Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від  11 березня   2015 року

№  24 /15

Про  надання дозволу на  коригування

проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі

по вул.Московській, 1,  м. Барвінкове Харківської області»

В  зв’язку з проведеним додатковим обстеження будівлі по вул.. Московській,1 м. Барвінкове Харківської області та необхідністю проведення ремонту даху та покрівлі зазначеної будівлі,   керуючись Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.      Надати дозвіл на  коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі по вул.Московській, 1 м.Барвінкове Харківської області».

2.      Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

3.      Контроль за виконанням даного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

           №  25/15

 

Про припинення ФОП Трикула В.Д. перевезення пасажирів  на міському  автобусному маршруті № 1 м. Барвінкове

Відповідно до листа ФОП Трикула В.Д. від 06.03.2015 року щодо припинення із 06.03.2015 року перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 1 м. Барвінкове у зв’язку із значним подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, погіршенням стану доріг міста, аварійним станом мосту по вул. Леніна, низьким пасажиропотоком, відповідно до вимог  Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядка проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розірвати договір № 17 від 12.04.2013 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом із ФОП Трикула В.Д. на автобусному маршруті загального користування № 1 м. Барвінкове за згодою сторін

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

  

Міський голова                                                                          О.О. Бало

 

          №  26/15

 

Про повторний розгляд звернення громадян щодо введення додаткового рейсу на автобусному маршруті № 4 м. в Барвінкове

Розглянувши повторно колективне звернення громадян м. Барвінкове (зареєстрованого 20.11.2014 року за № 00-106/02-26) щодо введення додаткового рейсу на автобусному маршруті № 4 м. Барвінкове, письмову відповідь на дане звернення ФОП Трикула В.Д. від 04.03.2015 року, відповідно до Законів України «Про звернення громадян», «Про автомобільний транспорт», керуючись ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмовити мешканцям вул. Штирова, Скрипника, Комсомольської, 8 Березня у введенні додаткового рейсу на автобусному маршруті № 4 м. Барвінкове в зв’язку з відмовою перевізника ФОП Трикула В.Д. вводити додатковий рейс.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

  

Міський голова                                                                          О.О. Бало

 

 

№27 /15

 

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста.

 

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

      2.Начальнику відділу бухгалтерської служби - головному бухгалтеру Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі  250 грн.  із  загального фонду.

 

 

                                    

          Міський  голова                                              О.О. Бало                           

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від   20 березня  2015 року

 

№  28/15

 

Про припинення ФОП Трикула В.Д. перевезення пасажирів  на міських

автобусних маршрутах № 2, № 3, № 4 м. Барвінкове

Відповідно до листа ФОП Трикула В.Д. від 17.03.2015 року щодо припинення із 17.03.2015 року перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах № 2, № 3, № 4 м. Барвінкове в зв’язку із значним подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, погіршенням стану доріг міста, аварійним станом мосту по вул. Леніна, низьким пасажиропотоком та прохає розірвати договір № 5 від 15.02.2015 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, відповідно до вимог  Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядка проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розірвати договір № 5 від 15.02.2015 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом із ФОП Трикула В.Д. на автобусних маршрутах загального користування № 2, № 3, № 4 м. Барвінкове за згодою сторін.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

     Міський голова                                                                          О.О. Бало

 

№  29/15

 

Про тимчасове обслуговування на міських

автобусних маршрутах м. Барвінкове

У зв'язку із розірванням договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом від 15.02.2013 року № 5 та від 12.04.2013 року № 17 з ФОП Трикула, згодою перевізника ФОП Старіков В.Л. (лист ФОП Старікова В.Л. від 20.03.2015 року), відповідно до вимог  Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. З метою забезпечення якісного надання послуг по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Барвінкове, на підставі вимог діючих Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту:

Перевізнику ФОП Старіков В.Л:

1.1. З 24 березня 2015 року розпочати тимчасове обслуговування міських автобусних маршрутів № 1, № 2, № 3, № 4 строком до 23 червня 2015 року;

1.2. Перевезення пасажирів здійснювати згідно із Законом України «Про автомобільний транспорт», діючими Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та іншими законодавчими документами, що регулюють роботу автотранспортного комплексу;

1.3. Вжити заходів щодо безпечного перевезення пасажирів відповідно до Закону України «Про дорожній рух» та інших нормативно – правових актів, що регулюють безпеку перевезень пасажирів.

