміністративного кодексу.

4.    Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів ради       

 

№98/12

Про  присвоєння поштової адреси

Розглянувши заяви фізичних і юридичних осіб щодо присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна, які належать їм на праві приватної власності погоджену начальником відділу  містобудування та архітектури Барвінківської РДА  , керуючись законом України “Про місцеве самоврядування”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                              ВИРІШИВ:

1. Присвоїти нежитловому приміщенню – кіоску,  адресу : м. Барвінкове, вул.  

2. Присвоїти житловому будинку   адресу – м. Барвінкове, вул.  

3. Присвоїти нежитловому приміщенню – гаражу  адресу :        м. Барвінкове, вул.  

    4. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від   25 червня 2012 року №85/12, а саме викласти його в новій редакції:

- « 1. Присвоїти поштову адресу будинку по вул.___    – вул. ___ , 38 кв.  м. Барвінкове».

 5.  Зобов`язати вищезазначених фізичних і юридичних осіб  в місячний термін внести зміни до технічної документації в Барвінківському КПТІ . 

№ 99/12

 Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна фізичним особам

Розглянувши заяви фізичних і юридичних осіб щодо оформлення права власності на нерухоме майно, матеріали Барвінківського КПТІ, та заслухавши інформацію в.о. директора Барвінківського КПТІ., керуючись ст.ст. 325, 331 Цивільного кодексу України, п.п. 8.1, 8.2  Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав  на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за №582/17877, ст. 30 п. 10 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Оформити право власності на житловий будинок   та  видати  свідоцтво про  право власності.

2. Відмовити релігійній громаді Свято-Успенської Української православної церкви у видачі свідоцтва про право власності на нерухоме майно Успенський Храм, що розташований в м. Барвінкове по вул. Свердлова, 3 у зв’язку наданням неповного переліку документів.

2.1. Рекомендувати релігійній громаді Свято-Успенської Української православної церкви  звернутись із клопотанням до Харківської обласної державної адміністрації про повернення у власність релігійній громаді культової споруди, яка розташована по вул. Свердлова, 3 в м. Барвінкове Харківської області або надати підтвердження про перебуванні на балансі (обліку)  у релігійної громади Свято-Успенської Української православної церкви культової споруди, яка розташована по вул. Свердлова, 3 в м. Барвінкове Харківської області.

        3. Барвінківському КПТІ зареєструвати право власності згідно п.1.

 

№  100/12

Про надання дозволу на приватизацію житла

      Розглянувши листи директора ДП «Хлібна база № 85» Держрезерву України щодо делегування повноважень виконавчому комітету Барвінківської міської ради про прийняття рішення з питання приватизації квартир та видачі свідоцтв про право власності на квартири, які перебувають в повному господарському віддані підприємства, заяви громадян міста, матеріали Барвінківського КПТІ, та заслухавши інформацію в.о. директора Барвінківського КПТІ., керуючись ст. 6 Закону України “Про приватизацію Державного фонду”, ст. 30 п.7 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити приватизацію квартир (будинків):

     2. Зобов’язати гр. сплатити на рахунок виконавчого комітету Барвінківської міської ради кошти в сумі 5.00 грн. за  надлишкову площу квартири, що приватизується (розрахунок вартості надлишкової площі квартири, що приватизується додається).

3. Зобов’язати гр. сплатити на рахунок виконавчого комітету Барвінківської міської ради кошти в сумі 0,54 грн. за  надлишкову площу квартири, що приватизується (розрахунок вартості надлишкової площі квартири, що приватизується додається).

 

101/12

Про погодження поточного ремонту орендованого приміщення із заміною вікон та оздоблювальних робіт по вул. Леніна, 3

Розглянувши лист заступника начальника фінансового управління – начальника бюджетного відділу Барвінківської РДА від 26.07.2012р. № 262 щодо погодження поточного ремонту орендованого приміщення із заміною вікон та оздоблювальних робіт по вул. Леніна, 3, відповідно п. 3 та 4  договору оренди нежитлового приміщення № 1 від 24.03.2012 р., та керуючись  Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити фінансовому управлінні Барвінківської РДА проведення поточного ремонту орендованого приміщення із заміною вікон та оздоблювальних робіт по вул. Леніна, 3, яке знаходиться по вул. Леніна, 3, за власний рахунок.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 

№ 102/12

Про внесення доповнень до Плану діяльності виконавчого комітету Барвінківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітетуБарвінківської міської ради від 29.11.2011 року № 263

                    На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести доповнення до Плану діяльності виконавчого комітету Барвінківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 29.11.2011 року № 263, а саме, доповнити пунктами:

пункт 26 «Про затвердження Порядку перепланування житлових і нежитлових приміщень у будинках в м. Барвінкове».

          пункт 27 «Про затвердження Порядку видачі дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами» (зміни додаються).

2.      Вищевказані доповнення оприлюднити на сайті міської ради та інформаційних стендах виконавчого комітету міської ради.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради