Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

 

РІШЕННЯ 

  від  17 червня  2015 року                                                                        №  1129

 

Про затвердження порядку денного
позачергової
LІІІ сесії  Барвінківської міської ради УІ скликання

Відповідно до ст.ст.26,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» затвердити на розгляд позачергової LІІІ сесії міської ради УІ скликання такий порядок денний:

1. Про   внесення  змін до рішення міської ради від 23 січня 2015 року № 996      « Про бюджет м. Барвінкового на 2015 рік».

            Інформує : Янгурська Н.В.- головний бухгалтер відділу бухгалтерської служби.   

2. Про внесення  змін та доповнень до « Програми фінансового забезпечення  дошкільних навчальних закладів освіти м.Барвінкового  на 2015 рік».

            Інформує : Янгурська Н.В.- головний бухгалтер відділу бухгалтерської служби.

3.  Про погодження продовження терміну дії контракту з директором Барвінківського  комунального підприємства “Благоустрій “.

             Інформує :Бало О.О. – міський голова

4.Про надання дозволу на розробку проекту благоустрою об'єкту комплексного благоустрою «Сквер по вулиці Леніна, 7А в місті Барвінкове».

                  Інформує: Докунін М.О. –начальник відділу земельних відносин та соціальних питань

5.Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель в місті Барвінкове Харківської області на 2011-2020 роки.

               Інформує: Докунін М.О. –начальник відділу земельних відносин та соціальних питань

6.Про внесення змін та доповнень до додатку №  4 «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Барвінкового на 2011-2012 роки та на період до 2015 року». 

                   Інформує:Гапон Є.Б.- заступник міського голови з питань виконавчих органів ради

 

Міський  голова                                                         О.О.Бало

                                                 Рішення

 

«17» червня  2015 року                                                        № 1130

 

Про   внесення  змін до

рішення міської ради від

23 січня 2015 року № 996 « Про

бюджет м. Барвінкового на 2015 рік»

         Заслухавши інформацію про внесення змін до міського бюджету  2015 року , відповідно до листа Барвінківської районної Державної адміністрації та Барвінківської районної ради від 16.06.2015р. № 01-70/1821/01-28/229,  керуючись  Законом  України  “ Про  Державний  бюджет    України   на  2015 рік ”,   п.23  ст.26 Закону  України  “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні ”, враховуючи пропозицію комісії з питань планування   бюджету  і фінансів  розвитку підприємництва, торгівлі та побуту,  міська  рада

                                                         ВИРІШИЛА:

1.     Визначити на 2015 рік:

 

-  доходи міського  бюджету у сумі 6569,3 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 6322,2 тис. грн., доходи спеціального фонду  міського бюджету 247,1 тис. грн., згідно з додатком №1до  цього рішення;

-  видатки міського бюджету у сумі 8318,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету  6806,4 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 1512,4 тис. гривень; за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів згідно з додатком 2 цього рішення.

2. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів міського бюджету на 2015 рік у сумі 50,0 тис.грн.

3. Затвердити на 2015 рік  резервний фонд міського бюджету у сумі 33,0 тис. грн.

     4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток № 3) на 2015 рік

     5. Установити дефіцит міського бюджету у сумі 484,2 тис.грн., який

складається з дефіциту загального  фонду  в сумі 484,2 тис.грн.         

        Джерелом покриття дефіциту загального фонду міського бюджету визначити вільний залишок коштів, що спрямовується на видатки загального фонду 484,2 тис.грн.

        6. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 1265,3 тис.грн., джерелом покриття якого визначити  залишки коштів спеціального фонду станом на 01.01.2015року в сумі 1265,3  тис.грн (єдиний податок  в сумі – 1175,4  тис.грн.,  плата за послуги , що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю – 13,7 тис.грн., 9,0 тис.грн.-від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, 47,0 тис.грн.- збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності в частині провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, 28,0 тис.грн.- збір за першу реєстрацію транспортного засобу)(додаток № 4 )

               7.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду міського бюджету на 2015 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ,

- нарахування на заробітну плату,

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів,

- забезпечення продуктами харчування,      

         -   оплата комунальних послуг та енергоносіїв

-         поточні трансферти місцевим бюджетам,

-         поточні трансферти населенню,

       8. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію   окремих місцевих регіональних  програм у сумі 2369,2 тис.грн. (додаток № 5).

