Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
Адміністративні послуги

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від     11 вересня  2013  р.

 

   №  110 /13

 

Про   видачу ордеру на службове приміщення     

 

          Розглянувши подання    прокурора Барвінківського району   радника юстиції Долі Анатолія Євгеновича  від   30 серпня  2013 року № 22-02/1122вих-13   видачі  ордеру на службову квартиру №10 по вул. Леніна,61  м. Барвінкове Харківської області   прокурору прокуратури Барвінкіського району,  керуючись   Постановою Ради Міністрів УРСР від 4 лютого 1988 р. № 37 із змінами та доповненнями, Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1997 року “ Про службові жилі приміщення “,   ст.30 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

                                 В И Р І Ш И В:

 

1.     Скасувати ордер №17 від 28.09.2011 року  виданий старшому помічнику прокурора Барвінківського району на службову квартиру №10 по вул.. Леніна,61 м. Барвінкове, зв’язку з переводом його на інше місце роботи.

2.     Враховуючи необхідність надання службового житла   працівнику прокуратури Барвінківського району,  видати ордер  на службову квартиру №10 по вул. Леніна,61   м. Барвінкове загальною площею –     36,5 кв.м,  житловою площею –    17,8   кв.м.   

3.            Зобов’язати  :

3.1. Відповідно до розділу ІІ п. 21 Положення про порядок  надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР   в місячний термін  здати ордер у житлово-експлуатаційну організацію ( БКП „Благоустрій) та заключити договір найму службового приміщення.

  3.2. Згідно ст. 30 ЖК України   в 5-ти денний термін заключити договори на комунальні послуги з відповідними організаціями, та самостійно їх сплачувати.

4. Спеціалісту з соціальних питань Курченко О.В. внести зміни в журнал обліку житлових приміщень.

5. Контроль за виконанням  рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П.

  

№ 111/13

                 

Про  переобладнання офісу під  житлову квартиру

 

          Розглянувши заяву гр. погоджену  завідувачем сектору містобудування та архітектури Барвінківської районної державної адміністрації Даньшиною І.В., керуючись розд.У ст.26, 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.  Погодити  переобладнання офісу,

           2. Присвоїти поштову адресу

          3. Зобов‘язати 

          3.1.Замовити виготовлення проектної документації на переобладнання не житлового приміщення в житлове.

           3.2. Будівельні роботи проводити після отримання дозволу в інспекції ДАБК у Харківській області та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

            3.3. Після завершення будівельних робіт ввести обєкт в експлуатацію та отримати документи про право власності на житлову квартиру.

             4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

 

№112/13

 Про   надання дозволу на виконання реконструкції по індивідуальному газовому опаленню

 

          Розглянувши заяву гр. щодо надання дозволу на виконання реконструкції по індивідуальному газовому опаленню квартири, протокол засідання міжвідомчої комісії, керуючись п.5. ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Надати дозвіл на отримання технічних умов та розробки індивідуального теплопостачання.

           2.   Зобов‘язати   вищезазначеного громадянина:

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти індивідуального теплопостачання   квартири з розрахунком теплового балансу житлового будинку, згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт, в звязку з відокремленням від мереж централізованого опалення .

2.2.  Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією БПКГ ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території».

2.3. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

№ 113/13

                  

Про   затвердження Робочого проекту

 на водозабезпечення житлового будинку

та надання дозволу на підключення  його

 до центрального водогону міста

 

          Розглянувши заяву про затвердження Робочого проекту на водо- забезпечення житлового будинку та надання дозволу на підключення  його до центрального водогону міста, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

 

В И Р І Ш И В:

    1. Затвердити Робочий  проект на водозабезпечення житлового будинку.

     2. Надати дозвіл на підключення  житлового  будинку до центрального водогону міста, дотримуючись вимого Робочого проекту.

     3.Зобов`язати     гр. __:

      3.1.   Врізку в міський водогін виконати в присутності представника філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»»Барвінківське ПКГ».

      3.2.  Отримати  у спеціаліста з контролю за благоустроєм території міста виконавчого комітету Барвінківської міської ради дозвіл на проведення земельних робіт. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території.

