Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від   08 травня 2015 року

  № 46/15

Про  внесення змін   в бюджет м. Барвінкового на 2015 рік

           Проаналізувавши виконання бюджетних асигнувань за період з 1 січня по 1 травня 2015року та на виконання листа Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури від 06.05.2015р. № 06-09/1145 ,  зробити  переміщення  бюджетних асигнувань з кварталу на квартал ,  збільшити видаткову частину міського бюджету, керуючись ,  статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись п.23 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

        1. Збільшити    видаткову  частину  міського  бюджету по спеціальному фонду в  сумі 5,9  тис. грн.   за  рахунок  вільного  залишку  станом  на  01.01.2015р.( 5,4 тис.грн -  єдиний податок, 0,5 тис.грн.- від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, ) та  направити їх на:

КФК 160101 «Землеустрій»  КЕКВ 2240 « Оплата послуг ( крім комунальних)»   в сумі -  0,5 тис.грн ( проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по   вул.Леніна,33-А)

      КФК 150101  «Капітальні  вкладення»  КЕКВ 3122 « Капітальне будівництво ( придбання) інших об’єктів» в сумі – 5,4тис.грн.( Корегування кошторисної частини проектної документації « Будівництво свердловини №5 на центральному водозаборі м.Барвінкове Харківської обл..- 4,3 тис.грн., 1,1 тис.грн.- експертиза з коригованої кошторисної частини)

       2. Зробити переміщення з кварталу на квартал:

По доходах: Код 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» - 5,0тис. грн. (з III кварталу ( вересень)  на  II квартал ( травень),

Код 18050400 « Єдиний податок» - 20,0 тис.грн. (з III кварталу ( серпень)  на  II квартал ( травень).

Код 18050300 « Єдиний податок» - 10,0 тис.грн. (з III кварталу ( серпень)  на  II квартал ( травень).

По видатках :        КФК 100202 « Водопровідно – каналізаційне господарство» КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»  в сумі  - 35,0 тис.грн. (з III кварталу (  серпень  - 30,0 тис.грн, вересень – 5,0 тис.грн)  на  II квартал ( травень).

3.Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.  

 

                                         Міський голова                                              О.О. Бало

 

№ 47/15

 

Про надання приміщенню по вул.. Московська, 1 статусу гуртожитка для проживання переселенців

    Розглянувши лист від 08.05.2015р. №204 директора Барвінківського КП «Благоустрій» Усатова І.А., щодо затвердження статуса приміщення по вул.. Московська, 1 в м. Барвінкове, Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

        1. Надати приміщенню по вул.. Московська, 1 статус гуртожитка для проживання переселенців.

            2. Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б..

 

№  48/15

 

Про погодження використання питної води з системи централізованого водопостачання міста для поливу городів та присадибних ділянок

 

    Розглянувши лист генерального директора ХОКП «ДРІТ» Вернигори О.О. від 28.04.2015 р. № 67/04 з приводу встановлення термінів використання води для поливу городів та присадибних ділянок з системи централізованого водопостачання, відповідно до Закону України „Про питну воду та питне водопостачання”, керуючись п. 5 ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

    1. Погодити мешканцям приватних житлових будинків садибного типу міста використання питної води з системи централізованого водопостачання міста для поливу городів та присадибних ділянок.

2. Встановити термін використання питної води для поливу городів та присадибних ділянок з системи централізованого водопостачання міста – з 01 травня 2015 року по 31 серпня 2015 року.

3. Відділу збуту філії ХОКП «ДРІТ» «Барвінківське ПКГ» рекомендувати:

3.1. надати роз’яснення в районній газеті «Вісті Барвінківщини» щодо термінів використання питної води з системи централізованого водопостачання міста для поливу городів та присадибних ділянок та про її раціональне викристання;

3.2. посилити контроль за використанням неврахованої водопровідної води з системи централізованого водопостачання міста, вживати до порушників відповідні заходи впливу, включаючи і відключення домоволодінь порушників від ценрального водогону міста.

    4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Гапона Є.Б.

 

             Міський  голова                                                             О.О. Бало

 

№ 49 /15

 

Про хід виконання заходів  комунальними підприємствами міста щодо роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 роки

          Заслухавши інформацію директора філії ХОКП«ДРІТ» «Барвінківське ПКП» Гончара О.А. та директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. про хід виконання  заходів щодо підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 роки, керуючись п. 3 ст. 29  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію директора філії ХОКП«ДРІТ» «Барвінківське ПКП» Гончара О.А. та директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. про хід виконання заходів щодо підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 роки прийняти до відома (додається).

2.   Директорам вищезазначених підприємств  продовжити роботу по   виконанню   заходів з підготовки до роботи осінньо-зимовий період 2015-2016 роки.   

