Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

 

                                          РІШЕННЯ

 

         від  08 листопада  2016  року                                                                      № 96/16

 

Про надання адресної одноразової матеріальної 

допомоги громадянам міста

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування та як виняток в зв’язку зі скрутним матеріальним станом на проживання, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положення про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   Барвінківський виконавчий  комітет  міської ради :

                                     

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу :

-на лікування наступним громадянам міста :

1.1.Дрозд Галині Миколаївні, зареєстрованій по вул.Леніна, 39 кв.20 , на лікування матері Топал Зої Андріївни, 1935 року народження  - в розмірі 600 грн. ;

1.2.Ковальчук Світлані Іванівні., зареєстрованій по  вул.Кірова,32– в розмірі 600  грн. ;

1.3.Подушко Наталії Георгіївні, зареєстрованій по вул.Артема, 8.– в розмірі 600 грн. ;

1.4.Спиці Антоніні Олексіївні, зареєстрованій по вул.Котовського,18а кв.31 – в розмірі 600  грн. ;

-як виняток, в зв’ֹязку зі скрутним матеріальним станом на проживання наступним громадянам міста :

1.5.Малику Вадиму Вікторовичу, зареєстрованій по вул.Кут,3 – в розмірі 300 грн. ;

2. В зв’язку з фінансовою неможливістю у листопаді місяці 2016 року надати одноразову матеріальну допомогу громадянам міста, які звернулися з проханням про надання матеріальної допомоги у вказаний період, перенести на чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбудеться у грудні місяці 2016 року, розгляд звернень наступних  громадян без поновлення існуючих документів :

 

2.1.Ковальової Людмилі Єгорівні, зареєстрованій по вул.Свердлова,12;

2.2.Щолок Клавдії Іллівні, зареєстрованій по вул.Б.Хмельницького, 43  ;

2.3.Боровику Юрію Борисовичу, зареєстрованому по  вул. Кутузова, 27 а ;

2.4.Лиманській Світлані Анатоліївні, зареєстрованої по вул.Свердлова, 107 «а»;

2.5.Шаповалову Василю Миколайовичу, зареєстрованому по вул. Червонозаводська, 148;

3.Начальнику відділу бухгалтерської служби-головному бухгалтеру Янгурській Н.В. виділити  на зазначені  цілі із загального фонду   кошти   в   розмірі  2700 грн.   

   

        Міський голова                                                О.О. Бало

 

                                         РІШЕННЯ

         від  08   листопада  2016  року                                                                      № 97 /16

Про надання одноразової матеріальної 

допомоги учасникам антитерористичної операції

 

Розглянувши заяви учасників  антитерористичної операції про надання матеріальної допомоги, беручи до  уваги надані документи, відповідно до Положення про надання одноразової матеріальної  допомоги  учасникам антитерористичної операції,  затвердженого   рішенням УІІ сесії  міської ради УІІ скликання від 15 квітня 2016 року  № 174, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   Барвінківський виконавчий  комітет  міської ради :

В И Р І Ш И В: 

1.Надати одноразову матеріальну допомогу в розмірі по 2000 грн. ( дві тисячі гривень 00 коп.)  кожному наступним учасникам антитерористичної операції :

 

1.1.Деха Михайлу Володимировичу, зареєстрованому по провулку Сосновий,15;

2. В зв’язку з фінансовою неможливістю у листопаді місяці 2016 року надати одноразову матеріальну допомогу всім учасникам антитерористичної операції, які звернулися у вказаний період, перенести на чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбудеться у грудні місяці 2016 року, розгляд звернень наступних учасників антитерористичної операції:

2.1.Бутко Владиславу Андрійовичу, зареєстрованому по вул..Козацька,10А ;

2.2. Коломійцеву Миколі Олександровичу,зареєстрованому по вул.Освіти, 140 ;

2.3.Даулієву Ілмуру Гаделгараєвичу, зареєстрованому по вул..Горького,35;

2.4.Сербіну Євгену Олександровичу, зареєстрованому по провулку Зміївський,1 ;

2.5.Одиноченко Максиму Олександровичу, зареєстрованому по вул..Горького,28 ;

2.6.Приході Андрію Миколайовичу,  зареєстрованому по вул..Штирова, 181.

2.7.Топчій Андрію Андрійовичу, зареєстрованому по вул..Горького, 65

 

3.Начальнику відділу бухгалтерської служби-головному бухгалтеру ЯнгурськійН.В.  виділити  на зазначені  цілі із загального фонду   кошти   в   розмірі  2000  грн.                                

