Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від   26 липня    2013  року

 №   81  /13

Про хід виконання заходів   з підготовки  КП  «Благоустрій» до роботи
 в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки

Заслухавши інформацію  КП «Благоустрій»  Чередниченка В.І. про хід виконання заходів з підготовки підприємства  до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014р.р., керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію директора   КП « Благоустрій» Чередниченка В.І.  про хід виконання заходів з підготовки підприємства  до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014р.р., прийняти до відома (додається).

            2.Попередити директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. про незадовільну роботу по підготовці до  осінньо-зимового періоду 2013-2014 роки.

3. Зобов’язати директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І.:

3.1. В   термін до 10  серпня 2013 року надати до виконавчого комітету міської ради  дієві заходи по виправленню ситуація, яка виникла на підприємстві  з підготовки  паспортів готовності багатоквартирних житлових будинків до осінньо-зимового періоду 2013-2014 р. 

3.2. В черговому номері газети «Вісті Барвінківщини» надати роз’яснення про  перелік  робіт, які входять до кожної послуги по утриманню   багатоквартирних житлових будинків.

3.3. Активізувати роботу по  підготовці багатоквартирних житлових будинків до осінньо-зимового періоду 2013-2014 р. в межах надаваємих послуг.

            4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

   

 №   82 /13

Про затвердження схеми санітарного очищення території   міста Барвінкове

 Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку утримання територій міста Барвінкове», затверджених рішенням ХХІ сесії міської ради VI скликання від 06.07.2012 р. № 355 (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В: 

1.                    Затвердити схему санітарного очищення території міста Барвінкове, а саме: закріпити за ПП Самсоновим С.М. прилеглу територію до будівлі по вул. Леніна,16 для наведення та постійного підтримання належного санітарного  стані (схема санітарного очищення додається).

2.                    ПП Самсонову С.М. закріплену територію  постійно підтримувати в належному санітарному стані відповідно до вимог діючих Правил.

3.                    Спеціалісту з контролю за благоустроєм міста відділу ЖКГ виконавчого комітету міської ради Топал Н.І. довести  дане рішення до виконавця.

4.                    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

№83/13

Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045 « Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на підставі п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.6,ст.25 Закону України «Про рослинний світ», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105 , ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розглянувши клопотання  директора гімназії № 1 Черного С.І. від 10 липня 2013 року № 234 щодо надання дозволу на видалення аварійних  дерев, розташованих на території гімназії по вул.50 років Радянської України,80, враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, з метою запобігання загрози життю, здоров’ю учасників навчально-виховного процесу гімназії та  громадян , руйнування будівлі гімназії  та попередження аварійної ситуації, керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради 

                                        В И Р І Ш И В  :

1.Надати дозвіл на видалення зелених  насаджень відповідно до поданногоклопотання  :

-директору гімназії № 1 Черному Сергію Івановичу на у дворі гімназії № 1 по вул. 50 років Радянської України, 80 – 26 тополей, 14 беріз, 1 липи.

2.Видати директору гімназії № 1 Черному С.І. ордер на видалення зелених  насаджень  з встановленням терміну :

         -видалення зелених насаджень – до  01квітня  2014 року ;

         -проведення  благоустрою та озеленення – до   01 жовтня  2014 року ;

3.Зобов’язати  директора гімназії № 1 Черного С.І.  :

3.1.Провести роботи по висадженню 123 садженців низькорослих декоративних порід дерев відповідно до плану озеленення  та проводити їх утримання протягом 3 років ;

3.2.Навести належний санітарний стан територій протягом 2 днів після видалення дерев.

4. Директору гімназії № 1 Черному С.І.  :

 -видалення дерев  здійснити  без сплати  їх  відновної вартості .

-деревину видалених дерев  використати в якості палива для потреб ДНЗ №4 ;

5.Контроль за виконанням данного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

 

          №  84 /13

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги   акти  обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХХ1 сесії  міської ради У скликання  від  26 лютого  2009 року № 441 зі змінами та доповненнями,  керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                         В И Р І Ш И В:

1.Надати адресну одноразову матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

     2.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради  Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі  300,00 грн.  із  загального фонду.

