Новини

Продаж фансировини та іншої деревини на аукціонах Прозорро.Продажі

Реалізація фансировини та продукції лісозаготівельних компаній з 1.02.2020 р проводиться в онлайн-режимі. Впровадження системи Прозорро.Продажі дозволяє споживачу та виробнику налагоджувати взаємини в принципово новому відкритому середовищі згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1178. Щоб почати торгувати на офіційному ресурсі системи Прозорро.Продажі – необхідно пройти реєстрацію на акредитованому майданчику . Робота з платформою забезпечує прозорі, чесні торги при реалізації деревини

Що виставляють на аукціон.

З початку роботи платформи всі великі підприємства лісозаготівельної галузі зобов’язані надавати щонайменше 25% від запланованих норм виробітку продукції для реалізації через майданчики Прозорро. Поки це стосується тільки тих компаній, щорічний прибуток яких перевищує показник в 10 млн гривень. За 2 перших місяці роботи майданчик приніс понад 36 млн гривень прибутку підприємствам, які почали з ним взаємодіяти на самому ранньому етапі.

Особливих вимог для початку торгівлі на платформі немає. Учасником може стати приватна особа або компанія, зареєстровані на території України або приватна фірма з-за кордону. Контроль за проведенням торгів може вести будь-який бажаючий. Починаючи від зацікавлених компаній, закінчуючи ЗМІ. Дані, що надаються на аукціонах носять відкритий характер. Це дозволяє уникнути корупційних схем та штучного завищення вартості лотів.

Ціни на фансировину

Виробник виставляє мінімальну ціну на початку аукціону. Будь-який бажаючий може її підвищити. Мінімальний крок в аукціоні – 1%. Навіть не дивлячись на серйозну конкуренцію серед покупців, вартість продукції, що купується не перевищуватиме ринкову. Адже з торгів можна вийти раніше визначеної підвищення ціни. І ніхто не стане купувати лісопродукцію за ціною, яка буде вище, ніж у посередників або поза цією платформою. Знайти всю необхідну інформацію, яка допоможе вибудувати грамотну стратегію ведення торгів можна за посиланням: megasale.com.ua.

Відсутність необхідності взаємодії з посередниками, можливість налагоджувати контакт з виробником безпосередньо – це головні переваги для покупця на цій платформі. У разі перемоги на аукціоні залишається тільки укласти договір з організатором, оплатити вартість покупки й домовитися про способи передачі лота.