Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                          №115/17

 

Про затвердження розпоряджень міського голови

Розглянувши  розпорядження, прийняті міським головою за період між засіданнями виконавчого комітету Барвінківської міської ради, керуючись п.п.2 п. «а» ч.1 ст.34, ст.ст.42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Барвінківський виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити розпорядження міського голови:

1.1. від 03 листопада 2017 року №296р «Про продовження терміну проживання внутрішньо переміщених осіб в житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб по вул.Московській, 1».

 

Міський голова                                                                            О.О.Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від  30 листопада 2017 року                                                                   116/17

Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету

 Барвінківської міської ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2018 рік

         На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. № 1160-ІV, керуючись ст.ст. 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківський міської ради

ВИРІШИВ:

 

     1. Затвердити План діяльності виконавчого комітету Барвінківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (додається).

         2. План діяльності виконавчого комітету Барвінківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік оприлюднити шляхом розміщення на офіційній сторінці в мережі Інтернет.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коцаря В.М.

 

Міський голова                                                                  О.О. Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                                   №117/17

 

Про організацію проведення оплачуваних громадських робіт у 2018 році

Розглянувши лист директора Барвінківського районного центру зайнятості Курілової Л.П. від 09.11.2017 №2218 про організацію у 2018 році громадських робіт, відповідно до ст.31 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2013 №175 (зі змінами), керуючись п.п.7 п. «б» ч.1 ст. 34, ст.ст. 52, 59  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   Барвінківський виконавчий  комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати у 2018 році тимчасові робочі місця для проведення оплачуваних громадських робіт у Барвінківському виконавчому комітеті міської ради та БКП «Благоустрій».

2. Громадські роботи мають тимчасовий характер і не можуть використовуватися як постійні робочі місця та вакансії.

3. Затвердити перелік видів оплачуваних громадських робіт на 2018 рік (додається).

4. Рекомендувати районному центру зайнятості направляти безробітніх за їх згодою на оплачувані громадські роботи, відповідно до укладеного договору між районним центром зайнятості та Барвінківським виконавчим комітетом міської ради.

5. Барвінківському виконавчому комітету міської ради з особами, які беруть участь у громадських роботах укласти строкові трудові договори для працевлаштування на створені робочі місця.

6. Фінансування оплачуваних громадських робіт здійснювати пропорційно рівними частинами за рахунок коштів міського бюджету, коштів підприємств, організацій, установ та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

Міський голова                                                                  О.О.Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                                   №118/17

 

Про продовження терміну проживання внутрішньо переміщених осіб
в житловому приміщенні для тимчасового проживання
 внутрішньо переміщених осіб  по вул.Московській, 1

         Розглянувши заяви громадян ОСОБА_1 та ОСОБА_2, які зареєстровані  на тимчасово окупованій території в м.Горлівка, Донецької області,  на даний час перебувають  на території м.Барвінкове та не мають житла,  з приводу надання дозволу на продовження терміну проживання в житловому приміщенні для тимчасового проживання ВПО від 27.11.2017 року, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»,  постанови Кабінету Міністрів України  від 31.03.2004р. (зі змінами) «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання» та рішення  виконавчого комітету міської ради від 22.12.2016р. № 117/16 «Про формування фонду житла для тимчасового проживання ВПО та надання дозволу на заселення громадян для тимчасового проживання», керуючись п.п.2 п. «а»  ч.1 ст.30, ст.ст.42,59 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

         1. Надати дозвіл на продовження терміну тимчасового проживання у  житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  по вул.Московська, №1, м.Барвінкове на строк до 12 місяців родині ОСОБА у складі 2 особи:

         - ОСОБА_1

         - ОСОБА_2

         2. Директору БКП «Благоустрій» Осадчому Д.В. забезпечити продовження  договору на тимчасове проживання в житловому приміщенні на строк до 12-ти місяців.        

         3. Зобов’язати громадян, яким подовжено термін тимчасового проживання,  своєчасно та в повній мірі здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги.

         4. Контроль за виконанням рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коцаря В.М.

 

Міський голова                                                                  О.О.Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

від 30 листопада 2017 року                                                                    №119/17

 

Про визнання такими, що втратили чинність рішень виконавчого комітету Барвінківської міської ради

Розглянувши лист директора Барвінківського комунального підприємство технічної інвентаризації від 24.11.2017 №68-17/1 щодо скасування рішень виконавчого комітету Барвінківської міської ради в зв’язку зі змінами в законодавстві, заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики Рижової Н.С., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», керуючись ст.ст. 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28.07.2009 №133 «Про погодження тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав – послуги, що надає Барвінківське комунальне підприємство технічної інвентаризації».

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 22.02.2011 №18 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради №133 від 28.07.2009 р. «Про погодження тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав – послуги, що надає Барвінківське комунальне підприємство технічної інвентаризації».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коцаря В.М.

 

Міський голова                                                                   О.О.Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                                    №120/17

 

Про погодження вартості однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються Барвінківським комунальним підприємством технічної інвентаризації

Розглянувши лист директора Барвінківського комунального підприємство технічної інвентаризації від 24.11.2017 №68-17/1 щодо погодження вартості однієї нормо-години на роботи та послуги з інвентаризації нерухомого майна, відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 08.04.2004 № 76 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань застосування норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України», керуючись ст.ст. 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити вартість однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються Барвінківським комунальним підприємством технічної інвентаризації у розмірі 93,85 грн. (без ПДВ) згідно наданих розрахунків.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коцаря В.М.

