Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від       21 травня     2014  р    

      № 36/14   

 Про підсумки виконання заходів в рамках щорічної  всеукраїнської акції  з благоустрою   «За чисте довкілля»   на території міста  у 2014 році

Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Гапона Є.Б. про підсумки виконання заходів щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля» на території міста у 2014 році,  керуючись п  ст. 30  та ст. 59  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                        В И Р І Ш И В

1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Гапона Є.Б. про підсумки виконання заходів щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля» на території міста у 2014 році прийняти до відома (додається).

           2. Відділу ЖКГ міськвиконкому проводити постійно моніторинг санітарного стану міста та вживати термінових заходів в разі його погіршення.

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

                 В.о. міського голови,

                 секретар міської ради                                            Г.В.Блудова

 

№ 37/14

 

Про   використання питної води з системи центрального водопостачання для поливу городів та присадибних ділянок 

Розглянувши лист генерального директора ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території » Вернигори О.О. від 30 квітня 2014 року № 48/04 з приводу встановлення термінів використання питної води для поливу городів та присадибних ділянок з системи централізованого водопостачання, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про питну воду та питне водопостачання”, „Про житлово–комунальні послуги”, наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 27 червня 2008 року №190 „Про затвердження Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в населених пунктах України”, з метою раціонального розподілу, використання та зниження непродуктивних витрат питної води,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

             1. Встановити термін використання води на полив городів та присадибних ділянок з системи централізованого водопостачання міста з            01 травня по 31 серпня  2014 року з 2100 до  0600 години ранку.

            2. Директору філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське ПКГ» Гончару О.А. посилити контроль щодо економного використання води споживачами, своєчасної сплати ними за використану воду та недопущення заборгованості.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                              Г.В. Блудова

 

№  38/14

Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням Барвінківського виконавчого комітету міської ради від 28.11.2013 року № 146

          На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

         1. Внести зміни та доповнення до Плану діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням Барвінківського виконавчого комітету  міської ради від 28.11.2013 року № 146, а саме доповнити пунктом 24:

- пункт 24  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів в м. Барвінкове»

           2. Затвердити «План діяльності Барвінківського виконавчого комітету  міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік в новій редакції (додається).

3.              Вищевказані доповнення оприлюднити в районній газеті «Вісті Барвінківщини», на сайті міської ради та інформаційних стендах Барвінківського виконавчого комітету міської ради.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

В.о. міського голови                                                          Г.В. Блудова

 

№  39 /14

 

Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення

дітей   дошкільних   навчальних   закладів   міста

  З метою забезпечення в дошкільних навчальних закладах міста належних умов для дозвілля, відпочинку, оздоровлення дітей, їх культурного і фізичного виховання в 2014 році, керуючись ст.32 п. б-6  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                   В И Р І Ш И В:

           Затвердити  заходи  по  організації  літнього  відпочинку  та оздоровлення  дітей.

                        1. Створити умови для поліпшення змістовного відпочинку і оздоровлення дітей дошкільного віку, їх фізичного та духовного розвитку.

від: завідувачі   ДНЗ №1, №2, № 3, № 4

( червень – серпень)

  2. Забезпечити функціонування існуючих дитячих ігрових і спортивних майданчиків ДНЗ.

                 від.: завідувачі  ДНЗ

                          постійно.

 3. Сприяти залученню підприємств, організацій усіх форм власності до надання адресної фінансової і матеріальної допомоги в організації літнього відпочинку   та   оздоровлення    дітей.

                від.: Шаповалова Г.П.

                         Шевченко І.В.

                         Давидченко М.В.

                         Рєзнікову Н.В.

                    4. Посилити   інформаційно – консультативну роботу з сім’ями щодо організації змістовного дозвілля і відпочинку, оздоровлення дітей влітку.

                від: завідуючі   ДНЗ

                      (червень – серпень)

5. Вжити заходи щодо посилення санітарно – гігієнічного та протиепідемічного нагляду за станом дитячих дошкільних закладів

                від.: завідувачі,  медичні  працівники  ДНЗ,  райСЕС

6. Посилити персональну відповідальність керівників, вихователів та інших  працівників дитячих  дошкільних  закладів за життя дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму, дотримуванню санітарних, протипожежних правил, порядку проведення походів, екскурсій.

                  термін:   постійно

7. Використовувати постійно методи фізичного виховання для зміцнення здоров’я      дітей:

1)Фізкультурно – оздоровча робота:

-       забезпечити максимальне перебування дітей на свіжому   повітрі

-       дотримання норм рухової активності дітей протягом дня

-       проводити заняття з фізичної культури, включаючи елементи коригуючої гімнастики, рухливі ігри, пішохідні переходи, екскурсії, змагання, спортивні ігри: футбол, баскетбол, городки, літні народні свята, розваги....

                           2) Оздоровчо – загартовуючі заходи

  загартування повітрям:

   - провітрення приміщень, денний сон в умовах широкого  доступу свіжого повітря.

 загартування водою:

-                              миття ніг перед сном;

-                              полоскання порожнини рота;

-                              полоскання горла настоями трав, морською сіллю;

-                              ходіння босоніж;

-                              ігри з піском, водою.

                           3) Харчування:

-                                                       забезпечити раціональне калорійне харчування;

-                                                       урізноманітнити харчування дітей овочами, фруктами (спонсорська допомога, власні фрук. сади);

-                                                       ввести в раціон харчування  молочно – кислі продукти ;

-                                                       “С” – вітамінізація Ш блюд   ( за рахунок бюджету).

                    Встановити чіткий, систематичний контроль за фізичними вихованнями, загартуванням, харчуванням.

                  від. : завідувачі    ДНЗ 

 

          В.о. міського  голови,

          секретар  міської ради                                                  Г.В. Блудова      

      № 40/14

Про надання адресної одноразової матеріальної  допомоги громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування,  виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

      2.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі   1300,00  грн.  із  загального фонду.

           В.о. міського  голови,

          секретар  міської ради                                                  Г.В. Блудова   

 

№ 41/14

 

Про надання дозволу на  підключення житлових будинків

до центрального водогону міста.

          Розглянувши заяви громадян міста щодо надання дозволу  на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлових будинків до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

                1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації та

 підключення житлових будинків до комунального водогону м.Барвінкове:

       

  2.Зобов`язати вищезазначених громадян врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Барвінківське ПКГ».

   2.1. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки І таке Інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.     

    2.2. В разі порушення п.2 вищевказані громадяни, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

     3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

  В.о. міського голови                                                    Г.В.Блудова