Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від         15 вересня    2014  р    

 

№ 71/14 

Про  внесення змін     в бюджет м. Барвінкового на 2014 рік

                       Проаналізувавши виконання бюджетних асигнувань за період з 1 січня по 1вересня 2014року ,  зробити  переміщення  бюджетних асигнувань по кодам , керуючись ,  статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись п.23 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                                               В И Р І Ш И В:

1. Зробити переміщення з КФК на КФК по загальному фонду.

    - з КФК 010116 « Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2800 « Інші поточні видатки»  в сумі 1,2 тис.грн.

   - з КФК 091108 «Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей ,що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» КЕКВ 2282 « Окремі заходи по реалізації державних ( регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 1,1 тис.грн.

та направити їх на КФК 070101 « Дошкільні заклади освіти» КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали,обладнання та інвентар» в сумі 2,3 тис.грн. ( придбання новорічних подарунків)

  - з КФК 100202 « Водопровідно – каналізаційне господарство» КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали,обладнання та інвентар» в сумі 35,0 тис.грн. та направити їх на КФК 100203 « Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 « Оплата послуг ( крім комунальних)» в сумі 20,0 тис.грн.( оплата за виконані роботи по обслуговуванню мереж вуличного освітлення) , КЕКВ 2610 « Субсидії та поточні трансферти підприємствам( установам, організаціям) в сумі 15,0 тис.грн. ( на прибирання центральних вулиць міста)

2.Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

        

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від  24  вересня    2014  р   

 

 №  72/14

Про готовність  комунальних підприємств міста  до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки  

Заслухавши інформацію директора КП «Благоустрій»  Усатова Ігоря Анатолійовича та директора філії  ХОКП «ДРІТ» Барвінківське ПКГ Гончара Олега Анатолійовича про готовність комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію директора КП «Благоустрій»  Усатова Ігоря Анатолійовича та директора філії  ХОКП «ДРІТ» Барвінківське ПКГ Гончара Олега Анатолійовича про готовність комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки, прийняти до відома (додається), та визнати їх роботу  задовільною.

                2.  Директору КП «Благоустрій» активізувати роботу по заключенню договорів з фізичними та юридичними особами незалежно від форми власності на вивезення твердих побутових відходів.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

                          

          Міський  голова                                              О.О. Бало                          

 

№  73/14

Про затвердження дислокації місць розміщення носіїв зовнішньої політичної реклами в місті, мобільних агітаційних пунктів та приміщень для проведення публічних заходів передвиборчої агітації.

Відповідно до ст. 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити дислокацію місць розміщення носіїв зовнішньої політичної реклами в місті (додаток № 1), мобільних агітаційних пунктів та приміщень для проведення публічних заходів передвиборчої агітації (додаток № 2) на період передвиборної кампанії по виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

2. Директору Барвінківського КП «Благоустрій» Усатову І.А. встановити 11 щитів розміром 1,20 х 1 м. на відведених місцях, вказаних в додатку № 1, в термін до 26 вересня 2014 року за рахунок благоустрою.

3. Дане рішення діє на період з 24 вересня 2014 року по 25 жовтня 2014 року.

4. Дане рішення затвердити на черговому засіданні міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                            О.О. Бало

 

          № 74/14

Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням Барвінківського виконавчого комітету міської ради від 28.11.2013 року № 146

          На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

            1. Внести зміни та доповнення до Плану діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого рішенням Барвінківського виконавчого комітету  міської ради від 28.11.2013 року № 146, а саме доповнити пунктом 25:

- пункт 25  «Про затвердження Правил користування системи централізованого водопостачанн та водовідведення в м. Барвінкове»

           2. Затвердити «План діяльності Барвінківського виконавчого комітету  міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік в новій редакції (додається).

3.               Вищевказані доповнення оприлюднити в районній газеті «Вісті Барвінківщини», на сайті міської ради та інформаційних стендах Барвінківського виконавчого комітету міської ради.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                            О.О. Бало

    №  75/14

 

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради                                        

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

2.Надати,як виняток, адресну одноразову матеріальну допомогу в звֹязку зі скрутним матеріальним станом на проживання наступним громадянам міста

      3.Начальнику відділу бухгалтерської служби - головному бухгалтеру Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі  1000 грн.  із  загального фонду.

                                    

          Міський  голова                                              О.О. Бало                       

 

№ 76/14

 

Про надання дозволу на  підключення житлових будинків

до центрального водогону міста.

          Розглянувши заяви громадян міста щодо надання дозволу  на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлових будинків до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

                1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації та

 підключення житлового будинку до комунального водогону м.Барвінкове:

        

  2.Зобов`язати вищезазначених громадян врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

           2.1. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.     

             2.3. В разі порушення п.2 вищевказані громадяни, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

           2.4 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

  Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

№ 77/14

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення в житлових будинках

        Розглянувши заяву гр. Галашко Наталії Анатоліївни, діючої на підставі довіреності №11-11/2014 від 11.07.2013р. на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і  відокремлення від мереж централізованого опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку, протокол засідання міжвідомчої комісії №64 від 26 серпня 2014року та №08-01/65 від 28 серпня 2014 року, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                   В И Р І Ш И В:

           1. Надати дозвіл  на отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального  теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку   м. Барвінкове:

          1.1. СТОВ Агрофірмі "Барвінківська"  – квартири №1  в будинку по вул. 50 років Радянської України, 129-а м.Барвінкове.

          2. Зобов`язати гр., діючої на підставі довіреності №11-11/2014 від 11.07.2013р.:

2.1.Виготовити за власний рахунок проект  реконструкції на переобладнання системи опалення квартири з розрахунком теплового балансу житлового будинку згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартири.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирі, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

 2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію   індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

                    

  Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

№ 78//14

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення в житлових будинках

        Розглянувши заяву гр. Бало Олександра Олексійовича, який зареєстрований  за адресою: Харківська обл.., м. Барвінкове. вул. Котовського, 18-а кв.3 щодо надання дозволу на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і  відокремлення від мереж централізованого опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку, протокол засідання міжвідомчої комісії №64 від 26 серпня 2014року та №08-01/65 від 28 серпня 2014 року, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                   В И Р І Ш И В:

           1. Надати дозвіл  на отримання технічних умов та розробки проектів індивідуального  теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку   м. Барвінкове:

          2. Зобов`язати гр.   :

2.1.Виготовити за власний рахунок проект  реконструкції на переобладнання системи опалення квартири з розрахунком теплового балансу житлового будинку згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартири.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирі, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

 2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію   індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

                    

  Міський голова                                                                          О.О.Бало