        9.  Збільшити  видаткову  частину  міського бюджету  по загальному фонду за  рахунок   вільного  залишку  станом  на  01.01.2015 р  на  суму  5,0   тис. грн.  та  направити  їх  на:

КФК 010116 « Органи місцевого самоврядування» в сумі –  1,0 тис.грн.

           КЕКВ 2240 « Оплата послуг ( крім комунальних)» в сумі -1,0 тис.грн. (виготовлення технічної документації  на приміщення по вул..Щорса № 2А/1 та вул..Пушкіна № 21 А)

КФК 070101 «Дошкільні заклади освіти» в сумі – 4,0 тис.грн.

              КЕКВ 2240 «Оплата послуг ( крім комунальних)»  в сумі – 4,0 тис.грн.(  проведення робіт по повірці теплових лічильників)

     

      10. Збільшити    видаткову  частину  міського  бюджету по спеціальному фонду в  сумі 300,0  тис. грн.   за  рахунок  вільного  залишку  станом  на  01.01.2015р.(300,0 тис.грн -  єдиний податок) та  направити їх на:

    

                 КФК  250380  « Інша субвенція» КЕКВ  3220 « Капітальні трансферти

органам державного управління інших рівнів» - в сумі 300,0 тис.грн.( капітальний ремонт м’якої покрівлі Барвінківської гімназії №1).

                     

         11.  .Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України  надати право  міськвиконкому в особі міського голови отримувати у порядку ,

визначеному Кабінетом Міністрів України:

         - позики на покриття тимчасових касових розривів, міського бюджету

пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку

на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.     

 

 12. Головному  розпоряднику  коштів  міського  бюджету   забезпечити  в  першочерговому порядку   потребу  в  коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених Законом України умов оплати

праці та розміру мінімальної заробітної праці; на  проведення  розрахунків  за  електричну і теплову  енергію, водопостачання,  водовідведення та  послуги  зв’язку, які  споживаються   бюджетними  установами, не допускаючи  будь-якої простроченої заборгованості  із  зазначених  видатків.

               Затвердити   ліміти  споживання енергоносіїв у  натуральних  та  грошових  показниках на 2015 рік.

                                      

          13 .Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України  надати право  міськвиконкому в особі міського голови отримувати у порядку , визначеному Кабінетом Міністрів України:

         - позики на покриття тимчасових касових розривів, міського бюджету

пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку

на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

       14. Головному  розпоряднику  коштів  міського  бюджету   забезпечити  в  першочерговому порядку   потребу  в  коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених Законом України умов оплати

праці та розміру мінімальної заробітної праці; на  проведення  розрахунків  за  електричну і теплову  енергію, водопостачання,  водовідведення та  послуги  зв’язку, які  споживаються   бюджетними  установами, не допускаючи  будь-якої простроченої заборгованості  із  зазначених  видатків.

               Затвердити   ліміти  споживання енергоносіїв у  натуральних  та  грошових  показниках на 2015 рік.

           

       Головному розпоряднику коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання , водовідведення, природній газ та послуги зв’язку , які споживаються бюджетними установами та

укладання  договорів за кожним видом енергоносіїв  у межах встановлених   обґрунтованих  лімітів для кожної установи   ( додаток № 6).

 

15. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2015 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.  

 

       16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету України на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України

          

     17. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2015 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України .

     

    18. Надати  міському  голові  право  брати   бюджетні  зобов’язання та 

здійснювати   відповідні   видатки у 2015 році за   загальним  фондом   бюджету  тільки  в  межах  бюджетних  асигнувань, встановлених  кошторисами, враховуючи необхідність  виконання  бюджетних  зобов’язань  минулих  років, узятих  на  облік  в  органах  Державного  казначейства.

Зобов’язання  взяті  розпорядником  коштів  міського  бюджету  без  відповідних  бюджетних  асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням міської ради про міський бюджет,  не вважаються  бюджетними  зобов’язаннями  і не  підлягають  оплаті  за  рахунок  бюджетних  коштів. Взяття  таких  зобов’язань є бюджетними  правопорушеннями.

Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

   За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати,  а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами ( крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.  

