Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

 

 

РІШЕННЯ

 

     від  17 червня  2011 року                                                           №  155

 

Про  затвердження порядку денного

УІІІ сесії  Барвінківської  міської  ради

 УІ скликання.

 

Відповідно до ст.26, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» затвердити на розгляд УІІІ сесії міської ради УІ скликання такий порядок денний:

 

1. Про продовження терміну дії рішення ХХХХУІ сесії міської ради У скликання № 697 від 14 липня 2010 року із змінами та доповненнями.

                                Інформує : Гапон Є.Б. – начальник відділу житлово-комунального господарства.

2. Різне:

-про підготовку звернення депутатів міської ради до керівництва АК «Харківобленерго».

 

 

           Міський голова                                           Магда В.Г.

 

 

 

РІШЕННЯ

     від   17  червня  2011 року                                                           № 156

 

Про  продовження терміну дії

рішення ХХХХУІ сесії міської ради У скликання

№ 697 від 14 липня 2010 року із змінами та

доповненнями.

 

                Розглянувши лист генерального директора ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Вернигори О.О. від 08.06.2011р № 13/06 про надання дозволу на підписання додаткової угоди до договору застави (іпотеки) майна комунальної власності територіальної  громади м. Барвінкового, яке знаходиться в управлінні (експлуатації) ХОКП «ДРІТ» з метою поновлення кредитної лінії в ПАО КБ ПРИВАТБАНК для недопущення заборгованості по заробітній платі в літній період 2011 року працівникам філії ХОКП «ДРІТ» Барвінківське ПКХ, беручи до уваги рішення ХХХХУІ сесії міської ради У скликання № 697 від 14 липня 2010 року «Про надання дозволу ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» на оформлення договору застави майна комунальної власності територіальної  громади міста Барвінкового з метою отримання банківського кредиту» із змінами (рішення №702 від 12 серпня 2010 року), керуючись п. 5 ст.60, ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Продовжити термін дії рішення ХХХХУІ сесії міської ради У скликання №697 від 14 липня 2010 року  «Про надання дозволу ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» на оформлення договору застави майна комунальної власності територіальної  громади міста Барвінкового з метою отримання банківського кредиту» із змінами (рішення №702 від 12 серпня 2010 року).

2. Надати дозвіл на оформлення  додаткової угоди до договору застави (іпотеки) майна генеральному директору ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» Вернигорі Олегу Олександровичу, а в разі його відсутності заступнику генерального директора Пономаренко Володимиру Даниловичу.

 

3. Встановити термін дії рішення на період чинності кредитного договору та заслухати генерального директора ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»  Вернигору О.О. про стан виконання договірних зобов»язань.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства ( Глинський М.С.) та комісію з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян ( Баляса В.О.).

 

                    Міський  голова                                      В.Г.Магда

 

 

 

 

РІШЕННЯ

     від   17  червня  2011 року                                                           № 157

 

Про  підготовку звернення депутатів міської ради

до керівництва АК «Харківобленерго»

 

                Заслухавши інформацію директора філії ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське ПКГ» Гончара О.А. про критичну  ситуацію, яка склалась з енергопостачанням комунального підприємства, що призвело до збитків підприємства,  а саме  пошкодження артезіанської скважини по причині незапланованих, раптових відключень електроенергії та як наслідок порушення водопостачання жителям міста, підтримуючи ініціативу депутатів міської ради, керуючись ст.26, п.13  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Рекомендувати директору філії ХОКП «Дирекції РІТ» Барвініквського ПКГ Гончару О.А. підготувати письмову інформацію по викладених питаннях та надати підтверджуючі документи про факти завданної шкоди.

 

2.Голові постійно діючої депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Глинському М.С. підготувати звернення від депутатів Барвінківської міської ради до керівництва АК «Харківобленерго».

 

3. Доручити головам постійних депутатських комісій підписати звернення.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства ( Глинський М.С.) та комісію з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики, захисту прав і законних інтересів громадян ( Баляса В.О.).

 

 

 

                    Міський  голова                                      В.Г.Магда