      3.3. В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

       4. Попередити   гр., що в разі порушення п.2 даного рішення, відповідно до  ст. 152 Адміністративного кодексу, він  буде притягнутий  до адміністративної відповідальності.

      5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

№  114/13

 

Про передачу  кошторисної документації

 

Розглянувши лист директора філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське підприємство комунального господарства» Гончара О.А. від 11 вересня 2013 року №273  щодо передачі філії одного примірника ( оригінала) проектно-кошторисної документації, оригіналу експертного висновку та копії дозволу державної архітектурно-будівельної інспекції, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В  :

 

1. Передати філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське підприємство комунального господарства»:

                 - кошторисну частину  проектної документації  по робочому  проекту 

« Капітальний ремонт системи  опалення Дошкільного навчального закладу №3 по вул. 50 років Радянської України, 25 в м. Барвінкове Харківської області»;

                -  експертний звіт щодо  розгляду  кошторисної  частини проектної документації по робочому проекту « Капітальний ремонт системи  опалення дошкільного навчального закладу №3 по вул. 50 років Радянської України, 25 в м. Барвінкове Харківської області»;

               - копію  дозволу державної архітектурно-будівельної інспекції;

               - рішенні міської ради  VІ скликання  від 09 серпня 2013 року №595  «Про затвердження кошторисної документації».

 

2. Доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлову В.П.  передати  вищезазначений пакет документів філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське підприємство комунального господарства»  склавши відповідний акт приймання-передачі.

 

3.Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

від     27 вересня  2013  р.

  №   115/13

Про готовність КП «Благоустрій» до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки

Заслухавши інформацію директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. про готовність підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. про готовність підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки, прийняти до відома (додається), та визнати його роботу не задовільною.

             2. За неналежне виконання своїх посадових обов’язків  винести директору КП « Благоустрій»  Чередниченку Віктору Івановичу  догану.

3.  Директору КП «Благоустрій» активізувати роботу по заключенню договорів з фізичними та юридичними особами незалежно від форми власності на вивезення твердих побутових відходів.

             4. Заслухати на черговій сесії Барвінківської міської ради звіт  директора КП «Благоустрій» Чередниченка В.І. про фінансово-господарську діяльність підприємства станом на 01.10 2013 року.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козлова В.П. 

 №  116 /13

 

Про затвердження розпорядження  в.о. міського голови

 

Розглянувши розпорядження,  прийняті  в.о. міського голови  Блудовою Г.В. у вересні  місяці  2013 року  щодо безкоштовної передачі КП   «Благоустрій» зрубу на колодязь,  банерів та ПММ,  керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківський виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           Затвердити  розпорядження  в.о. міського голови прийняті  в   вересні   місяці 2013 року :

від    10 вересня   2013 року № 231 «Про  безкоштовну  передачу       зрубу на колодязь, банерів та ПММ  БКП «Благоустрій»;

від    20 вересня   2013 року № 241 «Про  безкоштовну  передачу контейнерів для твердих побутових  відходів  БКП «Благоустрій».

 

 №  117 /13

 

Про надання адресної одноразової матеріальної  допомоги громадянам міста.

 

Розглянувши заяви громадян з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування та в зв’язку зі скрутним матеріальним станом на проживання, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях,  беручи до  уваги акти обстежень  матеріально-побутових  умов, інші надані документи, відповідно до Положенням про надання матеріальної  допомоги  малозабезпеченим  громадянам  міста,  затвердженим   рішенням   ХХХ1 сесії  міської ради УІ скликання  від  26 лютого  2009 року № 441 зі змінами та доповненнями,  враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 30 квітня 2013 року № 41/13 «Про перенесення розгляду звернень малозабезпечених громадян міста щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги, керуючись ст. 34  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   виконавчий  комітет Барвінківської  міської ради

                                      

В И Р І Ш И В:

1.Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на лікування наступним громадянам міста :

2.Надати,як виняток, адресну одноразову матеріальну допомогу в звֹязку зі скрутним матеріальним станом на проживання наступним громадянам міста :

     3.Головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби виконавчого комітету міської ради Янгурській Н.В.  сплатити  кошти  готівкою  в сумі  1300 гн.  із  загального фонду.

