Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
 

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від       12 лютого   2016  року

 

 № 12/16

Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

На підставі ст. 7, 14,21, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2010 р. № 760 «Деякі питання державного регулювання ринку комунальних послуг», розглянувши подання  генерального директора ХОКП «Дирекція розвитку  інфраструктури території» Вернигори О.О. від 24.12.2015р. №51/12 щодо встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення в м.Барвінкове, керуючись ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.  Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення по м. Барвінкове, які були розроблені ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури розвитку територій” для кожної групи споживачів окремо:

 

·         водопостачання

-    для населення                    -  15 грн. 60 коп. за 1 куб.м з ПДВ,

-          для бюджетних установ    -  17 грн. 94 коп. за 1 куб.м з ПДВ,

-          для госпрозрахункових

підприємств                        -  23 грн. 40 коп. за 1 куб.м з ПДВ.

 

·         водовідведення

-    для населення                        - 19 грн. 51 коп. за 1 куб.м з ПДВ,

-    для бюджетних установ       -  22 грн. 43 коп. за 1 куб.м з ПДВ,

-          для госпрозрахункових

підприємств                           - 29 грн. 26 коп. за 1 куб.м з ПДВ.

 

2. Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення вступають в дію з моменту їх оприлюднення.

3. Виконавчому комітету Барвінківської міської ради оприлюднити  дане рішення в установленому порядку в 10-ти денний термін з дня його прийняття в районній газеті  «Вісті Барвінківщини».

4. Директору філії ХОКП “Дирекції розвитку інфраструктури території” Барвінківське підприємство комунального господарства Гончару О.А. проінформувати споживачів про зміну тарифів на комунальні послуги з водопостачання та водовідведення.

5.  Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Барвінківської ради від 25.11.2010 року № 201 “Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”.

6.Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе.

Міський голова                                                               О.О. Бало         

 

  № 13/16

 

 

Про коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів

 та рідких нечистот

Розглянувши лист директора БКП «Благоустрій» Усатова І.А. від 21.12.2015р. № 494 з приводу необхідності коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот, в зв’язку з підвищенням заробітної плати та ціни на паливно-мастильні матеріали, відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік», постанови НКРГ від 26.02.2015р. № 220,  вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись Законами України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру, цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної пропозиції територіальних громад»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.11.2006р. № 253 «Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот», (зі змінами і доповненнями) а саме:  в розрахунку витрат вартості на вивезення 1 м3 твердих побутових відходів та 1 м3 рідких нечистот:

 

- тверді побутові відходи:

 в розділі 1 (заробітна плата) цифри «4165,75» замінити на цифри «4712,75»;

 в розділі 2 (нарахування на заробітну плату) цифри «1537,99» замінити на цифри      «1739,95»;

 в розділі 3 (вартість ПММ) цифри «3071,03» замінити на цифри «3791,71».

 З урахуванням змін, вартість вивезення 1м3 твердих побутових відходів складає 45,54 грн.

 

- рідкі нечистоти:

 в розділі 1 (заробітна плата) цифри «4814,15» замінити на цифри «4957,45»;

 в розділі 2 (нарахування на заробітну плату) цифри «1777,57» замінити на цифри      «1830,29»;

 

 в розділі 3 (вартість ПММ) цифри «5427,78» замінити на цифри «7389,15»;

 З урахуванням змін, вартість вивезення 1м3 рідких нечистот складає 45,01 грн.

 

 Всі інші складові розрахунку даних тарифів залишити без зміни.

 

2. Барвінківському виконавчому комітету міської ради оприлюднити дане рішення в районній газеті «Вісті Барвінківщини», на інформаційних стендах та сайті міської ради.

3. Директору КП «Благоустрій» Усатову І.А. :

- на підставі вищевказаних внесених змін скоригувати вартість  вивезення 1 м3 твердих побутових відходів та 1 м3 рідких нечистот;

- довести в місячний термін вартість скоригованих тарифів до споживачів;

- активізувати роботу по продовженню заключення договорів з населенням міста на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот;

4. Скориговані тарифи на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот вступають в дію з моменту їх оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе.

 

      Міський голова                                                                   О.О. Бало

 

 

 №  14/16

 

Про надання дозволу на  підключення житлових будинків

до центрального водогону міста.

 

          Розглянувши заяви громадян міста щодо надання дозволу  на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлових будинків до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

 

                1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації та підключення житлового будинку до комунального водогону м.Барвінкове:

  2.Зобов`язати вищезазначених громадян врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

           2.1. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.     