3. На черговому засіданні виконавчого комітету заслухати інформацію  директорів комунальних підприємств міста з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 р. 

4. Директору КП «Благоустрій» Усатову І.А. надати на чергове засідання виконавчого комітету , яке відбудеться в червні місяці 2015 року, акти-обстежень технічного стану багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на балансі  підприємства.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                       О.О. Бало

 

   №  50  /15

 

Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення

дітей   дошкільних   навчальних   закладів   міста

в 2015 році

  З метою забезпечення в дошкільних навчальних закладах міста належних умов для дозвілля, відпочинку, оздоровлення дітей, їх культурного і фізичного виховання в 2015 році, керуючись ст.32 п. б-6  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                   В И Р І Ш И В:

     Затвердити  заходи  по  організації  літнього  відпочинку  та оздоровлення  дітей дошкільних   навчальних   закладів   міста  в 2015 році.

                        1. Створення  умови для поліпшення змістовного відпочинку і оздоровлення дітей дошкільного віку, їх фізичного та духовного розвитку.

відповідальні: завідувачі   ДНЗ №1, №2, № 3, № 4

( червень – серпень)

  2. Забезпечення функціонування існуючих дитячих ігрових і спортивних майданчиків ДНЗ.

                                            відповідальні: завідувачі  ДНЗ№1, №2, № 3, № 4

                          постійно.

 3. Сприяння залучення підприємств, організацій усіх форм власності до надання адресної фінансової і матеріальної допомоги в організації літнього відпочинку   та   оздоровлення    дітей.

                                  відповідальні: завідувачі  ДНЗ№1, №2, № 3, № 4

 

                    4. Посилення   інформаційно – консультативної роботи з сім’ями щодо організації змістовного дозвілля і відпочинку, оздоровлення дітей влітку.

                                     відповідальні: завідувачі  ДНЗ№1, №2, № 3, № 4

                                     (червень – серпень)

5. Вжиття заходів щодо посилення санітарно – гігієнічного та протиепідемічного нагляду за станом дитячих дошкільних закладів

          від.: завідувачі,  медичні  працівники  ДНЗ,  райСЕС

6. Посилення  персональної відповідальності завідувачів  , вихователів та інших  працівників дитячих  дошкільних  закладів за життя дітей, приділення особливої уваги профілактиці дитячого травматизму, дотримуванню санітарних, протипожежних правил, порядку проведення походів, екскурсій.

                  термін:   постійно

 

7. Постійне  використовування методів фізичного виховання для зміцнення здоров’я      дітей:

1)Фізкультурно – оздоровча робота:

-  забезпечення максимального перебування дітей на свіжому   повітрі

-  дотримання норм рухової активності дітей протягом дня

-  проведення занять з фізичної культури, включаючи елементи коригуючої гімнастики, рухливі ігри, пішохідні переходи, екскурсії, змагання, спортивні ігри: футбол, баскетбол, городки, літні народні свята, розваги....

 

                           2) Оздоровчо – загартовуючі заходи

  загартування повітрям:

   - провітрення приміщень, денний сон в умовах широкого          доступу свіжого повітря.

 загартування водою:

-                                   миття ніг перед сном;

-                                   полоскання порожнини рота;

-                                   полоскання горла настоями трав, морською сіллю;

-                                   ходіння босоніж;

-                                   ігри з піском, водою.

 

                           3) Харчування:

-  забезпечення раціонального калорійного харчування;

-  урізноманітнювання харчування дітей овочами, фруктами (спонсорська допомога, власні фрук. сади);

-  ввесення в раціон харчування  молочно – кислих продукти ;

-  “С” – вітамінізація Ш блюд   ( за рахунок бюджету).

 

                    Встановити чіткий, систематичний контроль за фізичними вихованнями, загартуванням, харчуванням.

                  від. : завідувачі    ДНЗ 

Міський голова                                                               О.О.  Бало                  

     

№  51 /15

 

Про надання адресної одноразової матеріальної  допомоги громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування та в зв’язку зі скрутним матеріальним станом на проживання, на відшкодування шкоди, заподіяної пожежею, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХУШ сесії  міської ради від  20 квітня 2005 року № 528 зі змінами та доповненнями, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради                                       

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу :

-на лікування наступним громадянам міста :

-на відшкодування шкоди, яка заподіяна пожежею :

-як виняток, в звֹязку зі скрутним матеріальним станом на проживання наступним громадянам міста :

2.В.о.начальника відділу бухгалтерської служби-головного бухгалтера, спеціалісту з бухгалтерського обліку та фінансів відділу бухгалтерської служби Перебийніс Р.А. виділити  на зазначені  цілі із загального фонду   кошти   в   розмірі   грн.   