1.4. Перевезення пільгових категорій громадян на маршруті здійснювати відповідно до чинного законодавства та затвердженого фінансування.

1.5. Забезпечити водіїв схемою маршруту, розкладом руху, таблицею вартості проїзду, ліцензійною карткою, проїздними документами.

2. Виконавчому комітету міської ради заключити договір на тимчасове перевезення пасажирів автомобільним транспортом з ФОП Старіков В.Л..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                          О.О. Бало

 

№ 30/15

 

Про визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначенням автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Барвінкове.

Для забезпечення організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Барвінкове, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.      Оголосити конкурс на визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Барвінкове (додаток 1).

2.      Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Барвінкове (додаток 2).

3.      Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

4.      Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                           О.О. Бало

                                                                                                         

№  31 /15

 

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

      2.Начальнику відділу бухгалтерської служби - головному бухгалтеру Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі  1250 грн.  із  загального фонду.

 

 

                                    

          Міський  голова                                              О.О. Бало                          

         № 32 /15

 

Про клопотання перед Барвінківським районним судом

щодо  призначення опікуна

р.н.

 

                  Розглянувши  заяву гр.  про призначення його опікуном над   тіткою,  1972 р.н., матеріали  опікунської  ради та взявши до уваги  що:

 - відповідно довідки обласної психіатричної лікарні №2 від 02 березня 2015   року №  131 гр.   страждає на   психічну  хворобу та в силу свого психічного розладу здоров’я потребує  стороннього догляду та нагляду ;

- гр.  на даний час мешкає в м. Барвінкове Харківської області;

- відповідно характеристики за місцем проживання гр.   характеризується позитивно.

  Керуючись ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, ст. 58 Цивільного Кодексу України,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                                          В И Р І Ш И В:

      Клопотати перед Барвінківським районним судом щодо  призначення гр.  опікуном над   тіткою,   1972 р.н. 

                  Міський  голова                                              О.О. Бало                          

           

№   33/15

 

Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045 « Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на підставі п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.6,ст.25 Закону України «Про рослинний світ», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105 , ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розглянувши колективну заяву мешканців пров. Залізничного від 10.02.2015 року, щодо видалення 5 аварійних дерев (пірамідальних тополей), які несуть загрозу життєдіяльності мешканців даного мікрорайону, враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 02.03.2015 року, керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                        В И Р І Ш И В  :

1.Надати дозвіл на видалення зелених  насаджень відповідно до  колективної заяви :

- Фоменко Валентині Олексіївні, яка мешкає по пров. Залізному,1  –  -5 пірамідальних тополей. на території провулку Залізничного.

 

2.Видати Фоменко В.О.  ордер на видалення зелених  насаджень  з встановленням терміну :

         -видалення зелених насаджень – до  01 червня  2015 року ;

         -проведення  благоустрою - до    05 червня  2015 року ;

         - проведення озеленення – до 01 листопада 2015 року.

3.Зобов’язати   Фоменко В.О. :

3.1.Провести роботи по висадженню зелених насаджень відповідно до плану озеленення  та проводити їх утримання протягом 3 років :

- 8 саджанців  на місці видалення вищевказаних дерев (пров. Залізничний).

3.2.Навести належний санітарний стан території протягом 2 днів після видалення дерев.

 

4. Фоменко Валентині Олексіївні  :

- деревину видалених дерев  використати в якості палива для власних потреб мешканців пров. Залізничний;  

-видалення дерев  здійснити  без сплати  їх  відновної вартості .

5.Контроль за виконанням данного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

 Міський голова                                                                             О.О.  Бало

                              

         №  34  /15

 

Про затвердження розпорядження   міського голови

 

           Розглянувши розпорядження,  прийняті    міським  головою Бало О.О.  у  березні місяці 2015 року   щодо надання грошової допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції на поховання учасників антитерористичної операції, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції та надання одноразової грошової допомоги на поховання колишнього міського голови Магди В.Г.,   керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

           Затвердити  розпорядження   міського голови прийняті в березні місяці 2015 року:

 

      - від 04 березня 2015 року № 30  « Про надання грошової допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції на поховання учасників антитерористичної операції, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції»;

 

     - від 17 березня 2015 року № 38     « Про надання одноразової грошової допомоги на поховання колишнього міського голови Магди В.Г.»