             2.3. В разі порушення п.2 вищевказані громадяни, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

           2.4 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

             

  Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

 

 

№ 15/16

 

Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення в житлових будинках

        Розглянувши заяву громадян на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і  відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках, керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                                   В И Р І Ш И В:

           1. Надати дозвіл  громадянам міста на отримання технічних умов та розробку проектів індивідуального  теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках   м. Барвінкове:

          

          2. Зобов`язати вищеназваних громадян   :

2.1.Виготовити за власний рахунок проект  реконструкції на переобладнання системи опалення квартири з розрахунком теплового балансу житлового будинку згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт в зв`язку з реконструкцією.

2.2. Виконати всі вимоги комунальних служб щодо переобладнання системи опалення квартири.

2.3. Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирі, узгодивши виконання робіт з філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території», Барвінківським підприємством комунального господарства.

2.4. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію   індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови в питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

                    

  

  Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

№  16  /16

 

Про надання адресної одноразової матеріальної  допомоги громадянам міста

 

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування та в зв’язку зі скрутним матеріальним станом на проживання, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради                                

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу :

-на лікування наступним громадянам міста :

-як виняток, в звֹязку зі скрутним матеріальним станом на проживання наступним громадянам міста :

2.Начальнику відділу бухгалтерської служби-головному бухгалтеру Янгурській Н.В. виділити  на зазначені  цілі із загального фонду   кошти   

                                      

       Міський голова                                                       О.О. Бало

 

 

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від       24 лютого   2016  року

 

          №  17/16

Про коригування тарифів на послуги

з утримання будинків та споруд

Розглянувши лист директора БКП «Благоустрій» Усатова І.А. від 01.02.2016р.  № 23 з приводу необхідності коригування тарифів на послуги з утримання будинків та споруд з метою приведення їх до економічно обґрунтованих тарифів, в зв’язку з підвищенням заробітної плати та ціни на паливно-мастильні матеріали, та розрахунки зкоригованих складових цих тарифів, відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік», постанови НКРГ від 26.02.2015р. № 220, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись Законами України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру, цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної пропозиції територіальних громад»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.11.2011р. № 264 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та споруд» (зі змінами), а саме:  в розрахунку витрат вартості на утримання будинків та споруд:

в складових частинах витрат  «заробітна плата», «відрахування з заробітної плати» та «вартість електроенергії: тариф на 1 кВт*г енергії» внести зміни по кожному будинку окремо,

0000 відповідно до додатку № 1 «Зкориговані складові розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків та споруд (по кожному будинку окремо)» (додається).

 Всі інші складові розрахунку даних тарифів залишити без зміни.

 

2. Зкориговані тарифи на послугу з утримання будинків та споруд вступають в дію з моменту їх оприлюднення.

3. Барвінківському виконавчому комітету міської ради оприлюднити дане рішення в районній газеті «Вісті Барвінківщини», на інформаційних стендах та сайті міської ради.

4. Директору КП «Благоустрій» Усатову І.А. :

- на підставі вищевказаних внесених змін зкоригувати вартість  послуги з утримання будинків  та споруд;

- довести вартість зкоригованих тарифів до споживачів відповідно до діючого законодавства.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покладаю на себе.

 

      Міський голова                                                                   О.О. Бало

 

     №   18/16

 

Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р.  № 1045 « Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на підставі п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.6,ст.25 Закону України «Про рослинний світ», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105, ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розглянувши звернення директора ТОВ «КХП-Барвінкове» Могильного О.О. від 03.02.2016р. з приводу надання дозволу на видалення 4 дерева (тополі), які ростуть на прилеглій території ПП «Іраїда», є аварійними і несуть загрозу життєдіяльності мешканцям міста, в-першу чергу школярам ЗОШ № 3., враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 12.02.2016р., та з метою запобігання неконтрольованого падіння аварійних дерев, керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

                                                    В И Р І Ш И В  :

 

1.Надати дозвіл на видалення зелених  насаджень відповідно до подано клопотання :

Могильному Олегу Олексійовичу, директору ТОВ «КХП-Барвінкове» на 4 аварійних дерева (тополі) –  по вул.Київській, 1-А. 

 

2.Видати Могильному О.О., директору ТОВ «КХП-Барвінкове»  ордер на видалення зелених  насаджень  з встановленням терміну :

         -видалення зелених насаджень – до  01 серпня  2016 року ;

         -проведення  благоустрою – до   05 серпня  2016 року ;

         - проведення озеленення  - до 01 листопада  2016 року.