 

Міський  голова                                              О.О. Бало                           

 

     №  52/15

 

Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р.  № 1045 « Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на підставі п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.6,ст.25 Закону України «Про рослинний світ», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105 , ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розглянувши звернення директора КП «Благоустрій» Усатова І.А. від 09.04.2015р., щодо необхідності видалення 9 аварійних дерев, які несуть загрозу життєдіяльності мешканців міста, враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 11.05.2015., та з метою запобігання неконтрольованого падіння цих дерев, руйнуванню майна громадян,  керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                                    В И Р І Ш И В  :

1.Надати дозвіл на видалення зелених  насаджень відповідно до поданно клопотання :

директору КП «Благоустрій» Усатову Ігорю Анатолійовичу на 6 аварійних дерев:

  – по вул. 50 років Радянської України  – 3  дерева  (1 тополя, 1 ясен, 1 верба);.

- вул.Леніна – 2  дерева ( тополі);

- вул.Штирова – 1 дерево (1 верба).

 

2.Видати  директору КП «Благоустрій» Усатову І.А. ордер на видалення зелених  насаджень  з встановленням терміну :

         -видалення зелених насаджень – до  01 вересня  2015 року ;

         -проведення  благоустрою – до   05 вересня 2015 року ;

         - проведення озеленення  - до 01 листопада  2015 року. 

3.Зобов’язати директора КП «Благоустрій» Усатова І.А :

3.1.Провести роботи по висадженню зелених насаджень відповідно до плану озеленення  та проводити їх утримання протягом 3 років :

- 18 саджанців  низькорослих порід дерев на території скверу РБК по вул.Леніна.

3.2.Навести належний санітарний стан території протягом 2 днів після видалення дерев.

4. Директору КП «Благоустрій» Усатову І.А.:

- деревину видалених дерев  використати в якості палива по заявкам малозабезпечених громадян міста, та в разі необхідності  – для власних потреб підприємства;

- видалення дерева  здійснити  без сплати  їх  відновної вартості .

5.Контроль за виконанням данного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

          Міський голова                                                                       О.О.Бало                               

  

№  53/15

 

Про відмову у видачі дозволу

  на видалення  зелених насаджень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р.  № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на підставі п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.6,ст.25 Закону України «Про рослинний світ», Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105, ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розглянувши колективну  заяву мешканців вул.Червонозаводської, в особі Гаркуші Сергія Андрійовича, який мешкає в буд. № 98 по вул.Червонозаводська,  від 20.04.2015р., щодо надання дозволу на видалення дерев, враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 06.05.2015р., з метою запобігання спиляння дерев на території міста, які знаходяться в доброму  стані та не несуть загрози життєдіяльності населення міста, керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради

                                                    В И Р І Ш И В  :

1.Відмовити у видачі дозволу на видалення зелених  насаджень відповідно до поданно клопотання, а саме:

- Гаркуші Сергію Андрійовичу,  який мешкає по вул.Червонозаводська № 98  –  у видалені  3 дерева (пірамідальних тополей) на прилеглій території садиби № 98 по вул.Червонозаводська,  в зв’язку  з  їх  добрим станом.

2.Контроль за виконанням данного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гапона Є.Б.

 

Міський голова                                                                       О.О.Бало                              

 

 

          №  54  /15

 

Про присвоєння поштової адреси

Розглянувши заяву гр. щодо присвоєння поштової адреси квартирам в будинку по вул.. Шевченко,60, м. Барвінкове Харківської області, керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

       В зв'язку із впорядкуванням номерних знаків присвоїти   поштову  адресу житловому будинку №60 по вул. Шевченко, м. Барвінкове Харківської області – вул. Шевченко,60 кв. №1 та №2 .

 

Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

№  55  /15

                                           Про присвоєння поштової адреси

Розглянувши заяву гр. щодо присвоєння поштової адреси  житловому будинку з метою виправлення неточностей у право установчих документах , керуючись Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

            З метою виправлення неточностей в правоустановчих документах на  майно,  присвоїти   поштову  адресу житловому будинку по вул. О. Кошового, м. Барвінкове Харківської області – вул. О.Кошового,11.

 

 

Міський голова                                                                          О.О.Бало

 

 

         № 56/15

                                    Про затвердження розпорядження    міського голови

           Розглянувши розпорядження,  прийняті    міським  головою Бало О.О.  у    травні місяці 2015 року   щодо надання адресної одноразової матеріальної допомоги громадянам міста, а саме  Кириленко І.Г. та  про безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей БКП «Благоустрій»,   керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

           Затвердити  розпорядження   міського голови прийняті у квітні  місяці 2015 року:

      - від   05 травня   2015 року №110  « Про надання адресної одноразової допомоги  Кириленко І.Г.»  ;

     - від  30 квітня  2015 року № 95     « Про  безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей БКП «Благоустрій»

        Міський голова                                                   О.О. Бало