     

        19. Встановити, що керівники  бюджетних  установ утримують  чисельність працівників  та  здійснюють  фатичні  видатки  на  заробітну  плату, включаючи 

видатки  на  премії  та  інші  види  заохочень  чи   винагород, матеріальну допомогу, лише  в  межах  фонду  заробітної  плати, затвердженого  для  бюджетних  установ  у  кошторисах на 2015 рік.

 

        20. Надати  повноваження  виконавчому  комітету міської  ради  у   міжсесійний  період за  обґрунтуванням  головного розпорядника  коштів  міського  бюджету, в процесі виконання міського бюджету , у виняткових випадках,  розподіляти  і  спрямовувати  вільні  залишки  коштів  міського  бюджету, що  створилися  на  01.01.2015 року, вносити зміни в міський бюджет в частині зміни обсягів міжбюджетних трансфертів, перевиконання доходної частини міського бюджету та  ,  насамперед,  на  погашення  заборгованості  з  оплати  праці  бюджетних установ,нарахувань  на  заробітну  плату, оплату  комунальних  послуг  та  енергоносіїв,  а також  для  забезпечення збалансованого  економічного  та   соціального розвитку   міської  територіальної  громади  з  наступним   затвердженням  сесією  міської  ради.

        Надати  повноваження   виконавчому  комітету  міської  ради та міському голові   за  обґрунтуванням  головного  розпорядника   коштів  міського  бюджету, приймати рішення щодо здійснення  перерозподілу  видатків  за  економічною  та

функціональною  класифікацією  в  межах  загального  обсягу   його  бюджетних  призначень  з  наступним  затвердженням  сесією  міської  ради.

Головному  бухгалтеру відділу бухгалтерської служби міськвиконкому,  при  внесенні  змін  до  розпису  міського  бюджету  надавати  довідки-повідомлення  органам  державного  казначейства  та  РФУ

 21. Дозволити міськвиконкому, у виключних випадках отримувати готівку на придбання продуктів харчування, медикаментів, запчастин, ПММ, квітів,папір,  оплату послуг зв’язку, заправка картриджа та здійснювати інші видатки, які не можуть бути проведені за безготівковою оплатою.

 

  22. Міському голові вжити заходи, щодо оптимізації граничної чисельності працівників бюджетних установ  Барвінківської міської ради, не допускаючи її збільшення проти врахованої в розрахунках до  міського бюджету на 2015 рік.

 

  23. Надати право міському голові при підписанні договорів «Про закупівлю

товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти» в разі необхідності, передбачати попередню оплату на товари , роботи і послуги згідно з Постановою КМУ від 23 квітня  2014 року №117 « Про здійснення  попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».

 

  24. Надати право міському голові укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та районним бюджетом.

 

   25. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною

 

   26. Це  рішення  Барвінківської  міської  ради  набирає  чинності  з 17 червня 2015  року.

   

     27.  Відповідно  до  ст. 28 Бюджетного  кодексу  України  оприлюднити  рішення  Барвінківської  міської  ради  « Про внесення змін до рішення міської

ради від 23 січня 2015року № 998  “ Про  бюджет м. Барвінкове  на  2015  рік ”  у  десятиденний  термін з  дня  його  прийняття на сайті міської ради .

 

    28Контроль  за  виконанням  бюджету м. Барвінкового  на  2015  рік  покласти  на  постійну  комісію  міської  ради  з  питань планування   бюджету  і фінансів   розвитку підприємництва, торгівлі та побуту   (Макаровська Л.В.)

 

 Міський голова                                                    О.О.Бало

  

Рішення

 

             від  17 червня 2015 року                                                                 №1131

 

Про внесення  змін та доповнень до « Програми

фінансового забезпечення  дошкільних навчальних

закладів освіти м.Барвінкового  на 2015 рік

 

                     Відповідно до внесених змін до бюджету м.Барвінкове на 2015 рік, беручи до уваги пропозиції постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів,  розвитку підприємництва, торгівлі та побуту , керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», міська рада 

                                      вирішила:

1.     Внести зміни  та доповнення до « Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних  закладів освіти м.Барвінкового на 2015 рік» , затвердженої рішенням LII сесії міської ради VI скликання від 05.06.2015р. № 1096, а саме:

    Пункт 6.Заходи доповнити наступними позиціями « повірка теплового лічильника» та «придбання твердого палива» .Даний пункт викласти в новій редакції:

    6.Заходи.

          - Виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам дошкільних навчальних закладів;

         - забезпечення розрахунку по енергоносіях ;

         - придбання канцтоварів, госпінвентаря, ,підписки;

         - оплата послуг (крім комунальних);

         - витрати на відрядження.

         -  оплата продуктів харчування;

          - придбання медикаментів та миючих засобів;

           -повірка теплового лічильника ;

           - придбання твердого палива.

Пункт 7. Фінансування програми  цифру « 1536363» замінити на цифру «1540363» та даний пункт викласти в новій редакції

           Фінансове забезпечення заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів, що передбачатимуться у міському бюджеті та за рахунок коштів отриманих від  районного бюджету міжбюджетні трансферти у вигляді іншої субвенції  для реалізації заходів, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

          Обсяги бюджетних асигнувань визначено, враховуючи необхідність забезпечення конкретних заходів Програми, орієнтовних витрат для її реалізації, розрахованих на підставі встановлених норм та нормативів, прогнозних показників та тарифів , а також з урахуванням можливостей дохідної частини міського бюджету , спрямування на вказані цілі коштів із позабюджетних джерел та районного бюджету.

 

№ з/п

     Назва галузі

          Джерела та обсяги фінансування , грн..

Всього

            У тому числі за рахунок

Районного

бюджету

Міського

бюджету

Інші джерела

1

Освіта ( ДНЗ)

4224863

2437400

1540363

247100

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів,  розвитку підприємництва, торгівлі та побуту  ( МакаровськаЛ.В.)

 

Міський голова                                                    О.О. Бало

                               

РІШЕННЯ

 

         від   17  червня  2015 року                                                                       №   1132

 

Про погодження продовження терміну дії контракту з директором Барвінківського комунального підприємства“Благоустрій"

        Відповідно до статей 21, 23 Кодексу законів про працю України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Контрактом з директором Барвінківського  комунального підприємства “Благоустрій» комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове від 20 червня 2014 року та враховуючи пропозицію постійних  комісій міської  ради з питань житлово-комунального господарства та з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян,  Барвінківська міська рада

                                                   ВИРІШИЛА:

1.Погодити продовження терміну дії контракту від 20 червня 2014 року , укладеного з директором Барвінківського  комунального підприємства “Благоустрій» Усатовим Ігорем Анатолійовичем з 20 червня 2015 року до  20 червня  2016 року.

2.Доручити міському голові  Бало О.О. укласти із зазначеною особою відповідну додаткову угоду до контракту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян. (Мірошніченко В.С.)

 

  

                    Мський голова                                                    О.О. Бало

 

 

РІШЕННЯ

 

                    від  17 червня  2015 року                                                              № 1133

 

Про надання дозволу на розробку проекту благоустрою об'єкту комплексного благоустрою «Сквер по вулиці Леніна, 7А в місті Барвінкове»

 

Розглянувши лист голови Громадської організації «Патріоти Барвінківщини» від 11.06.2015р. №003/15 Будицького В.С., керуючись ст.ст. 11,20,22 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                                ВИРІШИЛА:

1. Надати Громадській організації «Патріоти Барвінківщини» код 39662044 дозвіл на замовлення проекту благоустрою об'єкту комплексного благоустрою «Сквер по вулиці Леніна, 7А в місті Барвінкове», який розташований по вул. Леніна, 7А в м. Барвінкове Харківської області шляхом встановлення малих архітектурних форм, дитячого і спортивного майданчиків, сцени, фонтану, огорожі, пішохідних доріжок, здійснення озеленення території, тощо.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства. 

 

          Міський  голова                                            О.О.Бало

 

 

РІШЕННЯ

 

                    від  17 червня  2015 року                                                              № 1134

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель в місті Барвінкове Харківської області на 2011-2020 роки

Розглянувши доповідну записку начальника відділу земельних відносин та соціальних питань Докуніна М.О. від 15.06.2015р №02-17/  щодо необхідності проведення корегування проектів землеустрою, керуючись п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнити таблицю №5 п2.4. Розділу 2 «Програми розвитку земельних відносин та охорони земель в місті Барвінкове Харківської області на 2011-2020 роки», пп. б) та пп. г) пункту 2 таблиці №5 вилучити.

Викласти таблицю №5 в такій редакції:

Табл. №5

Інвентаризація земель в межах м. Барвінкове та земель запасу і резервного фонду за межами міста Барвінкового, що відносяться до земель Барвінківської міської ради.