                       

 №  118 /13

 

Про клопотання перед Барвінківським районним судом

щодо  призначення опікуна

над гр. ___

       Розглянувши, заяву гр. про призначення його опікуном над матір’ю, та взявши до уваги  що:

 - відповідно довідки обласної психіатричної лікарні №2 від   04.09.2013 року № 664 гр. гр.._страждає на хронічну психічну  хворобу: шизофренія параноідальної форми та в силу свого психічного розладу здоров’я потребує  стороннього догляду та нагляду ;

- гр. на даний час мешкає разом з  сином  ;

- відповідно характеристики за місцем проживання гр.  характеризується позитивно.

  Керуючись ст. 34 п. 4-б Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, ст. 58 Цивільного Кодексу України, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

  

                                                          В И Р І Ш И В:

 

        Клопотати перед Барвінківським районним судом щодо  призначення гр. опікуном над матір’ю

    

     №119 /13

 

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітньої 

 

Розглянувши клопотання начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації   Сухара Д.С.. від  09.09.2013р.  № 189    щодо постановки   на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітньої, дитини-сироти,  в зв’язку з досягненням 16-и річного віку,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

-  мати, померла 10.02.2007 року.  

- батько, записаний відповідно до ч.2 ст. 135 Сімейного Кодексу України.     

- за неповнолітньою у Державному   реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні відомості;

 -  розпорядженням Барвінківської РДА від   23.07.2009 року   № 186   опікуном   була призначена   ;

- неповнолітня   мешкає в домоволодінні   піклувальника,   

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину-сироту__.

2. Довести до відома гр.,  піклувальника,    та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень      зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1   буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  Курченко О.В.

         № 120 /13

 

  Про  постановку  на  квартирний облік

 

Розглянувши клопотання начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації   Сухара Д.С. від  09.09.2013р.  № 190    щодо постановки   на квартирний облік для  поліпшення житлових умов  особи з числа дітей-сиріт,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

-  мати померла 10.02.2007 року.  

- батько записаний відповідно до ч.2 ст. 135 Сімейного Кодексу України;     

- за у Державному   реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні відомості;

-  розпорядженням Барвінківської РДА від   23.07.2009 року   № 186    піклувальником була призначена   ;

-  мешкає в домоволодінні колишнього   піклувальника,   

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  особи з числа дитей-сиріт. 

2. Довести до відома гр.  . 

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1   Щолок Ангеліна Василівна   буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  Курченко О.В.

№ 121 /13  

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітнього

 

Розглянувши клопотання  начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації   Сухара Д.С.. від  09.09.2013р.  № 138    щодо постановки   на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітнього, дитини, позбавленої батьківського піклування,  в зв’язку з досягненням 16-и річного віку,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

-  мати,  рішенням Барвінківського районного суду від 30.11.2010 року позбавлена батьківських прав у відношенні сина.

- батько,   рішенням Барвінківського районного суду від 30.11.2010 року позбавлена батьківських прав у відношенні сина;

- за неповнолітнім  у Державному   реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні відомості;

-  розпорядженням Барвінківської РДА від  04 січня 2011 року   № 1  піклувальником   була призначена гр..___ ;

- неповнолітній  мешкає в домоволодінні   піклувальника,  

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  , п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину, позбавлену батьківського піклування,

2. Довести до відома гр.,  піклувальника, та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень  зобов’язаний щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1  буде  знятий з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  Курченко О.В.

      № 122 /13

 

  Про  постановку  на  квартирний облік

  Колісник Ангеліни  Володимирівни

 

Розглянувши клопотання начальника служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації   Сухара Д.С.. від  13.09.2013р.  № 231    щодо постановки   на квартирний облік для  поліпшення житлових умов   особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

-  мати,  рішенням Барвінківського районного суду від 11 жовтня 2004 р. визнана  недієздатною; 

- батько,  записаний відповідно до ч.2 ст. 135 Сімейного Кодексу України.     

-   за у Державному   реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні відомості;

-   рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від26.11.2004 року № 271 опікуном над малолітньою був призначений гр..__

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,  п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов особу з числа  дітей, позбавлених батьківського піклування,

2. Довести до відома гр.   :

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень вона  зобов’язана щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1  вона   буде  знята з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  Курченко О.В.

