Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від   28 серпня   2014  р    

№  64 /14

Про хід виконання заходів   комунальними підприємствами міста щодо роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки 

          Заслухавши інформацію директора філії ХОКП«ДРІТ» «Барвінківське ПКП» Гончара О.А. та директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. про хід виконання  заходів щодо підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію директора філії ХОКП«ДРІТ» «Барвінківське ПКП» Гончара О.А. та директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. про хід виконання заходів щодо підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки прийняти до відома (додається).

2.   Директорам вищезазначених підприємств  продовжити роботу по   виконанню   заходів  про готовність підприємств до роботи осінньо-зимовий період 2014-2015 роки. 

3. На черговому засіданні виконавчого комітету заслухати інформацію  директорів комунальних підприємств міста  про готовність  до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 р. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

         №  65 /13

Про хід виконання заходів  дошкільними навчальними закладами міста щодо роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки

Заслухавши інформацію завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове   про хід виконання  заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Барвінкове про хід виконання заходів щодо підготовки ДНЗ до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки прийняти до відома (додається).

2.  Завідувачам ДНЗ міста ( ДНЗ №1 – Шевченко І.В., ДНЗ№2- Лівановська К.І., ДНЗ №3 – Шаповалова Г.П., ДНЗ №4 - Давидченко М.В.) продовжити роботу по   виконанню   заходів з підготовки дошкільних навчальних закладів до роботи осінньо-зимовий період 2014-2015 роки. 

3. На черговому засіданні виконавчого комітету заслухати інформацію завідувачів ДНЗ міста  про готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 р. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

№  66 /14

Про   погодження  списків дітей  дошкільного віку

         Відповідно до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 26 серпня  2011 року № 170 «Про безстрокове закріплення мікрорайонів міста за дошкільними навчальними закладами», та розглянувши лист начальника відділу освіти Коптєвої Н.О. від  22 серпня 2014 року. № 1210  з приводу  погодження  списків дітей  дошкільного віку, що  мешкають  на  території  міста, керуючись  п.4 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1.  Погодити списки дітей  дошкільного віку  по:

          -   ДНЗ  № 1 «Промінець»;

         -   ДНЗ  № 2 «Ялинка»;

         -    ДНЗ № 3 «Золотий ключик»;

         -    ДНЗ № 4 «Сонечко»

(списки додаються).

 2. Довести  до  відома  завідувачів ДНЗ  та  районного  відділу  освіти  зазначене  рішення  з  метою  забезпечення  якісного  обліку  дітей    дошкільного  віку, які  мешкають  в  мікрорайонах  закріплених за дошкільними навчальними закладами.

№ 67 /14

         Про  погодження  списків дітей і підлітків шкільного віку

         Відповідно до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 26 серпня  2011 року № 169 «Про безстрокове закріплення меж мікрорайонів загальноосвітніх навчальних закладів міста Барвінкового», розглянувши лист  начальнику відділу освіти Барвінківської РДА Коптєвої Н.О. від 22 серпня 2014 року № 1584 в зв’язку з необхідністю   погодження списків дітей і підлітків шкільного віку, що  мешкають  на  території  міста, керуючись  п.4 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

           1.  Погодити  списки дітей і підлітків шкільного віку  по: 

          -  гімназії №1;

                   -  Барвінківській  ЗОШ   І-ПІ  ступенів  № 2;

         -  Барвінківській  ЗОШ  І-ІП  ступенів № 3;

         -  Барвінківської  ЗОШ І-ІП  ступенів  № 4.

2. Довести  до  відома  директорів  шкіл  та  районного  відділу  освіти  зазначене  рішення  з  метою  забезпечення  якісного  обліку  дітей  і  підлітків  шкільного  віку, які  мешкають  в  мікрорайонах  шкіл  міста.

№ 68 /14

Про надання адресної одноразової матеріальної  допомоги  громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

      2.Начальнику відділу бухгалтерської служби - головному бухгалтеру Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі  1000 грн.  із  загального фонду.

№  69 /14

                        Про затвердження розпорядження   міського голови

           Розглянувши розпорядження,  прийняті  міським головою Бало О.О.  в липні-серпні 2014 року   щодо безкоштовної передачі БКП «Благоустрій» паливно-мастильних матеріалів для обслуговування доріг міста, зрубу на колодязь для встановлення його на вулиці Київській в м. Барвінкове та надання  адресної одноразової матеріальної допомоги на поховання Почесного громадянина м. Барвінкове Лободи А.М.,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

           Затвердити  розпорядження   міського голови прийняті   у   липні-серпні   місяці 2014 року :

від   31 липня 2014 року № 135  « Про  безкоштовну передачу   паливно-мастильних матеріалів  БКП «Благоустрій»;

-  від   15 серпня  2014 року № 149  « Про  безкоштовну передачу  зрубу на колодязь БКП «Благоустрій»;

-  від   15 серпня  2014 року № 148 «Про надання адресної одноразової матеріальної допомоги на поховання Почесного громадянина міста Барвінкове Лободи А.М.»

 

№  70 /14

            Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації та   підключення житлового  будинку до комунального водогону м. Барвінкове  

          Розглянувши заяви громадян м. Барвінкове щодо надання дозволу  на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлових будинків  до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м. Барвінкове, листи погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В: 

                1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлових  будинків до комунального водогону м.Барвінкове:

          2.Зобов`язати  вищезазначених громадян врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

           2.1. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.     

             3. В разі порушення п.2 вищевказані громадяни, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

           4 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.