Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

 

РІШЕННЯ

 

  від 26 лютого  2014 року                                                      №  785

 

Про затвердження порядку денного

позачергової ХХХУІІ сесії 

Барвінківської міської ради

УІ скликання.

Відповідно до ст.ст.26,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» затвердити на розгляд позачергової ХХХУІІ сесії міської ради УІ скликання такий порядок денний:

 

1.Про розгляд звернення зборів громадян щодо збереження пам»ятників історії, об»єктів культурної спадщини та матеріальних цінностей територіальної громади міста Барвінкове.

              Інформує : Табачнік Т.М. – депутат Барвінківської міської ради.

2.Про розгляд звернення голови Барвінківської районної організації ВО «Свобода» Пащенко В.В. про демонтаж пам»ятника Леніну.

             Інформує : Пащенко В.В. - голова Барвінківської районної організації ВО «Свобода».

В.о. міського голови                                           Блудова Г.В.

 

РІШЕННЯ

       від  26 лютого 2014 року                                                        № 786

Про розгляд звернення зборів громадян щодо збереження пам’ятників історії, об’єктів культурної спадщини та матеріальних цінностей  територіальної громади міста Барвінкове

Розглянувши звернення зборів громадян міста від 25 лютого 2014 року, враховуючи думку громадських організацій, пропозиції голів постійних депутатських комісій з метою недопущення конфліктів, уникнення актів вандалізму щодо пам’ятників та монументів а також майна територіальної громади міста Барвінкове, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та «Про охорону культурної спадщини», міська рада

                                             ВИРІШИЛА:

1.  Забезпечити збереження та цілісність  пам’ятників  і монументів, дотримуючись норм і правил у сфері охорони культурної спадщини на території міста Барвінкове.

2. Проінформувати про прийняте рішення громадськість через районну газету «Вісті Барвінківщини».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян ( голова комісії Мірошніченко В.С.) 

В.о. міського голови                                                Г.В. Блудова

 

РІШЕННЯ

       від  26 лютого 2014 року                                                        № 787

Про розгляд звернення голови Барвінківської районної організації        ВО «Свобода» Пащенко В.В. щодо демонтажу пам’ятника Леніну.

Розглянувши звернення голови Барвінківської районної організації     ВО «Свобода» Пащенко В.В. щодо демонтажу пам’ятника Леніну, який знаходиться на території міста, є власністю територіальної громади   м. Барвінкове, перебуває на балансі Барвінківського виконавчого комітету міської ради та в зв’язку з відсутністю підстав щодо його демонтажу, враховуючи пропозиції голів постійних депутатських комісій міської ради, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                         ВИРІШИЛА:

1. Відмовити голові Барвінківської районної організації ВО «Свобода» Пащенко В.В. в демонтуванні пам’ятника Леніну в місті Барвінкове.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян ( голова комісії Мірошніченко В.С.) 

 

В.о. міського голови                                                Г.В. Блудова