Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

РІШЕННЯ

 

від 25  квітня 2018 року                                                                         №36/18

 

Про продовження терміну проживання внутрішньо переміщених осіб в

житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  по вул.Московській, 1

         Розглянувши заяву громадянки Гордієнко Валентини Іванівни, яка зареєстрована на тимчасово окупованій території /відомості/,  на даний час перебуває  на території м.Барвінкове та не має житла,  з приводу надання дозволу на продовження терміну проживання в житловому приміщенні для тимчасового проживання ВПО від 16.04.2018 року, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»,  постанови Кабінету Міністрів України  від 31.03.2004р. (зі змінами) «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання» та рішення  виконавчого комітету міської ради від 22.12.2016р. № 117/16 «Про формування фонду житла для тимчасового проживання ВПО та надання дозволу на заселення громадян для тимчасового проживання», керуючись п.п.2 п. «а»  ч.1 ст.30, ст.ст.42,59 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Надати дозвіл на продовження терміну тимчасового проживання у  житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  по вул.Московська, №1, м.Барвінкове на строк до дев’яти  місяців:

         - гр.Гордієнко Валентині Іванівні /відомості/, зареєстрована  на тимчасово окупованій території /відомості/.

         2. Директору БКП «Благоустрій» Осадчому Д.В. забезпечити продовження  договору на тимчасове проживання в житловому приміщенні на строк до 9-ти місяців.        

         3. Зобов’язати громадян, яким подовжено термін тимчасового проживання,  своєчасно та в повній мірі здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги.

         4. Контроль за виконанням рішення  покласти на в.о.заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника відділу ЗВСПтаРП Рижову Н.С.

 

Міський голова                                                                  О.О.Бало

 

 

 

РІШЕННЯ

 

від 25 квітня 2018 року                                                                          №37/18

 

Про надання одноразової адресної 

матеріальної  допомоги громадянам

 

Розглянувши заяви громадян про надання одноразової матеріальної допомоги, беручи до  уваги надані документи, відповідно до Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам на території Барвінківської міської ради, затвердженого рішенням ХV сесії Барвінківської міської ради VІІ скликання від 21.12.2016 року №399 (зі змінами), керуючись ст.ст. п.п.1 п. «а» ч.1 ст.34, 52, 59  Закону  України “Про місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування:

1.1. в розмірі 1000,00 грн. (одна тисяча гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.1.1. Головку Юрію Івановичу /відомості/;

1.1.2. Андрієнко Катерині Митрофанівні /відомості/ на лікування чоловіка Андрієнка Володимира Петровича /відомості/;

1.1.3. Кобі Світлані Станіславівні /відомості/ на лікування чоловіка Коби Ігоря Олександровича /відомості/

1.2. в розмірі 800,00 грн. (вісімсот гривень 00 коп.)  кожному наступним громадянам:

1.2.1. Гончаренко Віталію Вікторовичу /відомості/

1.2.2. Лаврову Андрію Володимировичу /відомості/ на лікування матері Лаврової Зої Сергіївни /відмості/

1.2.3. Теслицькому Віктору Михайловичу /відомості/

1.2.4. Щербань Віктору Григоровичу /відомості/

1.2.5. Губі Оксані Миколаївні /відомості/

1.2.6. Козачок Світлані Сергіївні /відомості/ на лікування чоловіка Козачок Миколи Олександровича /відомості/

1.3. в розмірі 600,00 грн. (шістсот гривень 00 коп.)  кожному наступним громадянам:

1.3.1. Ляшенку Володимиру Михайловичу /відомості/

1.3.2. Дрозду Володимиру Олександровичу /відомості

1.3.3. Дрозд Галині Юхимівні /відомості/

1.3.4. Лісницькій Олександрі Дмитрівні /відомості/

1.4. в розмірі 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 коп.)  кожному наступним громадянам:

1.4.1. Скляровій Валентині Вікторівні /відомості/  на лікування матері Осадчої Зінаїди Павлівни /відомості/

1.4.2. Дегтяр Галині Петрівні /відомості/ на лікування матері Болгової Марії Яківні /відомості/

2. Надати одноразову адресну матеріальну допомогу у зв’язку із скрутним матеріальним становищем в розмірі 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 коп.). кожному наступним громадянам:

2.1. Зайцевій Катерині Іванівні /відомості/

2.2. Пузановій Тетяні Юріївні /відомості/

2.3. Коліснику Андрію Івановичу /відомості/

2.4. Пащенко Ніні Григорівні /відомості/

2.5. Дегтяр Галині Петрівні /відомості/

3. Відмовити у наданні матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем гр.Бакай Юрію Миколайовичу /відомості/ у зв’язку з відсутністю обґрунтування обставин, внаслідок яких особа опинилася у скрутному матеріальному становищі та потребує надання відповідної матеріальної допомоги.

4. Відділу бухгалтерської служби  виділити  на зазначені  цілі із загального фонду кошти   в розмірі 13700 грн. (тринадцять  тисяч сімсот гривень 00коп.).

 

Міський голова                                                                   О.О.Бало

 

 

 

РІШЕННЯ

від 25 квітня 2018 року                                                                          №38/18

 

Про розгляд звернення громадян

Шаповалової Г.П, Шаповалова В.А,

Шаповалова О.В., Шаповалова В.В.