     № 123 /13  

 

  Про  постановку  на  квартирний облік

неповнолітнього

 

Розглянувши клопотання  завідувача сектором опіки та піклування служби у справах дітей Барвінківської районної державної адміністрації  Жукової В.М. від  19.09.2013р.  № 355    щодо постановки   на квартирний облік для  поліпшення житлових умов неповнолітнього   дитини-сироти,  в зв’язку з досягненням 16-и річного віку,  протокол житлової комісії, та взявши до уваги те, що:

-  мати, померла  01.11.2001року.

- батько  записаний за вказівкою матері;  .

- за неповнолітнім у Державному   реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні відомості;

- рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 26 вересня 2002 року №296 опікуном над неповнолітнім була призначена;

- неповнолітній Павловський В.Б.  мешкає в домоволодінні опікуна

керуючись  ст. 39, 43,45  ЖК  України,   п. 46.3. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень  ст. 30  п.6-б  Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,    виконавчий комітет Барвінківської міської ради

                                             В И Р І Ш И В:

                1.  Поставити на позачергову квартирну  чергу, для  поліпшення житлових умов  дитину-сироту,  

2. Довести до відома гр.    ,  піклувальника  та служби в справах дітей Барвінківської РДА  що:

2.1.Згідно п.25 Постанови КМ України № 897 від 09.11.1995 року “ Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов, і надання їм жилих приміщень    зобов’язаний щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводити  обновлення відповідних документів в обліковій справі по квартирному  обліку. 

 2.2. В разі невиконання п.2.1   буде  знятий з квартирного обліку.

                 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста міськвиконкому  Курченко О.В.

 

           

  № 124/13

                 

Про надання дозволу  на отримання технічних умов

та розробки проекту індивідуального газового теплопостачання і відокремлення від мереж централізованого опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках

 

            Розглянувши заяви фізичних осіб щодо надання дозволу на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення квартир в багатоквартирному  житловому будинку, протокол засідання міжвідомчої комісії , керуючись п.5 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального газового теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення квартири в багатоквартирних  житлових будинках  м. Барвінкове наступним громадянам:

2. Зобов`язати вищеназваних громадян :

2.1.Виготовити за власний рахунок проекти індивідуального теплопостачання   квартири з розрахунком теплового балансу житлового будинку, згідно з санітарними нормами та переліком необхідних до виконання робіт, в звязку з відокремленням від мереж централізованого опалення .

2.2.  Відповідно до проектної документації за власний рахунок виконати роботи по переобладнанню системи опалення в квартирах, узгодивши виконання робіт з філією БПКГ ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території».

2.3. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію індивідуального опалення знятись з обліку споживачів філії ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

№ 125/13

 

Про надання дозволу на  розробку проектно – технічної документації на підключення до комунального водогону м. Барвінкове.

 

               Розглянувши заяву   щодо надання дозволу на розробку проектно-технічної документації на підключення до комунального водогону м. Барвінкове, технічні умови на виготовлення проектно – технічної документації на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, технічні умови на установку приладу обліку, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл гр. на розробку проектно – технічної документації на підключення до комунального водогону м

              

2.Вищевказаному громадянину розроблену проектно – технічну документацію на підключення до комунального водогону м. Барвінкове надати на розгляд виконавчому комітету в термін до 01 жовтня 2014 р.

2.1. При не виконанні умов зазначених у п.2 цього рішення вважати його таким, що втратив чинність.

3. Дозвіл на підключення житлових будинків до комунального водогону буде прийнято окремим рішенням.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.

 

№ 126/13

                 

Про  перебудову в квартирі

 

          Розглянувши заяву гр. щодо перебудови  в квартирі, керуючись розд.У ст.26, 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 п.2  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.  Погодити  гр. перебудову в квартирі          

          2. Будівельні роботи проводити після отримання дозволу в інспекції ДАБК у Харківській області та внести зміни в технічну документацію в КПТІ.

          3. Після завершення будівельних робіт ввести обєкт в експлуатацію та отримати документи про право власності на житлову квартиру.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу ЖКГ міськвиконкому Гапона Є.Б.