Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради
від     10 серпня   2012  р    

 №103 /12

            Про  погодження проектно-кошторисної документації

Розглянувши проектн0-кошторисну документацію по об’єкту «Будівництво свердловини №2 на водозаборі ЦРЛ м. Барвінкове Харківської області», відповідно до міської Програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХ сесії ІУ скликання від 15 липня 2012 року №559,    керуючись  п.5 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

               1. Погодити проектно-технічну документацію по об’єкту «Будівництво свердловини №2 на водозаборі ЦРЛ м. Барвінкове Харківської області» в сумі 989 089 грн. (дев’ятсот вісімдесят дев’ять тисяч вісімдесят дев’ять грн.).

       2. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе.

 

      №104 /12

            Про затвердження розпорядження  міського голови

 

Розглянувши розпорядження,  прийняте т.в.о. міського голови     в     серпні м-ці 2012 року щодо надання матеріальної допомоги  . на лікування чоловіка   учасника ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії, інваліда І гр..ВВВ,,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Затвердити  розпорядження в.о. міського голови        прийняте  в    серпніі місяці 2012 року :

від  10 серпня 2012 року № 163 «Про надання одноразової  матеріальної допомоги  «

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради
від     28 серпня   2012  р    

 № 105/12

 

Про хід виконання заходів з підготовки  КП “Благоустрій» в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки

Заслухавши інформацію директора КП «Благоустрій»     про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р. та виконання заходів з енергозбереження, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р. та виконання заходів з енергозбереження станом на 28.08.2012 р. прийняти до відома (додається).

2. Визнати роботу КП «Благоустрій» по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р. та виконання заходів з енергозбереження задовільною.

3. На черговому засіданні виконавчого комітету у  жовтні місяці  заслухати інформацію про  готовність підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013р.р.

4. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе.

 

 №  106/12

Про  підготовку дитячих навчальних закладів міста до нового навчального року
 та оздоровлення дітей влітку  

Заслухавши інформації завідувачих дитячими навчальними закладами міста про підготовку до нового навчального року та оздоровлення дітей влітку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

        1.  Інформації завідувачих ДНЗ № 1, № 2,№ 3 та № 4 про підготовку до   до нового навчального року та оздоровлення дітей влітку   прийняти до відома (додається).

       2.   Вказати керівникам дошкільних навчальних закладів №1, №2, №3 та № 4  на необхідність постійного контролю за ефективним використанням енергоносіїв та їх збереження, особливо в осінньо-зимовий період.

      3. Контроль за використанням енергоносіїв покласти на відділ ЖКГ    міськвиконкому .

 №   107/12

 Про  затвердження списків дітей і підлітків шкільного віку

            Відповідно до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 26 серпня  2011 року № 169 «Про безстрокове закріплення меж мікрорайонів загальноосвітніх навчальних закладів міста Барвінкового», та розглянувши лист начальника відділу освіти від  28 серпня 2012 . № 1227 з приводу затвердження списків дітей і підлітків шкільного віку, що  мешкають  на  території  міста, керуючись  п.4 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити  списки дітей і підлітків шкільного віку  по:

            -  Барвінківській  ЗОШ   І-ПІ  ступенів  № 2,

            -  Барвінківській  ЗОШ  І-ІП  ступенів № 3,

            -  Барвінківської  ЗОШ І-ІП  ступенів  № 4.

 2. Довести  до  відома  директорів  шкіл  та  районного  відділу  освіти  зазначене  рішення  з  метою  забезпечення  якісного  обліку  дітей  і  підлітків  шкільного  віку, які  мешкають  в  мікрорайонах  шкіл  міста.

 

 №108 /12

                    Про  погодження  кошторисної документації

Розглянувши  кошторисну документацію по об’єкту « Реконструкція споруд біологічної очистки стічних вод в м. Барвінкове Харківської області. Робочий проект «ІІ черга напірного колектору та реконструкція КНС № І-ІІІ пусковий етап», відповідно до міської Програми «Питна вода України» на 2012-2020 роки, затвердженої рішенням ХVIII сесії ІУ скликання від  17 лютого 2012 року №288,    керуючись  п.5 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

               1. Погодити  технічну документацію по об’єкту «Реконструкція споруд біологічної очистки стічних вод в м. Барвінкове Харківської області. Робочий проект «ІІ черга напірного колектору та реконструкція КНС № І-ІІІ пусковий етап»   в сумі  2 327257 грн. ( два міліона триста двадцять сім тисяч двісті п’ятдесят сім    грн.).

 

        №  109/12

Про внесення доповнень до Плану діяльності виконавчого комітету Барвінківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 29.11.2011 року № 263

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести доповнення до Плану діяльності виконавчого комітету Барвінківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 29.11.2011 року № 263, а саме, доповнити пунктом:

пункт 28  «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати 1кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб».(зміни додаються)

2.Вищевказані доповнення оприлюднити на сайті міської ради та інформаційних стендах виконавчого комітету міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе.