 

3.Зобов’язати  Могильного О.О., директора ТОВ «КХП-Барвінкове»:

3.1.Провести роботи по висадженню зелених насаджень відповідно до плану озеленення  та проводити їх утримання протягом 3 років :

- 12 саджанці  низькорослих порід дерев  по вул.Київська, 1-А.

 

3.2.Навести належний санітарний стан задіяної території протягом 2 днів після видалення дерева.

 

4.. Могильному О.О., директору ТОВ «КХП-Барвінкове»:

- деревину видалених дерев  використати в якості палива  по заявкам малозабезчпечених громадян міста та для власних потреб;

- видалення дерева  здійснити  без сплати  їх  відновної вартості .

 

5.Контроль за виконанням данного рішення  покладаю на себе.

 

 

          Міський голова                                                                       О.О.Бало                              

 №  19 /16

                    Про затвердження розпорядження  міського голови

 

           Розглянувши розпорядження,  прийняті    міським  головою Бало О.О.  у    лютому місяці 2016 року   щодо безкоштовної передачі  товарно-матерільних цінностей БКП «Благоустрій», а саме: труб та батарей,   керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

     

           Затвердити  розпорядження   міського голови прийняті у лютому місяці 2016 року :

 

      - від    03 лютого  2016 року № 16 « Про безкоштовну  передачу  товарно-матерільних цінностей БКП «Благоустрій» .

      Міський голова                                                                                                   О.О. Бало

 

 № 20/16

 

Про надання дозволу на приватизацію житла

 

      Розглянувши заяву   з проханням надати  дозвіл на приватизацію зазначеної квартири та передачі її у власність, надані матеріали, керуючись ст. 6 Закону України “Про приватизацію Державного фонду”, ст. 30 п.7 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл  на  приватизацію квартири .

 

 2.  Надати у власність      квартиру   в будинку   по вул.  м. Барвінкове  Харківської обл .

 

Міський голова                                                       О.О.Бало

 

 

            № 21/16

Про зняття з квартирного обліку 

 

              Розглянувши повідомлення завідувача Барвінківського РС ГУ ДМС України в Харківській обл. Жудіної І.В. від 29.01.2016 року № 23/47-80 щодо  реєстрації місця проживання  гр. яка перебувала на квартирному обліку для поліпшення житлових умов в міськвиконкомі , протокол житлової комісії від 23.02.2016 року, керуючись  п. 2  ст. 40,  Житлового Кодексу України, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської радb

                                                                        В И Р І Ш И В:

     Зняти  з квартирного обліку, в зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого насаленого пункту: 

 

Міський голова                                                       О.О.Бало

 

 № 22/16

Про надання адресної одноразової матеріальної   допомоги громадянам міста

 

Розглянувши заяву громадянки    з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради                                

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу :

-на лікування:

 

2.Начальнику відділу бухгалтерської служби-головному бухгалтеру Янгурській Н.В. виділити  на зазначені  цілі із загального фонду   кошти   в   розмірі   грн.

                                      

       Міський голова                                                       О.О. Бало

 

   №   23/16

 

Про внесення змін до розрахунків зкоригованих тарифів

на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот

 

Розглянувши лист директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. від 24.02.2016р. №  61 з приводу внесення змін до розрахунків тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот, в зв’язку з внесеними змінами до діючого законодавства України, враховуючи те що розрахунки даних тарифів були проведені до 21.12.2015р. та подані на розгляд виконкому, а прийняті в 12.02.2016р. ,  на підставі Закону України  «Про Державний Бюджет на 2016 рік» від 25.12.2015р. та ст.8 част.5 Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                                    В И Р І Ш И В  :

1.      Зобов’язати  директора КП «Благоустрій» Усатова І.А.  внести зміни до розрахунків тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот, зкоригованих рішенням виконавчого комітета міської ради від 12.02.2016р. № 13/16 «Про коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів» відповідно до Закону України  «Про Державний Бюджет на 2016 рік» від 25.12.2015р. та Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015р., а саме: відповідно до зміни нарахування єдиного внеску в розмірі 22%.

2.      Директору КП «Благоустрій» Усатова І.А.  в районній газеті «Вісті Барвінківщини»  та на сайті міської ради повідомити громадян міста про внесені зміни до розрахунків тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот, зкоригованих рішенням виконавчого комітета міської ради від 12.02.2016р. № 13/16 «Про коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів».

    3.Контроль за виконанням данного рішення  покладаю на себе.

 

 

          Міський голова                                                                       О.О.Бало