Новини

Чи можна купити арештоване майно банку на сайті Прозорро?

Зовсім недавно така можливість виявилася у тих, хто є зареєстрованим на сайті. Так як головним принципом успіху на сайті є саме аукціон, то за допомогою такої вільної конкуренції можна придбати будь-який лот. Більше інформації ви можете знайти на сайті Асоціації https://aeaep.com.ua/information/areshtovane-majno-bude-prodavatysia-na-prozorro-sale/

Така можливість була не завжди і в минулому році можна було відзначити, що власний бізнес або ж заарештовані ділянки були б дуже до речі багатьом учасникам аукціону. Але так як арештоване майно банків викупити можна тільки на такому сайті, як Прозорро, то раніше це було можливо для багатьох. Електронні майданчики заявили про себе дуже швидко і ніхто не міг подумати, що цей проект буде таким успішним. Але так як онлайн-платформа стала знаходити клієнта і допомагати правильно готувати все це до аукціону, то вся інформація стала просто найважливішою. Онлайн-платформа може розвиватися та прогресувати, тому важливо звернути увагу на те, як клієнти знаходять їх самостійно і як відбувається підготовка до аукціону і відновлення лотів.

Переваги аукціону арештованого майна

Інноваційні стартап може дозволити швидко і дуже активно придбати деякі лоти і при цьому, громадськість відразу організовує серйозність ресурсів і повноцінну участь в конкурсі. Доступ до арештованого майна став важливим для банків, так як приблизно 40 платформ можуть брати участь в такому виборі. Але так як в Україні не було способу реалізувати продаж всього арештованого майна і поповнити скарбницю на значні суми, то можна відразу позначити, реалізація таких лотів відразу розбурхує кредитора, який дуже затягує з виплатою своїх боргів. 

До речі, не виключається можливість викуповувати своє ж майно через біржу, але за вартістю, яку встановить держава. Рано чи пізно такий розумний момент з використанням конфіскату повинен був трапитися і тепер ніхто не готовий до того, щоб положення ці стали активними і важливими. Махінації під час проведення торгів учасниками могли б вести себе так, як раніше. Все розраховувалось серйозно і важливо, але крім цього, діяльність затверджувалася у відповідному положенні. Завдяки тому, що відкрилася така можливість, вдалося отримати ринок, який має в собі тільки арештоване майно і це дуже масштабний вектор.