 

       №  110/12

              Про   внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету
 Барвінківської міської ради від  27   грудня 2011 року  № 286 «Про  бронювання робочих місць на підприємствах, установах, організаціях міської ради на 2012 рік для осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці»

         Розглянувши лист директора Барвінківського РЦЗ   від    01.08.2012 року №   1516 про внесення змін до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 27 грудня 2011 року № 286 «Про  бронювання робочих місць на підприємствах, установах, організаціях міської ради на 2012 рік для осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці» , керуючись Законом України «про м місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                   В И Р І Ш И В:

                  1. Внести зміни та доповнення до  рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 27 грудня 2011 року № 286 «Про  бронювання робочих місць на підприємствах, установах, організаціях міської ради на 2012 рік для осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці», а саме:     

                  1.1. У зв’язку із  виконанням 5% квоти по соціально незахищеним категоріям громадян, зняти  бронювання по філії Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури територій» Барвінківське комунальне підприємство.

                   1.2. Забронювати 2 робочих місця на підприємство СТ «Барвінок»    згідно фактичного працевлаштування.

                   1.3. Довести загальну кількість заброньованих робочих місць згідно додатку 1 (додається).

                 2.   Контроль за виконанням даного рішення  залишаю за собою.

 

    111 /12

Про  постановку  на  квартирний облік  

Розглянувши протокол житлової комісії, заяви громадян міста Барвінкове   щодо постановки   їх на квартирний облік для поліпшення житлових умов,  керуючись ст. 43, 46 Житлового Кодексу України, ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, Барвінківський  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Поставити на квартирний облік для поліпшення житлових умов, на   позачергове   отримання  житла:

  дитину позбавлену батьківського піклування, вихованця комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» в зв’язку з досягненням 16 річного віку.

2. Поставити на квартирний облік для поліпшення житлових умов, на    загальну чергу  :

           3. Довести до відома   вищезазначених громадян   що:

3.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень “ вони зобов’язані щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку.

 3.2. В разі невиконання п.2.1  вони будуть зняті з квартирного обліку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому.   

 

  №  112  /12  

               Про зняття з квартирного обліку

Розглянувши довідку Барвінківським КПТІ  від 28 серпня 2012 року № 1979  щодо наявності житла у гр.  , протокол  житлової комісії від 28 серпня 2012 року , керуючись п.2 ст. 40 Житлового Кодексу України, п.2 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                           В И Р І Ш И В

    1.  Зняти  з квартирного обліку гр.    , яка зареєстрована по вул.. Ломоносова,7 кв.77, має у власності:

- 1/3  частину приватизованої житлової квартири №13 по вул.. Дніпровській,2 (  площа 1/3 частини – 19,58 кв.м, житлова площа 1/3 частини – 10,6 кв.м) на підставі свідоцтва про право власності на житло, видане виконкомом Барвінківської міської ради 03.11.1995 року);

- ½ частину  приватизованої житлової квартири № 77 по вул. Ломоносова,7 (  площа  ½  частини –  17,75 кв.м, житлова площа  ½  частини –  9,7 кв.м) на підставі свідоцтва про право власності на житло, видане виконкомом Барвінківської міської ради  23,08, 2012 року).

- в  звязку з поліпшенням житлових умов

   2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста з соціальних питань міськвиконкому Курченко О.В.

 

       № 113/12

                          Про затвердження розпорядження міського голови

 Розглянувши розпорядження,  прийняте в.о. міського голови     в     серпні м-ці 2012 року щодо безкоштовної передачі зрубів на колодязі БКП «Благоустрій» для встановлення їх на вулицях міста Барвінкове,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

 Затвердити  розпорядження в.о. міського голови.  прийняте  в    серпні місяці 2012 року :

від  20 серпня 2012 року № 173 «Про  безкоштовну передачу зрубів на колодязі БКП «Благоустрій»

 

          № 114/12  

Про  надання адресної  одноразової матеріальної  допомоги громадянам  міста.

Розглянувши  заяви  громадян  з проханням про  надання  матеріальної  допомоги на лікування та в  зв’язку  із скрутним матеріальним становищем , виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги   акти  обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням  про  надання  матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХХ1 сесії  міської ради У скликання  від  26 лютого  2009 року № 441,  керуючись   ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                                              В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

      2.Надати одноразову матеріальну допомогу  в зв’язку із скрутним матеріальним станом:

     3. Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради сплатити  кошти     із  загального фонду.

         №115/12

Про надання одноразової матеріальної допомоги
Почесним громадянам міста  з нагоди  святкування Дня міста

 

  Визначаючи велику значимість звання “Почесний громадянин міста Барвінкового”, з нагоди святкування Дня міста, керуючись Положенням про звання “Почесний громадянин міста Барвінкового”, затвердженого рішенням У1 сесії міської ради У скликання від 10 жовтня 2006 року № 65 зі змінами та доповненнями, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.Надати одноразову матеріальну допомогу в розмірі по 300 грн. кожному  наступним Почесним громадянам міста Барвінкового :     

2.Виділити кошти  . для закупівлі букетів  квітів для вручення Почесним громадянам в день святкування Дня міста .

