Новини

Торги деревиною на електронному ресурсі

Деревинна – це досить цінний товар, на сучасному ринку користується широким попитом. Та не завжди можна купити її легальним способом. Вже давно підприємці, які займаються не скупкою дерева, а його обробкою, обурюються, що товар для них майже не доступний.

Адже, якщо згадати ті механізми торгів, що були раніше, то відразу виникають асоціації з такими поняттями як «корупція», «олігархи» та інше. Чесним способом купити деревину було майже неможливо. Підприємці середнього та малого бізнесу не мали змоги долучитися до аукціонів і відчути себе в рівних умовах поруч з серйозними «ділками».

Сучасна система дозволяє придбати деревину на умовах чесної конкуренції. Для цього достатньо зареєструватися на сайті Української Енергетичної Біржі

Продажі деревини на Прозорро

Українська Енергетична біржа sale.ueex.com.ua не торгує деревиною, вона є офіційним представником електронного ресурсу Прозорро, який створив усі умови для чесного бізнесу. Портал пропонує своїм користувачам участь в аукціонах по продажах різноманітних товарів. Головні принципи нового механізму – прозорість усіх продаж, доступність для всіх громадян України та швидкість оформлення угод. Тому його можна використовувати всім охочим опанувати новими елементами розвитку своєї справи.

Система не має функції реєстрації користувачів, для цього були обрані інші ресурси. У нашому випадку це Українська Енергетична Біржа sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-sale – офіційний представник Прозорро. Зареєструвавшись на електронному майданчику, ви отримуєте доступ до всіх актуальних аукціонів. Сайт оснащений інструментами, зручними у користуванні. Ви можете просто переглянути, який товар виставляється на продаж, а можна і самому спробувати стати учасником.

Варто звернути увагу, що лоти формуються за характеристиками продукції. Якщо це деревина, то це такі характеристики – порода, сорт, діаметр, довжина, обсяг лоту, ціна за кубометр і вартість. Учасник аукціону має бути дуже уважним, обираючи саме той лот, який йому потрібен.

Прозорро працює вже не перший рік, але продаж деревини почав здійснювати недавно, а цей процес став достатньо популярним. Як виявилося, це непоганий шанс для чесних покупців, налагодити свій бізнес і покращити своє становище.

Чому для реєстрації на Прозорро треба обирати Українську Енергетичну Біржу

Для роботи на порталі авторизовано близько 50 електронних майданчиків. Новий користувач може розгубитися серед такої кількості. УЕБ є лідером серед українських бірж, співпраця з нею має свої переваги:

  • швидкі й вигідні процеси купівлі та продажу товару, який може в майбутньому принести користь для розвитку бізнесу;
  • всі операції ви можете здійснювати онлайн, не виходячи з офісу;
  • під час придбання та продажу продукції на аукціонах ваші ризики втратити кошти зводяться до мінімуму;
  • всі угоди, які укладаються через майданчик – принципово чесні й прозорі;
  • вся інформація, представлена на біржі є достовірною, вона отримана з перевірених надійних джерел.

Під час активної співпраці з майданчиком ви можете бути впевненні, що це розкриє перед вами нові можливості. Це нагода, яка допоможе вийти зі скрутної ситуації, утриматися на хиткому кораблі торгівельного бізнесу. Біржа має команду професійних менеджерів. Достатньо набрати вказаний номер і вони за потреби зможуть відповісти на будь-які ваші запитання, або навіть нададуть вам консультацію у вирішенні завдань, що стосуються торгів на електронному ресурсі. Якщо в даний час на біржі не має аукціонів, які підходять саме вам, ви можете підключити послугу еmail-розсилки й будете завжди в курсі нових актуальних торгів.