Новини

День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулося свято тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

У цей день ми вшановуємо працівників Будинків культури і клубів, музеїв, шкіл естетичної освіти, бібліотек та  майстрів народного мистецтва.

Цього разу урочистості відбулися на базі комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Барвінківська дитяча музична школа», на які зібралися представники культури з усього району та  майстри народного мистецтва.

Зі святом всіх, хто своєю невтомною працею та вагомими здобутками збагачує духовну скарбницю українського народу, хто на крилах свого таланту підносить і звеличує національну культуру, привітали почесні гості заходу  перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації О.С. Калінін, заступник голови Барвінківської районної ради В.М. Ухань та завідувач сектору культури і туризму Барвінківської районної державної адміністрації  Л.В. Познякова.

Привітавши всіх з професійним святом, висловивши слова вдячності і  побажавши нових творчих успіхів та досягнень в роботі, вони відзначили грамотами та подяками кращих працівників  галузі культури  Барвінківського району та вручили цінні подарунки.

Шановні працівники культури, земний уклін вам за те світло, яке ви несете людям! Нехай на обраних тернях на вас очікують тільки визнання талантів і вдячних шанувальників. Нехай вас надихають музи, професійний шлях буде легким і радісним, а нагороди за вашу працю завжди знаходять вас, де б ви не були!

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. та відповідного розпорядження голови райдержадміністрації Ромаха В.І. про початок опалювального сезону Барвінківською районною державною адміністрацією були вжиті відповідні заходи та розпочато роботу котелень району з 1 листопада 2019 р.

25 жовтня 2019 р. до районної державної адміністрації надійшла інформація від КП «ОІТЦ» щодо неможливості проведення опалювального сезону у зв’язку з відсутністю лімітів на постачання природного газу з боку АТ НАК «Нафтогаз України».

АТ НАК «Нафтогаз України» вимагає для підписання договору з КП «ОІТЦ» погодити порядок погашення заборгованості за газ за попередній період роботи комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури територій» в сумі 22 млн. 18,751 тис.грн. за рахунок місцевого бюджету м. Барвінкове відповідно до ст. 22 Закону України «Про теплопостачання» (теплопостачальне підприємство, якому передано в користування майновий комплекс з вироблення теплової енергії є правонаступником боргів підприємства, яке використовувала це майно раніше).

Із зазначеного питання Барвінківською районною державною адміністрацією були направлені листи до Департаменту житлово-комунального господарства Харківської облдержадміністрації (Магдисюк С.В.) та голові Харківської обласної ради (Чернов С.І.), яка є засновником ХОКП ДРІТ та КП ОІТЦ щодо втручання в ситуацію. 24 жовтня 2019 р. текст листа КП ОІТЦ з існуючої проблеми направлений міністру розвитку громад та територій України Бабак А.В. за підписом заступника голови облдержадміністрації Данієляна В.Р.

З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації в районі та неможливості розпочати опалювальний сезон в закладах освіти (ЗОШ № 2,       № 4), аграрного ліцею, дитячих садках «Промінець» та № 3, центральній районній лікарні, організацій та установ м. Барвінкове, багатоповерхових будинків, де мешкає без індивідуального опалення 48 сімей (станом на 1 травня було 77),      1 листопада 2019 р. відбулося спільне засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр., на яке були запрошені всі відповідальні особи.

На цей час міською радою  (Бало О.О.) вивчаються шляхи вирішення існуючої проблеми, згідно з чинним законодавством України.