Новини

Три тріумфи за один день

В Барвінковому відбувся міжрайонний інтелектуальний турнір, присвячений 25-річчю зародження інтелектуального руху на Барвінківщині.

Перед початком було відзначено двох педагогів – Л.І. Торохтій (ЗОШ №3) та В.Л. Паніотову (ЗОШ №1). Перша стала фактично організатором інтелектуального руху, друга виплекала не одне покоління команд-переможців.

До нас приїхали гості – дві кращі команди Донецької області – “Коньяк-спорт” та “Інтелектуальні рішення”.

Але тріумфували не вони!

У грі “Що? Де? Коли?” серед дорослих чемпіоном став “Гепард” (капітан команди В. Сіробаба), який набрав 24 очка. На очко відстали “Інтелектульні рішення” (О. Мельников).” Третє місце в “перестрілці” із “Коньяк-спортом” (Г. Акимченко) вибороли наші “Аргонавти” (О. Андросов). Вони отримали грамоти, а чемпіони – Кубок та літературу.

Серед шкільних команд також точилася вперта боротьба, і переможця також визначали на додаткових запитаннях. По 11 очок набрали “Влад та його друзі” (ЗОШ №1, капітан В. Чепурний), “Квант” (ЗОШ №2, А. Бакай) та “Одіум” (ЗОШ №1, С. Макушинський). Тож лише “перестрілка” розставила ці команди по місцях саме у такому порядку.

Між “Що? Де? Коли?” та “Брейн-рингом”, куди потрапляло 8 краших команд, була перерва для чаювання. Спонсором турніру, а також цієї приємної процедури, став депутат районної ради І.М. Макаревич. Хочеться також сказати спасибі і нашому доброму помічнику та меценату Ю.Д. Яковенку, який також виділив кошти на проведення ювілейного турніру.

Потім команди грали у “брейн-ринг”

Третє місце за “Гепардом”, який в овертаймі здолав “Інтелектуальні рішення” 3:2.

Фінал грався до двох перемог. “Аргонавти” показали впевнену гру проти “Коньяк-спорта” у двох раундах – 4:2 та 3:1.

Переможці також отримали кубок та приз, а кращий гравець турніру В. Пристінський (Краматорськ) отримав спеціальний приз.

Источник: obrii.com.ua