 

              №  85/13

 

Про необхідність влаштування

недієздатного до психоневрологічного інтернату

Розглянувши заяву гр. про  необхідність влаштування до психоневрологічного інтернату недієздатного., матеріали опікунської ради     та взявши до уваги  що:

 - рішенням районного суду від 08.07.2009 року гр. визнаний недієздатним;

 -  рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28.09.2010 р. № 167 гр. призначена опікуном над недієздатним.;

 - гр. страждає на психічне захворювання: «Корсаківський психоз» та на даний час знаходиться на лікуванні в психіатричній лікарні;

 - відповідно  заключення ВКК обласної психіатричної лікарні №2 від 24.07.2013 р. № 1582 недієздатний гр..потребує в силу своєї хвороби влаштування до психоневрологічного інтернату, керуючись  ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  ст. 58   Цивільного  Кодексу  України,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                          В И Р І Ш И В:

   1.Надати згоду на влаштування недієздатного до психоневрологічного  інтернату;

   2.  Доручити опікуну, вжити заходи по збереженню особистих речей підопічного та житлового будинку по вул. м. Барвінкове Харківської області (загальна площа будинку - 105.1 кв.м, житлова площа - 48.6 кв.м), який належить  недієздатному на праві  особистої власності на час його перебування в інтернаті.

 

        №  86/13

Про клопотання перед Барвінківським районним судом

щодо  призначення опікуна

над гр.   

Розглянувши матеріали  опікунської  ради, заяву гр.    яка зареєстрована за адресою:  Харківська обл., м. Барвінкове, вул. про призначення її опікуном над   матір’ю,  та взявши до уваги  що:

 - відповідно  довідки обласної психіатричної лікарні №2 від  22.07.2013 року    № 584 гр. страждає на хронічну психічну  хворобу:   рекурентний  психічний розлад з депресивним синдромом    та в силу свого психічного розладу здоров’я потребує  стороннього догляду та нагляду ;

- гр. на даний час мешкає разом з   донькою    по   вул.  м. Барвінкове;

- відповідно характеристики  гр. за  місцем  проживання   характеризується   позитивно.

  Керуючись  ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  ст. 58   Цивільного  Кодексу  України,   виконавчий комітет Барвінківської міської ради

  

                                                          В И Р І Ш И В:

Клопотати перед Барвінківським районним судом щодо  призначення гр.    опікуном над гр.

 

  № 87 /13

Про надання дозволу на  підключення житлових  будинків, квартири

до центрального водогону міста

 Розглянувши заяви  громадян міста  Барвінкове  щодо надання дозволу    на підключення житлових будинків, квартир  до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В: 

1. Надати дозвіл на підключення житлових будинків , квартири до міського водогону:

2.Зобов`язати     вищевказаних громадян:

2.1.   Врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

2.2.  Отримати  у спеціаліста з контролю за благоустроєм території міста виконавчого комітету Барвінківської міської ради дозвіл на проведення земельних робіт. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території.

2.3. В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

2.4. Прокладання водогону  допускається тільки через прокол під дорожнім  полотном.

2.5. При виконанні всіх видів земляних робіт у 25-ти метровій охоронній зоні проходження кабелів  зв’язку необхідно перед початком проведення робіт отримати обов’язково погодження ГЕЛКС-272 РЦТЕТТМ-2 №82.

 3. Попередити  вищезазначених громадян, що в разі порушення п.2 даного рішення, відповідно до  ст. 152 Адміністративного кодексу, вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

4.Дозвіл на прокладення каналізації на вищезазначених земельних ділянках та будівництво вигрібних  ям надається окремим рішенням.

5. Відмовити гр. в наданні дозволу на підключення житлового будинку по вул. до центрального водогону міста в зв’язку з наданням на розгляд виконавчого комітету міської ради неповного пакету документів.

 6.  Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

 

   №  88/13

Про надання дозволу  на отримання технічних умов  та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках

 Розглянувши заяву громадян міста Барвінкове щодо надання дозволу на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення квартир в багатоквартирного  житлового будинку, протокол засідання міжвідомчої комісії , керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                                          В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянам міста на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального  теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення квартири в багатоквартирних  житлових будинках      м. Барвінкове:

2. Зобов`язати вищеназваних громадян :

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти індивідуального теплопостачання   квартири з розрахунком теплового балансу житлового будинку, згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт, в зв’язку з відокремленням від мереж централізованого опалення .