       3.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської   ради   сплатити кошти в сумі 2800 грн.   із загального  фонду.

 

 №   116/12

Про перепоховання останків померлого

     Відповідно до статті 21 Закону України „Про поховання та похоронну справу”, розглянувши звернення   щодо надання дозволу на перепоховання останків батька, висновок Барвінківської районної санітарно-епідеміологічної  станції  від  20 серпня  2012 року  № 1879, свідоцтво про смерть  , дозвіл Дружнянської сільської ради від 17 серпня 2012 року № 651 на поховання останків померлого на кладовищі в селі Дружня Бородянського району Київської області, керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                                   В И Р І Ш И В :

          1.Дозволити   за власні кошти перепоховати останки померлого 01 лютого 2009 року батька   з міського кладовища , розташованого по вул. Свердлова на кладовище в селі Дружня Бородянського району Київської області.

         2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

  № 117/12

 Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна фізичним особам

Розглянувши заяви мешканців міста, матеріали Барвінківського КПТІ, та заслухавши інформацію  директора Барвінківського КПТІ, керуючись ст..ст. 325, 331 Цивільного кодексу України, п.п. 8.1, 8.2  Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав  на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за №582/17877, ст. 30 п. 10 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

Оформити право власності на об’єкти нерухомого майна фізичним особам. Видати свідоцтва:

        

 №  118/12

 Про видачу дублікату свідоцтва про право власності

Розглянувши заяву  щодо видачі Дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок по вул. Київська, 181 м. Барвінкове взамін втраченого свідоцтва, матеріали Барвінківського КПТІ, та заслухавши інформацію директора Барвінківського КПТІ  ., згідно Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за №582/17877, ст. 30 п. 10 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

   1.  Видати Дублікат свідоцтва про право власності на житлові будинки:

 

           №  119 /12

Про надання дозволу
на переобладнання в житлових будинках,квартирі,  господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель 

Розглянувши заяви громадян міста Барвінкове щодо надання дозволів на переобладнання в житлових будинках, квартирі, господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель, погоджені начальником відділу містобудування та архітектури Барвінківської райдержадміністрації Даньшиною І.В.,   керуючись ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на переобладнання в житлових будинках, квартирі, господарських спорудах, прибудови до житлового будинку та будівництво господарських будівель: 

2.   Зобов‘язати   вищевказаних громадян в місячний термін замовити необхідну проектну документацію в архітектурному бюро.

3.    Зобов’язати гр.  . отримати дозвіл на будівництво в інспекції ДАБК.

4. Після закінчення будівельних робіт оформити прийняття вищезазначених об’єктів в експлуатацію у порядку затвердженому постановою Кабміну від 13.04.2011р №461 та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

 

             № 120  /12

Про надання дозволу на газифікацію індивідуальних житлових будинків

  Розглянувши заяву гр. ,    погоджену з відповідними організаціями, щодо надання дозволу на газифікацію індивідуального житлового будинку,  керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

                                                         В И Р І Ш И В:

1.      Надати дозвіл гр.   на збір вихідних даних, виготовлення проектно - техничної документації та газифікацію індивідуального  житлового будинку  

2. Зобов’язати  гр.:  

2.1 До початку робіт узгодити з відповідними організаціями проведення земельних робіт (копію погодження надати до міськвиконкому) та виконати роботи по підключенню житлового будинку до газової мережі спеціалізованою організацією.

2.2 В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

2.3              Після виконання робіт провести благоустрій задіяної території за власні  кошти.

3. Попередити      що, в разі невиконання п.2 даного рішення  вона буде притягнута  до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 152 Адміністративного кодексу.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу жкг міськвиконкому     

 

 № 121 /12

Про надання дозволу  на отримання технічних умов  та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення  в  житлових  будинках

        Розглянувши подання генерального директора ТОВ Агрофірми «Подолівська»   від 27 серпня 2012 р. №398 про надання дозволу на   отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир   в багатоквартирних житлових будинках, протокол    № 48 від 22 серпня 2012 року, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

                1. Надати дозвіл  на  отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках   м. Барвінкове:

 -  ТОВ АФ «Подолівська»   - квартири №   в будинку по вул.   та квартири №    в будинку по вул.     в м. Барвінкове  Харківської обл.

          2. Зобов`язати     ТОВ АФ «Подолівська»  :

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти реконструкції на переобладнання системи опалення квартир з розрахунком теплового балансу житлових будинків згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартир.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

 2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому .

 

 № 122/12

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення  в  житлових  будинках

        Розглянувши заяви громадян міста  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир   в багатоквартирних житлових будинках, протоколи  засідань міжвідомчої комісії № 47 від   16 липня 2012 року та №48 від 22 серпня 2012 року, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

                1. Надати дозвіл  громадянам міста на  отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках   м. Барвінкове:

          2. Зобов`язати    вищевказаних   громадян  :

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти реконструкції на переобладнання системи опалення квартир з розрахунком теплового балансу житлових будинків згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартир.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

 2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому