Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

РІШЕННЯ

від 03 квітня  2018 року                                                                         №34/18

 

Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень

 

         Розглянувши подання начальника структурного підрозділу «Слов`янська дистанція електропостачання»  Лєдєньова В.В. від 22.02.2018р. № 10/344  щодо надання дозволу на  видалення аварійно-небезпечних дерев (тополі) по вул. І.Плиса на перегоні Язикове-Барвінкове (992км ПКЗ), розміри яких загрожують безперервному електропостачанню споживачів та безпеці руху поїздів та враховуючі акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню,  від 29.03.2018р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006р.  №1045,  Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105, керуючись ст.ст. 6, 25 Закону України «Про рослинний світ», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.ст.30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати структурному підрозділу «Слов`янська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  дозвіл  на проведення обрізування 9 дерев (тополі), які  розміщуються по вул.І.Плиса  на перегоні Язикове-Барвінкове (992км ПКЗ) за межами смуги відведення залізниці під залізничним полотном, а саме частини гілок дерев та їх стовбурів до небезпечної висоти, при цьому загальна висота дерева, що залишається, може бути не більше як 5 метрів меншою ніж відстань від лінії крайніх проводів до відповідного дерева.

2. Начальнику структурному підрозділу «Слов`янська дистанція електропостачання»  Лєдєньову В.В. забезпечити наведення належного санітарного порядку на задіяній території протягом 2 днів після виконання робіт.

3. Контроль за виконанням рішення  покласти на в.о.заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики Рижову Н.С.

 

Міський голова                                                                                     О.О. Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 03 квітня  2018 року                                                                         №35/18

 

Про продовження терміну проживання внутрішньо переміщених осіб в житловому приміщенні для тимчасового проживання
 внутрішньо переміщених осіб  по вул.Московській, 1

         Розглянувши заяви громадянки (відомості), яка зареєстрована на тимчасово окупованій території в м.Кіровське, Донецької області,  на даний час перебувають  на території м.Барвінкове та не мають житла,  з приводу надання дозволу на продовження терміну проживання в житловому приміщенні для тимчасового проживання ВПО від 28.03.2018 року, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»,  постанови Кабінету Міністрів України  від 31.03.2004р. (зі змінами) «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання» та рішення  виконавчого комітету міської ради від 22.12.2016р. № 117/16 «Про формування фонду житла для тимчасового проживання ВПО та надання дозволу на заселення громадян для тимчасового проживання», керуючись п.п.2 п. «а»  ч.1 ст.30, ст.ст.42,59 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

         1. Надати дозвіл на продовження терміну тимчасового проживання у житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  по вул.Московська, №1, м.Барвінкове на строк до 15 місяців (відомості) громадянка України, зареєстрована  на тимчасово окупованій території в м.Кіровське, Донецької області.

         2. Директору БКП «Благоустрій» Осадчому Д.В. забезпечити продовження  договору на тимчасове проживання в житловому приміщенні на строк до 15-ти місяців.        

         3. Зобов’язати (відомості) якій подовжено термін тимчасового проживання,  своєчасно та в повній мірі здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги.

         4. Контроль за виконанням рішення  покласти на в.о.заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

 

Міський голова                                                                  О.О.Бало