Новини

Товарна Біржа «Українська енергетична біржа»

В даний час безперечним лідером між українськими біржами є ТБ «Українська енергетична біржа» – товарно-сировинна біржа. Основною місією платформи вважається створення прозорих і ефективних технологій та інструментів торгівлі на внутрішніх і міжнародних ринках збуту енергетичних ресурсів. Електронні біржові торги ТВ УЕБ сприяють покупці і продажу таких ресурсів як вугілля, нафта, газовий конденсат, скраплений газ, нафту.

Компанії, які беруть участь в торгах не можуть не відзначити переваги ТБ «Українська енергетична біржа» перед іншими.

На платформі ТБ УЕБ торгують різні компанії, від дрібних компаній до трейдерів зі світовим рівнем, таких як ТОВ “ГПК Нафтогаз”, ВАТ “Центренерго”, Trailstone, Trafigura, MET Group, Duf Energy, AOT Energy, JKX Oil & Gasplc, АТ “Укргазвидобування”, АТ “Укртранснафта”, ВАТ “Центренерго”, група компаній ДТЕК, ДП НАЕК Енергоатом. Випадком на сьогоднішній день на українському ринку зареєстровано більше 800 компаній.

Завдяки зручності товарно-сировинна біржа ТБ УЕБ дозволить проводити різний оборудки з ресурсами не покидаючи своє офісу і вивести вашу компанію на рівень з кращими і прогресуючими трейдерами. В наш час це сприяє якісному введеню справ і відрізняється високою прибутковістю ведення бізнесу.

ТБ «Українська енергетична біржа» надає свою платформу для покупки і продажу енергетичних ресурсів як для приватних компаній так і для державних, допомагає їм звести до мінімуму виробничі і фінансові ризики.

Товарна біржа переймає від відомих міжнародних компаній кращі технології, для того, що б торгівля на українському ринку була чеснішою, зручною і конкурентноздатною. З метою наблизити біржову торгівлю на українському ринку до міжнародних стандартів налагоджено міжнародне співробітництво зі світовими компаніями.

«Українська енергетична біржа» www.ueex.com.ua на даний момент є єдиним достовірний джерелом інформації на українському ринку. А це дуже важливі компоненти, які забезпечують успішну закупівлю і реалізацію енергетичних ресурсів. За допомогою інформації, яку надає торгово-сировинна біржа, її учасники можуть аналізувати ринкові ризики, укладати вигідні угоди.