№ п/п

Найменування робіт

Рік виконання

Кошти для проведення робіт, тис. грн.

Площа земель,

яка буде про інвентаризована, га

 

місцевий бюджет

державний бюджет

1

2

3

4

5

6

1

Виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під нерухомим майном територіальної громади міста Барвінкового

2012-2014

99,0

-

100,0000

Продовження Табл. №5

1

2

3

4

5

6

                  2

Виготовлення проекту із землеустрою щодо формування земельної ділянки  в місті Барвінкове:

а) земельна ділянка обмежена вулицями Куйбишева від №85 до №103, Київська від №60 до №2, І. Франка №1а та полосою відведення ДП «Донецька залізниця»;

в) земельна ділянка обмежена вулицею Леніна від №26 до мосту через р. Сухий Торець, міст через р. Сухий Торець, від до мосту через р. Сухий Торець до будинку № 37 по вул. Леніна;

д) земельна ділянка обмежена вул. Червонозаводська від  №24 до №46, кладовищем «Червонозаводське» та лінією відводу ДП «Донецька залізниця»

 

 

 

 

 

2014-2015

 

 

 

 

 

 

45,0

 

 

6,0

 

6,0

 

 

 

-

 

 

-

 

-

 

 

30,0000

 

 

 

 

1,0000

 

 

1,5000

3

Виготовлення проекту із землеустрою щодо впорядкування території земель запасу і резервного фонду за межами міста Барвінкове, що відноситься до земель Барвінківської  міської ради

2012-2014

98,0

-

318,5200

4

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Золотий ключик» по вул. 50 років Радянської України, 25А в м. Барвінкове

2014-2015

5,8

-

0,6700

5

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення по вул. Леніна, 52 в м. Барвінкове

2014-2015

4,5

-

0,0600

6

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування свердловини №5 по вул. Штирова, 211А в м. Барвінкове

2014-2015

4,5

-

0,0900

7

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адміністративної будівлі по вул. Леніна, 3 в м. Барвінкове.

2015

6,0

-

0,1620

8

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення по вул. Червонозаводська, 55 в м. Барвінкове.

2015

6,0

-

0,1220

9

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єкту рекреаційного призначення по вул. Леніна, 7А в м. Барвінкове.

2015

6,0

-

2,0000

10

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування насосної станції третього підйому по вул. Пушкіна, 21А в м. Барвінкове.

2015

4,5

-

0,1000

11

Виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування каналізаційно-насосної станції по вул. Щорса, 2А/1 в м. Барвінкове.

2015

4,5

-

0,1000

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології ( М.К. Прихода). 

 

          Міський  голова                                                 О.О.Бало

 

 

                                                                             РІШЕННЯ

 

                від  17 червня  2015 року                                                                    № 1135

 

Про внесення змін та доповнень до додатку №  4

«Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Барвінкового на 2011-2012 роки та на період до 2015 року» 

На виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Барвінкового на 2011-2012 роки та на період до 2015 року», затвердженої рішенням Х сесії міської ради VІ скликання від 12.08.2011р. № 164, на підставі внесених змін до бюджету м.Барвінкового на 2015 рік, враховуючи невідкладність вирішення соціально-економічних проблем міста, пропозиції та погодження постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та побуту, керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до додатку № 4 «Заходи соціально-економічного та культурного розвитку м.Барвінкового на 2013-2015 роки» «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Барвінкового на 2011-2012 роки та на період до 2015 року», а саме:

доповнити наступною  позицією:

 

 

Перелік заходів

 

 

 

Всього

Джерела та обсяги фінансування, тис.грн.

2015

 

 

Всього

у т.ч. за рахунок

 

 

Державного бюджету

Місцевого бюджету

Коштів підприємств

Інші джерела

1

2

3

4

5

6

7

8

 

1.

 «Капітальний ремонт м’якої покрівлі Барвінківської гімназії № 1»

300,0

300,0

-

300,0

 

 

 

 

ВСЬОГО:

6416,9

688,2

-

688,2

 

 

 

2. Затвердити додаток № 4 «Заходи соціально-економічного та культурного розвитку м.Барвінкового на 2013-2015 роки» «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Барвінкового на 2011-2012 роки та на період до 2015 року» в новій редакції (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства (Глинський М.С.).

 

 

             Міський  голова                                                      О.О.Ьало