 

         Розглянувши  звернення громадян Шаповалової Г.П, Шаповалова В.А, Шаповалова О.В., Шаповалова В.В.  від 25.04.2018 року щодо внесення уточнень до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 19.05.1993 року №99 «Про  дозвіл будівництва господарських будівель»,  підтвердження визначення часток спільної власності домоволодіння та господарських споруд за адресою /відомості/ з доданими до нього документами,  враховуючи матеріали інвентарної справи на відповідне домоволодіння, які зберігаються в Барвінківському КПТІ, а також рішення Конституційного Суду України №7-рп/2009  від 16.09.2009 року в якому зазначено, що ненормативні правові акти органу місцевого самоврядування є актами одноразового застосування, вичерпують свою дію фактом їхнього виконання, тому вони не можуть бути скасовані чи змінені органом місцевого самоврядування після їх виконання, відповідно до глави 26 «Право спільної власності» Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст.42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмовити громадянам Шаповаловій Г.П, Шаповалову В.А, Шаповалову О.В., Шаповалову В.В. у внесенні уточнень до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 19.05.1993 року №99 «Про дозвіл будівництва господарських будівель».   

2. Відмовити громадянам Шаповаловій Г.П, Шаповалову В.А, Шаповалову О.В., Шаповалову В.В. у підтвердженні визначення часток спільної власності домоволодіння та господарських споруд за адресою /відомості/

         3. Рекомендувати громадянам Шаповаловій Г.П, Шаповалову В.А, Шаповалову О.В., Шаповалову В.В. звернутися до суду для визнання права спільної власності на домоволодіння та господарські споруди /відомості/ та визначення часток кожного співвласника  у праві спільної часткової власності.

        

Міський голова                                                                            О.О.Бало

 

 

 

РІШЕННЯ

від 25 квітня 2018 року                                                                          №39/18

 

Про розгляд звернення гр.Колісник О.І.

 

Розглянувши  звернення гр.Колісник Ольги Іванівни  від 11.04.2018 року щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 23.01.2007 року №26 «Про переобладнання квартири в житловому будинку та присвоєння номерних знаків» у зв’язку із допущеною помилкою, враховуючи матеріали інвентарної справи на житловий будинок /відомості/ інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна (номер інформаційної довідки 120190694 від 11.04.2018 року), керуючись ст.ст.42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмовити гр. Колісник Ользі Іванівні  у внесенні зміни до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 23.01.2007 року №26 «Про переобладнання квартири в житловому будинку та присвоєння номерних знаків»,  у зв’язку із відсутністю підтверджуючих документів про право власності заявниці на /відомості/.

2. Рекомендувати гр.Колісник О.І. звернутися до суду для визнання права власності на відповідне нерухоме майно.

 

Міський голова                                                                            О.О.Бало

 

 

 

РІШЕННЯ

 

від 25 квітня 2018 року                                                                          №40/18

 

Про відмову у визнанні гр.Дараган В.О.

наймачем жилого будинку

 

Розглянувши  звернення Дараган В.О. від 11.04.2018 року щодо визнання його наймачем жилого будинку по /відомості/  після померлого /відомості/ та додані до нього документи,  у зв’язку із відсутністю відомостей про ордер та укладений договір найму жилого приміщення, керуючись ст.ст.58, 61 та 106 Житлового кодексу України, ст.824 ЦК України, ст.ст.42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмовити гр.Дараган Вадиму Олександровичу у визнанні його наймачем за раніше укладеним договором найму одноквартирного жилого будинку /відомості/ замість  померлого /відомості/.

 

 

 

РІШЕННЯ

 

від 25 квітня 2018 року                                                                          №41/18

 

Про  розгляд  протоколів  про 

адміністративне  правопорушення

 

         Розглянувши  протоколи  про  адміністративні  правопорушення, відповідальність за  які  передбачено  статтями  197  та  198  Кодексу  України  про  адміністративні правопорушення, відповідно  до постанови  КМУ  від  02  березня  2016 року  № 207 «Про  затвердження  Правил  реєстрації  місця  проживання  та  Порядку  передачі органами  реєстрації  інформації  до  Єдиного державного  демографічного  реєстру», приймаючи  до  уваги  обставини  вчинення  адміністративного  правопорушення, вивчивши  обставини, що  пом’якшують  і обтяжують  відповідальність  та  інші обставини, що  мають  значення   для  правильного  вирішення  справи,  враховуючи пропозиції  членів  виконавчого  комітету  міської  ради, керуючись ст. 219  КУпАП Барвінківський  виконавчий  комітет  міської  ради,

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Відповідно  до частини  1  статті 197 Кодексу  України  про адміністративні правопорушення  накласти адміністративне  стягнення  у вигляді   попередження на  наступних  правопорушників:

         - Холод Альону Олексіївну (протокол №23 від 02.04.2018);

         - Лобас Дарину Валентинівну (протокол №24 від 12.04.2018);

         - Кіріяченко Віталія Сергійовича (протокол №25 від 13.04.2018);

         - Ярошенко Романа Миколайовича (протокол №26 від 13.04.2018);

         - Шлому Анну Володимирівну (протокол №27 від 17.04.2018);

         - Шиянову Юлію Віталіївну (протокол №28 від 17.04.2018);

         - Протасова Валерія Миколайовича (протокол №29 від 19.04.2018);

         - Петрухненка Сергія Сергійовича (протокол №30 від 24.04.2018);

         - Золотько Ганну Ігорівну (протокол №31 від 25.04.2018);

         - Богун Анжелу Олександрівну (протокол №32 від 25.04.2018).

         2. Постанови про накладення адміністративного стягнення направити правопорушникам  відповідно  до чинного  законодавства  України.

 

Міський голова                                                                  О.О.Бало