2.2.  Відповідно до проектної документації після закінчення опалювального сезону за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

2.3. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

 

№89/13

Про встановлення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності

     Розглянувши заяву гр, що мешкає по вул. міста Барвінкове, погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись розд.ІУ ст.28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити встановлення комплексу (чотирьох) тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності у дворі магазину ритуальних послуг на орендованій земельній ділянці по вул. м. Барвінкове Харківської області.

2. Зобов'язати в  місячний термін виготовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро та оформити паспорт прив’язки на тимчасові споруди у секторі містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації. 

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу
ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

№ 90/13

Про надання дозволу на газифікацію житлового будинку

Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове щодо надання дозволу на газифікацію житлових будинків, погоджені завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської РДА Даньшиною І.В., керуючись п.9 ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Барвінківської міської ради

               ВИРІШИВ:

1.  Надати дозвіл на газифікацію   житлового будинку:

2.    Підключення  до   системи  газопостачання  виконується  спеціалізованою організацією на підставі розробленого проекту.

3.  Зобов'язати вищевказаних громадян:

3.1.    Отримати у спеціаліста з контролю за благоустроєм території міста міськвиконкому  Топал Н.І. дозвіл на проведення земляних робіт. Після закінчення земляних робіт, але не пізніше 01  жовтня 2013 року земельну ділянку здати за актом приймання передачі вищезазначеному спеціалісту.

3.2.         В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки тощо, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

3.3.         Прокладання газопроводу допускається тільки через прокол під дорожнім полотном.

3.4.         В 25-ти метровій охоронній зоні інженерних комунікацій земляні роботи необхідно виконувати у присутності служби що відповідає за їх функціонування.

4. Попередити вищезазначених громадян, що в разі порушення п.2 ст. 152 Адміністративного кодексу вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.       

5.   Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

 № 91/13

Про будівництво вигрібної ями

Розглянувши заяву гр, що мешкають по вул. міста Барвінкове щодо будівництва вигрібної ями на земельній ділянці по вул. для обслуговування квартир №1 та №2 зазначеного житлового будинку , погоджену завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись розд.ІУ ст.26, 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити гр., що мешкають по вул. м. Барвінкове Харківської обл. будівництво вигрібної ями на земельній ділянці по вул. Калініна,29, м. Барвінкове Харківської обл..

2. Зобов'язати гр...:

2.1. В місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро та виготовити будівельний паспорт у секторі містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації.

2.2.Будівництво вигрібної  ями виконати у відповідності до чинного законодавства.

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу
ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

   

№  92 /13

 

Про  впорядкування поштової адреси

житлового будинку по вул. Р.Люксембург,38

               Розглянувши заяву щодо впорядкування поштової адреси житлового будинку по вул.. Р. Люксембург,38 після проведення робіт по переобладнанню внутрішніх кімнат, враховуючи погодження сектору містобудування та архітектури РДА, керуючись законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                  ВИРІШИВ:

           1.  Присвоїти   поштову  адресу житловому будинку №38 по вул. Рози Люксембург – вул.. Рози Люксембург, 38 кв. №1 і №2 .

           2. Зобов’язати власника зазначених квартир в місячний термін внести зміни в технічну документацію в Барвінківському КПТІ.

           3. Рішення виконавчого комітету міської ради № 85/12 від 25.06.2012 року   « Про присвоєння поштової адреси» та п. №4 рішення  №98/12 від 26.07.2021 року « Про присвоєння поштової адреси» скасувати як такі що втратили чинність.

           4. Спеціалісту з соціальних питань міськвиконкому внести відповідні зміни в журнал обліку рішень виконавчого комітету.

 

 № 93 /13

Про надання дозволу на виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №2 по вул. 50 років Радянської України, 132 в м. Барвінкове Харківської області

Відповідно до програми «Соціально-економічного розвитку м. Барвінкове на 2013 рік з метою покращення стану об’єктів нерухомості соціальної сфери міста, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл на виготовлення кошторисної документації для проведення  капітального ремонту покрівлі ДНЗ №2 по вул. 50 років Радянської України, 132 в м. Барвінкове Харківської області

2. Визначити замовником по виготовленню кошторисної документації по зазначеним об’єктам виконавчий комітет міської ради.

3. Доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Козлова В.П. замовити кошторисну документацію у ТОВ «Тайм».