Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

 

РІШЕННЯ

     від  20  січня    2012 року                                                                         № 274

Про  затвердження порядку денного
ХУІІ сесії  Барвінківської  міської  ради  УІ скликання.

Відповідно до ст. ст. 43,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» затвердити на розгляд ХУІІ сесії міської ради УІ скликання такий порядок денний:

                 1.Про затвердження проектно-кошторисної документації
«Газифікація південно-західної частини міста Барвінкове
Харківської області з ГРП».

                           Інформує : Магда В.Г. – міський голова

                2. Про внесення доповнень до рішення ХХХХVІІІ сесії  міської ради V скликання від 17.09.2010 року № 706 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб».(зі змінами)

                       Інформує : Лямцев О.Л., спеціаліст з питань регуляторної політики та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

               3. Про внесення змін та доповнень до  рішення «Про бюджет м. Барвінкового на 2012рік».

                Інформує : Докунін М.О., спеціаліст з питань регулювання  земельних відносин міськвиконкому.

              4. Про внесення змін та доповнень до Положення про  узгоджувальну комісію по  вирішенню земельних спорів.

                Інформує : Докунін М.О., спеціаліст з питань регулювання  земельних відносин міськвиконкому.

Різне :       Про розгляд звернення гр. Магди А.М. щодо встановлення ставки єдиного податка для його вида підприємницької діяльності у сфері права за кодом 6910 КВЕД ДК 009:2010.

                  Інформує : Лямцев О.Л., спеціаліст з питань регуляторної політики та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

 

       Міський голова                                                                                       В.Г.Магда

 

 РІШЕННЯ

від  20 січня  2012 року                                                                               № 275

 Про затвердження проектно-кошторисної документації
«Газифікація південно-західної частини міста Барвінкове
Харківської області з ГРП»

          Розглянувши проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Газифікація південно-західної частини міста Барвінкове Харківської області з ГРП», відповідно до «Програми газифікації міста Барвінкового на 2011-2015 роки», затвердженої рішенням V сесії міської ради VІ скликання від 17.02.2011р. № 63, враховуючи позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації «Газифікація південно-західної частини міста Барвінкове Харківської області з ГРП»  від 15.11.2011р. № 21-01164-11, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Барвінківська міська  рада

ВИРІШИЛА:

            1.Затвердити проектно-кошторисну документацію по об’єкту: «Газифікація південно-західної частини міста Барвінкове Харківської області з ГРП»   в сумі 7509520 грн. (сім мільйонів п’ятсот дев’ять тисяч п’ятсот двадцять грн.).

         Міський голова                                                              В.Г.Магда

 

 РІШЕННЯ

    від     20 січня  2012 року                                                                            №  276

Про внесення доповнень до рішення  ХХХХVІІІ сесії  міської ради V скликання від 17.09.2010 року № 706 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб»(зі змінами).

Відповідно до п. 30.5, 30.9 ст. 30 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів» № 4014-VI від 04.11.2011 року, п. 18 ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», п. 23.ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись п. 24, 28 ст.26 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                      

                                      ВИРІШИЛА:                                           

1. Внести доповнення до пункту 2 рішення  ХХХХVІІІ сесії  міської ради V скликання від 17.09.2010 року № 706 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб» з урахуванням змін рішення ХІV сесії  міської ради VІ скликання від 15.12.2011 року № 237 «Про внесення змін до рішення ХХХХVІІІ сесії  міської ради V скликання від 17.09.2010 року № 706 «Про встановлення розміру ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб» доповнивши підпунктом г) в такій редакції:

«г) встановити на 2012 рік по сплаті ставок єдиного податку, які визначені у розмірі 20 відсотків від мінімальної заробітної плати для суб’єктів підприємницької діяльності, що відносяться до другої групи платників єдиного податку знижку, у розмірі 5 відсотків, таким категоріям громадян:

            - фізичним особам - суб’єктам підприємницької діяльності, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і є інвалідами 1 і 2 групи;

            - фізичним особам - суб’єктам підприємницької діяльності, які мають статус ветерана війни та є інвалідами 1 і 2 групи.

        

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань планування, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі і побуту (Макаровська Л.В.)

 

Міський голова                                                                                 В.Г. Магда

Подпись:  

 

РІШЕННЯ

            від  20 січня 2012  року                                                                           №  277

Про внесення змін та доповнень до  рішення
«Про бюджет м. Барвінкового на 2012рік»

Відповідно до п. 11 розділу І Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів» від 22.12.2011р №4235-VІ, керуючись п.23 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада                              

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до п.10 рішення ХVІ сесії міської ради VІ скликання від 30 грудня 2011 року №259 «Про бюджет м. Барвінкового на 2012рік», а саме: 

- після слів: «в м. Барвінкове визначена в розмірі» цифру: «0,77» змінити на цифру «0,84».

2. Доручити виконавчому комітету міської ради впродовж 10 днів проінформувати платників податку за землю про внесення зміни через газету «Вісті Барвінківщини».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів ( Л.В. Макаровська).  

         Міський голова                                                   В.Г. Магда

 

 РІШЕННЯ

            від   20 січня 2012  року                                                               №  278

Про внесення змін та доповнень до 
Положення про  узгоджувальну комісію по  вирішенню земельних спорів

Відповідно до пп. 3. ст. 1 Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо скорочення строку відведення земельних ділянок для містобудівних потреб» від 22.12.2011р №4215-VІ, керуючись п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада                               

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнити пп.3.3. п.3 Положення про  узгоджувальну комісію по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування затвердженого рішенням ХХХV сесії Барвінківської  міської ради V скликання від  16 липня  2009 року № 511, а саме: 

- після слів: «розглядаються на підставі заяви однієї із сторін у» слова: «місячний термін» змінити на слова «тижневий строк».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології ( М.К. Прихода).

         Міський голова                                                   В.Г. Магда

 

РІШЕННЯ

    від  20 січня 2012 року                                                                                       №  279

Про розгляд звернення громадянина Магди Анатолія Миколайовича щодо встановлення ставки єдиного податку для його вида діяльності у сфері права за кодом 6910 КВЕД ДК 009:2010. 

Розглянувши звернення громадянина Магди А.М. щодо встановлення ставки єдиного податку для його вида діяльності у сфері права за кодом 6910 КВЕД ДК 009:2010 в межах 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, керуючись п.п. 12.3.7 ст. 12 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                   

                                           ВИРІШИЛА:                                                       

           1. Відмовити громадянину Магді А.М. у встановленні індивідуальної  ставки єдиного податку для його вида діяльності.

          2. Доручити виконавчому комітету міської ради направити Магді А.М. копію даного рішення та копію рішення № 276 від 20.01.2012 року.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань законності, правопорядку регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян (Баляса В.О.)

Міський голова                                                     В.Г. Магда