 

Міський голова                                                                   О.О.Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                          №121/17

 

Про надання одноразової адресної  матеріальної  допомоги громадянам

Розглянувши заяви громадян про надання одноразової матеріальної допомоги, беручи до  уваги надані документи, відповідно до Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам на території Барвінківської міської ради, затвердженого рішенням ХV сесії Барвінківської міської ради VІІ скликання від 21.12.2016 року №399 (зі змінами), керуючись ст.ст. п.п.1 п. «а» ч.1 ст.34, 52, 59  Закону  України “Про місцеве  самоврядування  в  Україні”,   Барвінківський виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову адресну матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції в розмірі  2000,00 грн. (дві тисячі гривень
00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.1. ОСОБА1;

2. Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування:

2.1. в розмірі 1000,00 грн. (одна тисяча гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

2.1.1. ОСОБА2;

2.1.2. ОСОБА3;

2.1.3. ОСОБА4;

 

 2.2. в розмірі 800,00 грн. (вісімсот гривень 00 коп.)  кожному наступним громадянам:

2.2.1. ОСОБА5,

2.2.2. ОСОБА6;

2.2.3. ОСОБА7;

2.2.4. ОСОБА8;

2.2.5. ОСОБА9;

2.2.6. ОСОБА10;

2.2.7. ОСОБА11;

2.2.8. ОСОБА12;

2.2.9.ОСОБА13.

3. Надати одноразову адресну матеріальну допомогу у зв’язку із скрутним матеріальним становищем в розмірі 800,00 грн. (вісімсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

3.1. ОСОБА14;

3.2. ОСОБА15;

3.3. ОСОБА16.

4. Відділу бухгалтерської служби  виділити  на зазначені  цілі із загального фонду  кошти   в розмірі 14600 грн. (чотирнадцять  тисяч шістсот гривень 00коп.).

 

Міський голова                                                                   О.О.Бало

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                          №122/17

        

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення в житлових будинках

         Розглянувши заяву громадян на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і  відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

         1. Надати дозвіл  на отримання технічних умов та розробку проектів індивідуального  теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках  
м.Барвінкове:

         1.1. ОСОБА1 – квартири №33 в будинку №18а по вул.Незалежності,  м.Барвінкове, Харківська область;

         1.2. ОСОБА2, ОСОБА3, ОСОБА4 – квартири  №2 в будинку №18а по вул.Незалежності,  м.Барвінкове, Харківська область.

         2. Виготовлення проектів реконструкції на  переобладнання системи опалення квартир та оплата робіт по переобладнанню системи опалення в квартирах здійснюються за рахунок власників (співвласників) відповідних квартир.

         3. Громадянам, зазначеним у п.п.1.1-1.2 п.1 рішення:

         3.1. Виготовити проекти реконструкції на переобладнання системи опалення квартир з розрахунком теплового балансу житлового будинку згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

         3.2. Виконати  вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартир.

         3.3. Відповідно до проектної документації виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з КП «ОІТЦ».

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради Коцаря В.М.

 

Міський голова                                                                            O.О.Бало

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року                                                          №123/17

 

Про  розгляд  протоколів  про  адміністративне  правопорушення

         Розглянувши  протоколи  про  адміністративні  правопорушення, відповідальність  за  які  передбачено  статтями  197  та  198  Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення, відповідно  до постанови  КМУ  від  02  березня  2016 року  № 207 « Про  затвердження  Правил  реєстрації  місця  проживання  та  Порядку  передачі  органами  реєстрації  інформації  до  Єдиного державного  демографічного  реєстру»,  приймаючи  до  уваги  обставини  вчинення  адміністративного  правопорушення,  вивчивши  обставини, що  пом’якшують  і обтяжують  відповідальність  та  інші  обставини, що  мають  значення   для  правильного  вирішення  справи,  враховуючи  пропозиції  членів  виконавчого  комітету  міської  ради, керуючись ст. 219  КУпАП Барвінківський  виконавчий  комітет  міської  ради,

 

В И Р І Ш И В:

         1. Відповідно  до частини  1  статті 197 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення  накласти  адміністративне  стягнення  у  вигляді   попередження  на  наступних  правопорушників:

         - ОСОБА 1;

         - ОСОБА 2;

         - ОСОБА 3;

         - ОСОБА 4;

         - ОСОБА 5;

         - ОСОБА 6;

         - ОСОБА 7;

         - ОСОБА 8;

         - ОСОБА 9;

         - ОСОБА 10;

         - ОСОБА 11;

         - ОСОБА 12;

         - ОСОБА 13;

         - ОСОБА 14;

         - ОСОБА 15.

         2. Відповідно  до частини  1  статті 198 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення  накласти  адміністративне  стягнення  у  вигляді   попередження на  наступних  правопорушників:

         - ОСОБА 16.

         3. Постанови про накладення адміністративного стягнення направити правопорушникам  відповідно  до чинного  законодавства  України.

 

Міський голова                                                                  О.О.Бало