Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Конкурс з управління будинком
 

                        ЗВІТ НАДІЙ І ВИКОНАНИХ СПОДІВАНЬ

 

22 лютого 2019 року відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» в районному Будинку культури відбувся звіт міського голови Бало О.О. перед представниками територіальної громади м. Барвінкове про свою роботу і очолюваної ним міської ради про роботу, проведену в 2018 році.

На зустріч були запрошені жителі Барвінкового, депутати міської ради, завідуючі дошкільними навчальними закладами міста, керівники комунальних підприємств, працівники міськвиконкому.

Відкрив зустріч міський голова Бало О. О., який наголосив на тому, що за все те, що було зроблено в місті в минулому році, він завдячує своїй дружній команді. А тому пропонує присутнім в залі заслухати коротенькі доповіді керівників відділів міськвиконкому.

Так, секретар міської ради Блудова Галина Володимирівна зупинилася на деяких аспектах роботи депутатського корпусу, членів виконкому, питаннях, що порушувалися на сесіях міської ради, розповіла про вирішення поточних звернень громадян і т.ін.

Начальник, головний бухгалтер відділу бухгалтерської служби міської ради Янгурська Ніна Володимирівна детально висвітлила питання планового наповнення і витрат міського бюджету за минулий рік, навела ряд даних, на що були спрямовані  кошти, отримані в 2018 році.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижова Наталія Сергіївна досить детально розповіла про роботу міської ради по наповненню міського бюджету. Вона детально зупинилася на проблемах з отриманням частини бюджетних коштів, які б мали надійти в бюджет громади з земельного податку. Але знаходяться ще підприємці, які будь-якими методами намагаються уникнути цих платежів аж до фальсифікації первинної документації. Таких осіб доводиться ставити на місце через судові інстанції, що забирає багато часу.

Насамкінець виступив міський голова Бало Олександр Олексійович, який детально розповів про виконання своєї передвиборної програми, що на сьогодні практично виконана. А також зупинився на проблемах, які в деякій мірі гальмують розвиток громади. Головною проблемою на сьогодні залишається ремонт доріг. Цей процес гальмується нестатком коштів у місцевому бюджеті. Так, у минулому році було виготовлено проект на ремонт вулиці Центральної, кошторисом якого передбачено на це близько 12 мільйонів гривень, що фактично рівняється річному бюджету міста. Тому міська рада подала цей проект до Державного фонду регіонального розвитку. На сьогодні даний проект направлено на розгляд до Києва. Будемо сподіватися на позитивне вирішення даного питання.

Потім міський голова розповів, що частина відремонтованої вулиці Центральної, яка після кількох місяців експлуатації, вийшла з ладу, буде з настанням тепла перероблена виконавцем за свій рахунок. 

Треба відзначити, що у своєму виступі Бало О.О. досить детально зупинився на найболючіших проблемах міста, у вирішенні яких жителі міста не повинні стояти осторонь. Це і боротьба зі стихійними сміттєзвалищами, з дрібними несунами, які не цураються викрасти посаджені ялинки, квіти, лампочки зі світильників біля пам’ятника загиблим барвінківчанам, збивають оголовки на перилах мосту, руйнують лавочки й майно на дитячих майданчиках і таке. Хотілося, щоб жителі міста більш активно проявляли свою громадянську позицію в охороні майна міської громади, у вирішенні нагальних питань з благоустрою і упорядкуванням своїх садиб.

Олександр Олексійович Бало подякував за увагу до проблем малих міст губернатора Харківської області Світличну Юлію Володимирівну, яка спряла виділенню значних коштів для нашого міста, депутата Харківської обласної Ради Русецького Анатолія Анатолійовича за підтримку в оперативному вирішенні нагальних проблем міста, виконавчого директора Харківського регіонального відділення асоціації малих міст України Мірошника Віктора Даниловича за сприяння у налагодженні тісних контактів з об’єднаними громадами області.

У роботі зібрання взяли участь і виступили Пасека Тетяна Володимирівна, помічник-консультант депутата Харківської обласної Ради Русецького А.А. та Мірошник В.Д., який вручив міському голові Бало О.О. «Подяку» від голови Асоціації міст України.

Для учасників зустрічі аматори Барвінківського районного Будинку культури підготували концерт, у виконанні яких прозвучали різноманітні пісенно-музичні номери.