         Міський голова                                                  О.О. Бало

 

                                                      РІШЕННЯ

від  08 листопада  2016 року                                                        №  98/16

 

             Про  розгляд  протоколів  про  адміністративне  правопорушення

 

Розглянувши  протоколи  про  адміністративні  правопорушення, відповідальність  за  які  передбачено  статтями  197  та  198  Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення, відповідно  до постанови  КМУ  від  02  березня  2016 року  № 207 « Про  затвердження  Правил  реєстрації  місця  проживання  та  Порядку  передачі  органами  реєстрації  інформації  до  Єдиного державного  демографічного  реєстру»,  приймаючи  до  уваги  обставини  вчинення  адміністративного  правопорушення,  вивчивши  обставини, що  пом’якшують  і обтяжують  відповідальність  та  інші  обставини, що  мають  значення   для  правильного  вирішення  справи,  враховуючи  пропозиції  членів  виконавчого  комітету  міської  ради, керуючись ст. 219  КУпАП Барвінківський  виконавчий  комітет  міської  ради,

                                                       В И Р І Ш И В:

1. Відповідно  до частини  1  статті 197 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення  накласти  адміністративне  стягнення  у  вигляді     попередження  на  наступних  правопорушників:

-Компанієць Олександра Вікторовича,

-Арутюнян Агуніку Ашотівну,

-Шимоліну Марину Сергіївну,

-Осадчу Марину Іванівну,

-Карпенко Анну Петрівну.

2. Відповідно  до частини  1  статті 198 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення  накласти  адміністративне  стягнення  у  вигляді попередження на  наступних  правопорушників:

- Шевченко Лідію Федорівну.

3. Постанови про накладення адміністративного стягнення направити правопорушникам  відповідно  до чинного  законодавства  України.

 

Міський голова                                                                          О.О. Бало

 

                                           РІШЕННЯ

 

                    від  08 листопада 2016 року                                                                               №99/16

 

Про необхідність влаштування недієздатної

Коваленко Лідії Василівни до психоневрологічного будинку-інтернату

 

Розглянувши заяву гр. Коваленко Оксани Миколаївни, 19 грудня 1973 року народження, яка зареєстрована за адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Двірцева, буд.46, кв. 127 про необхідність влаштування до психоневрологічного будинку-інтернату недієздатну Коваленко Лідію Василівну, 13 квітня 1942 року народження, матеріали опікунської ради та взявши до уваги що:

-                     рішенням Краматорського міського суду Донецької області від 21 січня 2016 року Справа №234/20069/15-ц (Провадження №2-о/234/23/16) було визнано Коваленко Лідію Василівну, 13 квітня 1942 р.н. недієздатною та призначено опікуном  Коваленко Оксану Миколаївну, 19 грудня 1973 р.н.;

-                     з 30 січня 2016 року по теперішній час недієздатна Коваленко Лідія Василівна знаходиться на лікуванні в Обласній психіатричній лікарні №2 та страждає на психічну хворобу: сенільний психоз з маячнею;

-                     згідно рішення ЛКК обласної психіатричної лікарні №2 від 31 жовтня 2016 року№709 Коваленко Л.В. хворіє на психічну хворобу: сенільний психоз з маячнею і по психічному стану може знаходитись в домі інтернаті для психохроніків і їй необхідний постійний сторонній догляд.

Керуючись ст.55, ст.56 та ст.72 Цивільного кодексу України, ст.23 Закону України «Про психіатричну допомогу» та п. б-4 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Надати згоду на влаштування Коваленко Лідії Василівни, 13 квітня 1942 р.н., яка зареєстрована за адресою: Харківська обл., м. Барвінкове, вул. Надеждівська, 112 до психоневрологічного будинку-інтернату.

2. Визнати відповідальною за збереження 1/3 частини квартири №127 в житловому будинку №46 по вул. Двірцева в м. Краматорськ, Донецької обл., яка належить їй на праві спільної власності на підставі свідоцтва на право власності на житло, виданого органом приватизації міськвиконкому 10 січня 2002 року, яке зареєстроване в бюро технічної інвентаризації 14 січня 2002 року №40480-П та особистих речей недієздатної Коваленко Лідії Василівни на весь термін перебування в психоневрологічному будинку інтернаті її опікуна Коваленко Оксану Миколаївну. 

 

   Міський голова                                                                             О.О. Бало