                                   

    Міський голова                                                   О.О. Бало     

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від   23 березня  2015 року

 

№ 35/15

  

               Про  внесення змін     в бюджет м. Барвінкового на 2015 рік 

                      Відповідно до рішення сесії  районної ради  від 11 березня 2015 року № 637-VI   « Про внесення змін до рішення  районної ради від 21 січня 2015 року № 620 – VI ” Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього  ( із змінами) та на виконання обласної програми розвитку освіти « Новий освітній простір Харківщини на 2014-2018 роки», проаналізувавши виконання бюджетних асигнувань за період з 1 січня по 1 березня 2015року ,  зробити  переміщення  бюджетних асигнувань з квартала на квартал ,  з коду на код, керуючись ,  статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись п.23 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                                          В И Р І Ш И В:

1.     Збільшити доходну частину міського бюджету по загальному фонду на суму 1585325 грн. та по спеціальному фонду на суму 10000,00 грн.

по доходах: код 41035000 « Інша субвенція»  -1595325,00 грн.

по видатках загальний фонд:

-         КФК 070101 « Дошкільні заклади освіти»  на суму -1541385 грн. в т.ч. КЕКВ 2111 « Оплата праці» - 943100,00 грн., КЕКВ 2120 « Нарахування на заробітну плату» - 342400,00 грн., КЕКВ 2230 « Продукти харчування» - 120000,00, КЕКВ 2275 « Оплата  інших енергоносіїв» - 73500,00 грн., КЕКВ 2271 « Оплата теплопостачання» - 62385,00 грн.;

-         КФК 110201 « Бібліотеки» - на суму 43940,00 грн. в т.ч

КЕКВ 2271 « оплата теплопостачання» - 43940,00 грн.

По видатках спеціальний фонд:

-         КФК 070101 « Дошкільні заклади освіти» КЕКВ 3110 « Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» - 10000,00 (  бак для води, машина пральна ,бойлер)

2.     Зробити переміщення з квартала на квартал:

По доходах: Код 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» - 26250,00 грн. ( з IV квартала  на  I квартал (в т.ч. з жовтня - 8750, листопада  - 8750, грудня - 8750,грн.)

По видатках :

КФК 010116 КЕКВ 2271 « Оплата теплопостачання» - 26250,00 грн. (з IV квартала  на  I квартал (в т.ч. з жовтня - 8750, листопада - 8750, грудня -8750,грн.)

3.     Зробити переміщення  з КЕКВ на КЕКВ

-         КФК 110201 « Бібліотеки» з КЕКВ 2271 « Оплата теплопостачання» -в сумі 5500,00 грн. та направити їх на КЕКВ 2111 « Заробітна плата» - 4000,00 грн., КЕКВ 2120 « Нарахування на заробітну плату» - 1500,00 грн.

4.     Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

        

Міський голова                                              О.О. Бало

 

 №  36/15

 

Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів

в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування

в м. Барвінкове

Розглянувши заяву ФОП Страрікова Віктора Леонідовича від 23.03.2015 року щодо погодження тарифу на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування в м. Барвінкове № 1, № 2, № 3 та № 4, в зв’язку із збільшенням вартості паливно-мастильних матеріалів та запасних частин на даний вид послуг, відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", керуючись ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

1.              Погодити ФОП Старікову Віктору Леонідовичу тариф на послуги з перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування №1, № 2, № 3 та № 4 у розмірі 06 грн. 00 коп. (шість грн.. 00 коп.) на перевезення одного пасажира.

2.              Виконавчому комітету міської ради оприлюднити дане рішення в установленому порядку в 10-ти денний термін з дня його прийняття на інформаційних стендах та сайті міської ради з метою інформування населення міста з приводу зміни тарифу на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування м. Барвінкове.

3.             Тариф на перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі на маршрутах загального користування  вступає в дію з дня оприлюднення.

4.             Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

 

                Міський голова                                                                          О.О. Бало